Nieuws
Van donderdag tot en met zaterdag is de zandpiste van het Equestrian Park Erve Maathuis het domein voor 150 dressuurcombinaties. Er wordt op alle niveaus internationaal gereden door ponyruiters, children, junioren, young riders, rijders tot 25 jaar en senioren in het CDI3*. (05-06-2023)
Van donderdag tot en met zaterdag is de zandpiste van het Equestrian Park Erve Maathuis het domein voor 150 dressuurcombinaties. Er wordt op alle niveaus internationaal... (05-06-2023)
In de bijna vijftig jaren omvattende historie van het CSI Twente lukte het slechts twee Twentenaren de Grote Prijs van Twente op hun erelijst bij te schrijven. Jos Lansink slaagde daar in 1988 met Felix en in 1993 met Bollvorm’s Libero H zelfs twee keer in. Gerco Schröder volgde zijn voorbeeld in 2007 met Eurocommerce Milano. (05-06-2023)
In de bijna vijftig jaren omvattende historie van het CSI Twente lukte het slechts twee Twentenaren de Grote Prijs van Twente op hun erelijst bij te schrijven. Jos Lansink... (05-06-2023)
Hessel Hoekstra schreef zondagmiddag in het Belgische Lier de Grote Prijs van het CSI1* De Azelhof over 1,30 meter op zijn naam. Met de achtjarige bruine merrie Kathleen WV (v. Vigo d’Arsouilles) was Hoekstra in de barrage 0,14 seconde sneller dan de Belgische Yenthe Schrijvers met Blue Ivy. (04-06-2023)
Hessel Hoekstra schreef zondagmiddag in het Belgische Lier de Grote Prijs van het CSI1* De Azelhof over 1,30 meter op zijn naam. Met de achtjarige bruine merrie Kathleen WV (... (04-06-2023)
Hessel Hoekstra en Vincent Geerink schreven zaterdag in het Belgische Lier beiden een rubriek op hun naam. Hoekstra won over 1,30 meter op tijd met zijn achtjarige bruine merrie Kathleen WV (v. Vigo d’Arsouilles), Geerink over 1,20 meter tegen de klok op de zeven jaar oude KSG Kisby (v. Kannan). (04-06-2023)
Hessel Hoekstra en Vincent Geerink schreven zaterdag in het Belgische Lier beiden een rubriek op hun naam. Hoekstra won over 1,30 meter op tijd met zijn achtjarige bruine... (04-06-2023)
DRAMMEN – Eric ten Cate hielp TeamNL vrijdag in het Noorse Drammen aan de zege in de wedstrijd EEF Longines Nations Cup. Met Incredible sprong hij na twee vlekkeloze manches omlopen opnieuw foutloos in de barrage. (03-06-2023)
DRAMMEN – Eric ten Cate hielp TeamNL vrijdag in het Noorse Drammen aan de zege in de wedstrijd EEF Longines Nations Cup. Met Incredible sprong hij na twee vlekkeloze manches... (03-06-2023)
SAINT TROPEZ – Wilton Porter is uitstekend op dreef in tijdens het CSI2 in Saint Tropez. De een groot deel van het jaar in Weerselo vertoevende Amerikaanse ruiter legde in de mondaine kustplaats aan de Franse Rivièra beslag op twee tweede plaatsen en werd een keer derde. (03-06-2023)
SAINT TROPEZ – Wilton Porter is uitstekend op dreef in tijdens het CSI2 in Saint Tropez. De een groot deel van het jaar in Weerselo vertoevende Amerikaanse ruiter legde in de... (03-06-2023)
VEENINGEN - Mart IJland reed vrijdag tijdens het CH De Wolden met de achtjarige bruine merrie Kaida CM (v. Kannan) naar een keurige vierde positie in de rubriek over 1,45 meter voor young riders. Louise Vos werd achtste over 1,25 meter op tijd bij de children met haar zeventienjarige bruine ruin Calgary 56 (v. Carinjo). (03-06-2023)
VEENINGEN - Mart IJland reed vrijdag tijdens het CH De Wolden met de achtjarige bruine merrie Kaida CM (v. Kannan) naar een keurige vierde positie in de rubriek over 1,45... (03-06-2023)
GEESTEREN - Drie oud-winnaars en de complete top drie van de Grote Prijs van vorig jaar voeren een interessant deelnemersveld aan tijdens de 47ste editie van het CSI Twente. Nadat op woensdag 7 juni drie nationale rubrieken op het verder vernieuwde Equestrian Park Erve Maathuis zijn afgewerkt, zijn de volgende vier dagen ingeruimd voor de internationale ruiters. (31-05-2023)
GEESTEREN - Drie oud-winnaars en de complete top drie van de Grote Prijs van vorig jaar voeren een interessant deelnemersveld aan tijdens de 47ste editie van het CSI Twente.... (31-05-2023)
WIESBADEN – Jeroen Dubbeldam legde maandag met zijn tienjarige voshengst Investment (v. Kannan) na een springfout in de barrage beslag op de negende plek in de Grote Prijs van het CSI4* Wiesbaden. (29-05-2023)
WIESBADEN – Jeroen Dubbeldam legde maandag met zijn tienjarige voshengst Investment (v. Kannan) na een springfout in de barrage beslag op de negende plek in de Grote Prijs... (29-05-2023)
AALBORG – Eric ten Cate sloot zondag het CSI3* in het Deense Aalberg uitstekend af met de derde plaats in de strijd om de Grote Prijs over 1,55 met barrage. (29-05-2023)
AALBORG – Eric ten Cate sloot zondag het CSI3* in het Deense Aalberg uitstekend af met de derde plaats in de strijd om de Grote Prijs over 1,55 met barrage. (29-05-2023)
De lente is dé tijd voor de aanwas van het jonge paardenbestand. Vanaf maart is het de periode van de geboorte van talrijke veulens, die misschien over enkele jaren de huidige toppers in de sport kunnen vervangen en voor hun berijders nieuwe successen opleveren. (01-05-2023)
De lente is dé tijd voor de aanwas van het jonge paardenbestand. Vanaf maart is het de periode van de geboorte van talrijke veulens, die misschien over enkele jaren de... (01-05-2023)
LONNEKER – De afdeling paardenhouderij van het Zone.college Almelo kan terugkijken op een geslaagde inspiratiedag op de praktijklocatie Het Twentsche Veld in Lonneker. Onder anderen voormalig bondscoach Rob Ehrens mocht zich verheugen op veel bezoek tijdens zijn springles aan drie studenten. (28-02-2023)
LONNEKER – De afdeling paardenhouderij van het Zone.college Almelo kan terugkijken op een geslaagde inspiratiedag op de praktijklocatie Het Twentsche Veld in Lonneker. Onder... (28-02-2023)
ALBERGEN – Na een kort ziekbed van slechts vijf weken is René Viscaal maandag in zijn woning in Albergen op 62-jarige leeftijd overleden. (04-01-2023)
ALBERGEN – Na een kort ziekbed van slechts vijf weken is René Viscaal maandag in zijn woning in Albergen op 62-jarige leeftijd overleden. (04-01-2023)
Hippisch Twente wenst iedereen een gelukkig, vrolijk, succesvol, vredig en vooral gezond 2023 toe!
(01-01-2023)
Hippisch Twente wenst iedereen een gelukkig, vrolijk, succesvol, vredig en vooral gezond 2023 toe!
(01-01-2023)
BORNE - Een paard verliezen dat jarenlang je trouwe viervoeter was, valt niet licht. Opeens word je gedwongen afscheid te nemen van je dierbare metgezel en kom je voor de vraag te staan hoe je een tastbare herinnering aan je dierbare viervoeter kunt overhouden. (01-11-2022)
BORNE - Een paard verliezen dat jarenlang je trouwe viervoeter was, valt niet licht. Opeens word je gedwongen afscheid te nemen van je dierbare metgezel en kom je voor de... (01-11-2022)
ENTER – Het gaat naar omstandigheden goed met Leontine ter Harmsel-Zanderink. De dierenarts en eigenaresse van Paardenkliniek en Dekstation Enterbrook in Enter werd op 13 augustus van dit jaar getrapt door een paard tijdens het concours in Houten en raakte met ernstig hersenletsel langdurig in coma. Ze is ondertussen weer bij bewustzijn. (04-10-2022)
ENTER – Het gaat naar omstandigheden goed met Leontine ter Harmsel-Zanderink. De dierenarts en eigenaresse van Paardenkliniek en Dekstation Enterbrook in Enter werd op 13... (04-10-2022)
ENSCHEDE – Ongeveer 1500 belangstellenden maakten zaterdag gebruik van de mogelijkheid de nieuwe paardenkliniek van De Watermolen in Enschede tijdens de open dag van binnen te bekijken. De reacties waren enthousiast. (25-09-2022)
ENSCHEDE – Ongeveer 1500 belangstellenden maakten zaterdag gebruik van de mogelijkheid de nieuwe paardenkliniek van De Watermolen in Enschede tijdens de open dag van binnen... (25-09-2022)
WARNSVELD – In zijn woonplaats Warnsveld is zondag Roelie Bril op de leeftijd van 82 jaar overleden. De aimabele Achterhoeker was een gerespecteerd instructeur, jurylid, trainer en coach in de hippische wereld. (04-08-2022)
WARNSVELD – In zijn woonplaats Warnsveld is zondag Roelie Bril op de leeftijd van 82 jaar overleden. De aimabele Achterhoeker was een gerespecteerd instructeur, jurylid,... (04-08-2022)
MEEUWEN – Dat Willem Greve deel uitmaakt van het team dat Nederland gaat vertegenwoordigen bij het WK springruiters in het Deense Herning, is natuurlijk absoluut niet verrassend. Alleen de bevestiging daarvan moest nog volgen. Die kwam woensdagmiddag in het Belgische Meeuwen, de thuishaven van bondscoach Jos Lansink. (20-07-2022)
MEEUWEN – Dat Willem Greve deel uitmaakt van het team dat Nederland gaat vertegenwoordigen bij het WK springruiters in het Deense Herning, is natuurlijk absoluut niet... (20-07-2022)
MARKELO – De eerste zomerse editie van de Hippolon bij manege Snorrewind in Markelo heeft ruim 3400 euro opgeleverd voor Villa Joep, het fonds tegen neuroblastoom kinderkanker. (18-07-2022)
MARKELO – De eerste zomerse editie van de Hippolon bij manege Snorrewind in Markelo heeft ruim 3400 euro opgeleverd voor Villa Joep, het fonds tegen neuroblastoom... (18-07-2022)
In de bijna vijftig jaren omvattende historie van het CSI Twente lukte het slechts twee Twentenaren de Grote Prijs van Twente op hun erelijst bij te schrijven. Jos Lansink slaagde daar in 1988 met Felix en in 1993 met Bollvorm’s Libero H zelfs twee keer in. Gerco Schröder volgde zijn voorbeeld in 2007 met Eurocommerce Milano. (05-06-2023)
In de bijna vijftig jaren omvattende historie van het CSI Twente lukte het slechts twee Twentenaren de Grote Prijs van Twente op hun erelijst bij te schrijven. Jos Lansink... (05-06-2023)
Hessel Hoekstra schreef zondagmiddag in het Belgische Lier de Grote Prijs van het CSI1* De Azelhof over 1,30 meter op zijn naam. Met de achtjarige bruine merrie Kathleen WV (v. Vigo d’Arsouilles) was Hoekstra in de barrage 0,14 seconde sneller dan de Belgische Yenthe Schrijvers met Blue Ivy. (04-06-2023)
Hessel Hoekstra schreef zondagmiddag in het Belgische Lier de Grote Prijs van het CSI1* De Azelhof over 1,30 meter op zijn naam. Met de achtjarige bruine merrie Kathleen WV (... (04-06-2023)
Hessel Hoekstra en Vincent Geerink schreven zaterdag in het Belgische Lier beiden een rubriek op hun naam. Hoekstra won over 1,30 meter op tijd met zijn achtjarige bruine merrie Kathleen WV (v. Vigo d’Arsouilles), Geerink over 1,20 meter tegen de klok op de zeven jaar oude KSG Kisby (v. Kannan). (04-06-2023)
Hessel Hoekstra en Vincent Geerink schreven zaterdag in het Belgische Lier beiden een rubriek op hun naam. Hoekstra won over 1,30 meter op tijd met zijn achtjarige bruine... (04-06-2023)
DRAMMEN – Eric ten Cate hielp TeamNL vrijdag in het Noorse Drammen aan de zege in de wedstrijd EEF Longines Nations Cup. Met Incredible sprong hij na twee vlekkeloze manches omlopen opnieuw foutloos in de barrage. (03-06-2023)
DRAMMEN – Eric ten Cate hielp TeamNL vrijdag in het Noorse Drammen aan de zege in de wedstrijd EEF Longines Nations Cup. Met Incredible sprong hij na twee vlekkeloze manches... (03-06-2023)
SAINT TROPEZ – Wilton Porter is uitstekend op dreef in tijdens het CSI2 in Saint Tropez. De een groot deel van het jaar in Weerselo vertoevende Amerikaanse ruiter legde in de mondaine kustplaats aan de Franse Rivièra beslag op twee tweede plaatsen en werd een keer derde. (03-06-2023)
SAINT TROPEZ – Wilton Porter is uitstekend op dreef in tijdens het CSI2 in Saint Tropez. De een groot deel van het jaar in Weerselo vertoevende Amerikaanse ruiter legde in de... (03-06-2023)
VEENINGEN - Mart IJland reed vrijdag tijdens het CH De Wolden met de achtjarige bruine merrie Kaida CM (v. Kannan) naar een keurige vierde positie in de rubriek over 1,45 meter voor young riders. Louise Vos werd achtste over 1,25 meter op tijd bij de children met haar zeventienjarige bruine ruin Calgary 56 (v. Carinjo). (03-06-2023)
VEENINGEN - Mart IJland reed vrijdag tijdens het CH De Wolden met de achtjarige bruine merrie Kaida CM (v. Kannan) naar een keurige vierde positie in de rubriek over 1,45... (03-06-2023)
GEESTEREN - Drie oud-winnaars en de complete top drie van de Grote Prijs van vorig jaar voeren een interessant deelnemersveld aan tijdens de 47ste editie van het CSI Twente. Nadat op woensdag 7 juni drie nationale rubrieken op het verder vernieuwde Equestrian Park Erve Maathuis zijn afgewerkt, zijn de volgende vier dagen ingeruimd voor de internationale ruiters. (31-05-2023)
GEESTEREN - Drie oud-winnaars en de complete top drie van de Grote Prijs van vorig jaar voeren een interessant deelnemersveld aan tijdens de 47ste editie van het CSI Twente.... (31-05-2023)
WIESBADEN – Jeroen Dubbeldam legde maandag met zijn tienjarige voshengst Investment (v. Kannan) na een springfout in de barrage beslag op de negende plek in de Grote Prijs van het CSI4* Wiesbaden. (29-05-2023)
WIESBADEN – Jeroen Dubbeldam legde maandag met zijn tienjarige voshengst Investment (v. Kannan) na een springfout in de barrage beslag op de negende plek in de Grote Prijs... (29-05-2023)
AALBORG – Eric ten Cate sloot zondag het CSI3* in het Deense Aalberg uitstekend af met de derde plaats in de strijd om de Grote Prijs over 1,55 met barrage. (29-05-2023)
AALBORG – Eric ten Cate sloot zondag het CSI3* in het Deense Aalberg uitstekend af met de derde plaats in de strijd om de Grote Prijs over 1,55 met barrage. (29-05-2023)
UGGERHALNE – Eric ten Cate beleefde vrijdag een prima debuut voor TeamNL in het Deense Uggerhalne Aalborg). Als eerste starter van het kwartet van Vincent Voorn reed de ruiter uit Geesteren met zijn dertienjarige schimmelruin Incredible (v. Clinton) een foutloze eerste manche en sloot hij de tweede met slechts één springfout af. (26-05-2023)
UGGERHALNE – Eric ten Cate beleefde vrijdag een prima debuut voor TeamNL in het Deense Uggerhalne Aalborg). Als eerste starter van het kwartet van Vincent Voorn reed de... (26-05-2023)
Van donderdag tot en met zaterdag is de zandpiste van het Equestrian Park Erve Maathuis het domein voor 150 dressuurcombinaties. Er wordt op alle niveaus internationaal gereden door ponyruiters, children, junioren, young riders, rijders tot 25 jaar en senioren in het CDI3*. (05-06-2023)
Van donderdag tot en met zaterdag is de zandpiste van het Equestrian Park Erve Maathuis het domein voor 150 dressuurcombinaties. Er wordt op alle niveaus internationaal... (05-06-2023)
GEESTEREN - Drie oud-winnaars en de complete top drie van de Grote Prijs van vorig jaar voeren een interessant deelnemersveld aan tijdens de 47ste editie van het CSI Twente. Nadat op woensdag 7 juni drie nationale rubrieken op het verder vernieuwde Equestrian Park Erve Maathuis zijn afgewerkt, zijn de volgende vier dagen ingeruimd voor de internationale ruiters. (31-05-2023)
GEESTEREN - Drie oud-winnaars en de complete top drie van de Grote Prijs van vorig jaar voeren een interessant deelnemersveld aan tijdens de 47ste editie van het CSI Twente.... (31-05-2023)
ERMELO - Frank Hosmar won donderdag met Alphaville NOP (v. Sandreo) het eerste onderdeel van het Nederlands kampioenschap paradressuur. In de kür werd het duo vrijdag derde, maar de opgebouwde voorsprong was voldoende voor de gouden medaille. (26-05-2023)
ERMELO - Frank Hosmar won donderdag met Alphaville NOP (v. Sandreo) het eerste onderdeel van het Nederlands kampioenschap paradressuur. In de kür werd het duo vrijdag derde,... (26-05-2023)
TOLBERT - Met een prachtige kür op muziek won Frank Hosmar met Alphaville NOP (v. Sandreo) de finale om de KNHS Para Dressuur Trophy. In de internationale ambiance van Tolbert, waar ook een CDI werd verreden, danste het duo naar 78,592 procent. (16-04-2023)
TOLBERT - Met een prachtige kür op muziek won Frank Hosmar met Alphaville NOP (v. Sandreo) de finale om de KNHS Para Dressuur Trophy. In de internationale ambiance van... (16-04-2023)
GEESTEREN – Met het in ere herstellen van de vier sterren-status bij het springen, een terugkeer van de basissport en een prominente rol voor dressuur lijken de belangrijkste voorwaarden aanwezig om het CSI Twente 2023 van woensdag 7 tot en met zondag 11 juni te laten uitgroeien tot een succesvol en gevarieerd hippisch evenement. (29-03-2023)
GEESTEREN – Met het in ere herstellen van de vier sterren-status bij het springen, een terugkeer van de basissport en een prominente rol voor dressuur lijken de belangrijkste... (29-03-2023)
SAASVELD – Met een score van 66,691 procent sloot Joyce Vegter afgelopen weekend in Saasveld de wedstrijden dressuur voor de subtop in de Lichte Tour met Figo als tweede af. (14-03-2023)
SAASVELD – Met een score van 66,691 procent sloot Joyce Vegter afgelopen weekend in Saasveld de wedstrijden dressuur voor de subtop in de Lichte Tour met Figo als tweede af. (14-03-2023)
DEN BOSCH – Frank Hosmar moest vrijdag met zijn achttienjarige donkerbruine ruin Alphaville NOP (v. Sandreo) genoegen nemen met de vierde plaats in de wedstrijd voor de KNHS Para Dressuur Trophy. De ruiter uit Haarle scoorde 77.558 procent. (11-03-2023)
DEN BOSCH – Frank Hosmar moest vrijdag met zijn achttienjarige donkerbruine ruin Alphaville NOP (v. Sandreo) genoegen nemen met de vierde plaats in de wedstrijd voor de KNHS... (11-03-2023)
DOHA – Lotte Krijnsen won afgelopen weekend bij de wedstrijden paradressuur in Doha in Grade III met Rosenstolz (v. Rotspon) alle drie onderdelen. Met het Nederlands team moest ze wel de Verenigde Staten voor laten gaan in de landenwedstrijd. (27-02-2023)
DOHA – Lotte Krijnsen won afgelopen weekend bij de wedstrijden paradressuur in Doha in Grade III met Rosenstolz (v. Rotspon) alle drie onderdelen. Met het Nederlands team... (27-02-2023)
LUTTENBERG – In de strijd om de dressuurtitel in de klasse Z2 was er afgelopen weekend geen kruid gewassen tegen twee Spaanse leden van de Reggeruiters uit Goor. De vanuit Haarle actieve Luis Closas Perez won op Kasper-Pepper (v. Apache) 70,618 procent. (02-02-2023)
LUTTENBERG – In de strijd om de dressuurtitel in de klasse Z2 was er afgelopen weekend geen kruid gewassen tegen twee Spaanse leden van de Reggeruiters uit Goor. De vanuit... (02-02-2023)
AMBT DELDEN – Linda Verwaal tekende zondag voor een eerste en een tweede plaats in de wedstrijden voor de subtop tijdens de dressuurcompetitie van Indoor Ambt Delden. De amazone uit Enter won de klasse ZZ Zwaar en werd in de Lichte Tour tweede achter niemand minder dan Adelinde Cornelissen. (31-01-2023)
AMBT DELDEN – Linda Verwaal tekende zondag voor een eerste en een tweede plaats in de wedstrijden voor de subtop tijdens de dressuurcompetitie van Indoor Ambt Delden. De... (31-01-2023)
BOEKELO – Twee dagen na haar heftige valpartij op de laatste hindernis van de crosscountry tijdens de Military Boekelo-Enschede, waarbij ze onder haar twaalfjarige KWPN-schimmel Forever (v. Apache x Diamond) terecht kwam, gaat het naar omstandigheden goed met de 36-jarige amazone Roxana Graman. (10-10-2022)
BOEKELO – Twee dagen na haar heftige valpartij op de laatste hindernis van de crosscountry tijdens de Military Boekelo-Enschede, waarbij ze onder haar twaalfjarige KWPN-... (10-10-2022)
BOEKELO – Na een thrillerachtige ontknoping, waarvan het scenario bedacht had kunnen zijn door Alfred Hitchcock, ging de zege in de 51ste editie van Military Boekelo-Enschede zondag naar Tim Price met zijn tienjarige Happy Boy. Een verschil van slechts een seconde besliste uiteindelijk over de posities één en twee.
(09-10-2022)
BOEKELO – Na een thrillerachtige ontknoping, waarvan het scenario bedacht had kunnen zijn door Alfred Hitchcock, ging de zege in de 51ste editie van Military Boekelo-Enschede... (09-10-2022)
BOEKELO - Als Laura Collett zondag in de afsluitende springproef minder dan 3,7 strafpunt oploopt, schrijft de Engelse net als in 2019 de Military Boekelo-Enschede op haar naam. (08-10-2022)
BOEKELO - Als Laura Collett zondag in de afsluitende springproef minder dan 3,7 strafpunt oploopt, schrijft de Engelse net als in 2019 de Military Boekelo-Enschede op haar... (08-10-2022)
BOEKELO - De hindernissen waarmee Adrian Ditcham het Twentse coulisselandschap heeft gedecoreerd voor de 51ste editie van de Military Boekelo-Enschede zijn zonder uitzondering met oog voor detail afgewerkt. (07-10-2022)
BOEKELO - De hindernissen waarmee Adrian Ditcham het Twentse coulisselandschap heeft gedecoreerd voor de 51ste editie van de Military Boekelo-Enschede zijn zonder... (07-10-2022)
BOEKELO - Een rondetafelgesprek op vrijdag 7 oktober gaat de aanzet opleveren voor een degelijker structuur van de Nederlandse eventingsport. Dat wil de organisatie van Military Boekelo-Enschede bereiken met het organiseren van deze bijeenkomst waarvoor een gemêleerde groep stakeholders van deze discipline is uitgenodigd. (04-10-2022)
BOEKELO - Een rondetafelgesprek op vrijdag 7 oktober gaat de aanzet opleveren voor een degelijker structuur van de Nederlandse eventingsport. Dat wil de organisatie van... (04-10-2022)
BOEKELO - De 51ste editie van Military Boekelo-Enschede, die van 6 tot en met 9 oktober wordt gehouden, heeft een deelnemersveld om van te watertanden. Zo heeft de onlangs zeer verrassend tot wereldkampioen gekroonde Britse Yasmin Ingham ingeschreven en is ook de winnaar van zowel individueel als teambrons Tim Price van de partij. Hij won in 2017 al eens in Boekelo. (28-09-2022)
BOEKELO - De 51ste editie van Military Boekelo-Enschede, die van 6 tot en met 9 oktober wordt gehouden, heeft een deelnemersveld om van te watertanden. Zo heeft de onlangs... (28-09-2022)
BOEKELO – Na een zinderende ontknoping werd de Duitse Sophie Leube, die met de elfjarige bruine merrie Jadore Moi (v. Conthargos) al vanaf de dressuur de leiding had, winnares van de jubileumeditie van Military Boekelo-Enschede. (10-10-2021)
BOEKELO – Na een zinderende ontknoping werd de Duitse Sophie Leube, die met de elfjarige bruine merrie Jadore Moi (v. Conthargos) al vanaf de dressuur de leiding had,... (10-10-2021)
BOEKELO – Met twaalf foutloze combinaties binnen de tijd werd tijdens de crosscountry van de 49ste editie van Military Boekelo-Enschede een hogere snelheid gehanteerd dan doorgaans gebruikelijk. Dat was conform de voorspelling van parcoursbouwer Adrian Ditcham. (09-10-2021)
BOEKELO – Met twaalf foutloze combinaties binnen de tijd werd tijdens de crosscountry van de 49ste editie van Military Boekelo-Enschede een hogere snelheid gehanteerd dan... (09-10-2021)
BOEKELO – De Military Boekelo-Enschede krijgt een ongekend spannende apotheose. Na de crosscountry staan liefst zes combinaties met het afsluitende onderdeel voor de boeg minder dan een springfout van elkaar.
(09-10-2021)
BOEKELO – De Military Boekelo-Enschede krijgt een ongekend spannende apotheose. Na de crosscountry staan liefst zes combinaties met het afsluitende onderdeel voor de boeg... (09-10-2021)
BOEKELO – De Fransman Benjamin Massie vertrok zaterdag om 11.00 uur met Climaine de Cacao als eerste starter vertrokken voor de crosscountry van de 49ste editie van Military Boekelo. Twintig minuten later begon Sanne de Jong als nummer drie beginnen aan de terreinrit, waarin 29 hindernissen met in totaal 42 sprongen moeten worden overwonnen. (09-10-2021)
BOEKELO – De Fransman Benjamin Massie vertrok zaterdag om 11.00 uur met Climaine de Cacao als eerste starter vertrokken voor de crosscountry van de 49ste editie van Military... (09-10-2021)
BORNEM – Eline Mentink kende afgelopen weekend een redelijk debuut op het niveau van het CAI3* in het Belgische Bornem. In een veld van achttien deelnemers bij de tweespannen paarden eindigde de jonge Deurningse als achtste. (22-05-2023)
BORNEM – Eline Mentink kende afgelopen weekend een redelijk debuut op het niveau van het CAI3* in het Belgische Bornem. In een veld van achttien deelnemers bij de tweespannen... (22-05-2023)
WINDSOR – Rens Egberink reed afgelopen weekend naar het mooiste succes uit zijn carrière als tweespanrijder. De net over de grens in Bentheim woonachtige menner won de internationale wedstrijd in de Engelse koninklijke domeinen van Windsor Castle. (16-05-2023)
WINDSOR – Rens Egberink reed afgelopen weekend naar het mooiste succes uit zijn carrière als tweespanrijder. De net over de grens in Bentheim woonachtige menner won de... (16-05-2023)
LÄHDEN - Mark Weusthof sloot het CAI3* Lähden maandag bij de vierspannen af met een nette gedeelde vijfde plaats in de vaardigheidsproef. Met drie strafpunten rukte de menner uit Rossum op naar de twaalfde plaats in de eindrangschikking en tankte hij vertrouwen voor de rest van het seizoen. (01-05-2023)
LÄHDEN - Mark Weusthof sloot het CAI3* Lähden maandag bij de vierspannen af met een nette gedeelde vijfde plaats in de vaardigheidsproef. Met drie strafpunten rukte de menner... (01-05-2023)
LÄHDEN – Marijke Hammink lijkt in het Duitse Lähden op weg naar haar zoveelste overwinning, maar allerminst zeker is die met de vaardigheid voor de boeg nog niet. Zondag werd ze namelijk in de marathon geklopt door haar grote concurrent Jan de Boer. (30-04-2023)
LÄHDEN – Marijke Hammink lijkt in het Duitse Lähden op weg naar haar zoveelste overwinning, maar allerminst zeker is die met de vaardigheid voor de boeg nog niet. Zondag werd... (30-04-2023)
KRONENBERG – Eline Mentink, eerder dit seizoen al de beste in Exloo, was dit weekend ook bij het CAI2* Horse Driving Kronenberg een klasse apart bij de tweespannen paarden. (16-04-2023)
KRONENBERG – Eline Mentink, eerder dit seizoen al de beste in Exloo, was dit weekend ook bij het CAI2* Horse Driving Kronenberg een klasse apart bij de tweespannen paarden. (16-04-2023)
KRONENBERG – Rens Egberink klom zaterdag na de marathon bij de tweespannen een plekje
tijdens het CAI3* Horse Driving Kronenberg. De menner uit Bentheim steeg van de achtste naar de zevende plaats. Hij werd negende in de marathon. (15-04-2023)
KRONENBERG – Rens Egberink klom zaterdag na de marathon bij de tweespannen een plekje
tijdens het CAI3* Horse Driving Kronenberg. De menner uit Bentheim steeg van de achtste... (15-04-2023)
KRONENBERG – Mark Weusthof en Antonie ter Harmsel bezetten bij de vierspannen na de dressuur posities in de uitgerekte middenmoot tijdens CAI3* Horse Driving Kronenberg. (14-04-2023)
KRONENBERG – Mark Weusthof en Antonie ter Harmsel bezetten bij de vierspannen na de dressuur posities in de uitgerekte middenmoot tijdens CAI3* Horse Driving Kronenberg. (14-04-2023)
ROSSUM - Voor Mark Weusthof is het EK in augustus in Exloo het grote doel voor dit seizoen. “Ik wil me daar echter niet alleen voor kwalificeren, maar er ook goed presteren”, meldde de vierspanrijder uit Rossum zondag tijdens zijn traditionele open dag voor sponsors, relaties en belangstellenden. (02-04-2023)
ROSSUM - Voor Mark Weusthof is het EK in augustus in Exloo het grote doel voor dit seizoen. “Ik wil me daar echter niet alleen voor kwalificeren, maar er ook goed presteren... (02-04-2023)
DEURNINGEN – Een van de mooiste complimenten die Eline Mentink zondag na haar zege in het CAI2* bij de tweespannen in ontvangst mocht nemen kwam van niemand minder dan van de absolute grootmeester IJsbrand Chardon zelve. (30-03-2023)
DEURNINGEN – Een van de mooiste complimenten die Eline Mentink zondag na haar zege in het CAI2* bij de tweespannen in ontvangst mocht nemen kwam van niemand minder dan van de... (30-03-2023)
DENEKAMP – De eerste ontmoeting in de strijd om der Twente Cup mennen werd zaterdag in manege De Zonnenbeek in Denekamp bij de tweespannen gewonnen door Raymond Letteboer. De koetsier uit Oud-Ootmarsum troefde ook Mark Weusthof af, die normaliter een vierspan bestuurt en tweede werd. (15-11-2022)
DENEKAMP – De eerste ontmoeting in de strijd om der Twente Cup mennen werd zaterdag in manege De Zonnenbeek in Denekamp bij de tweespannen gewonnen door Raymond Letteboer. De... (15-11-2022)
SAASVELD – De drie jaar jonge merrie Pumatella (v. Kensington ES x Lupicor x Indoctro) werd maandagavond in een prima gevulde Ankerhal in Saasveld de glorieuze winnares van de finale van het vrij springen voor drie- en vierjarige paarden. (29-03-2023)
SAASVELD – De drie jaar jonge merrie Pumatella (v. Kensington ES x Lupicor x Indoctro) werd maandagavond in een prima gevulde Ankerhal in Saasveld de glorieuze winnares van... (29-03-2023)
WOUBRUGGE – Na drie veilingen stellen de organisatoren van Grand Prix met genoegen vast dat hun activiteiten staan als een huis. “We zijn in één klap een merk geworden”, zegt Sannah Angenent, die samen met Marjolein Ras verantwoordelijk is voor de verkoop van de zeer getalenteerde dressuur- en springtalenten. (15-09-2020)
WOUBRUGGE – Na drie veilingen stellen de organisatoren van Grand Prix met genoegen vast dat hun activiteiten staan als een huis. “We zijn in één klap een merk geworden”, zegt... (15-09-2020)
WOUBRUGGE - Het succes van de eerste twee online veilingen smaakt naar meer. Sannah Angenent en Marjolein Ras van Grand Prix Sales breiden daarom hun aanbod op korte termijn uit met twee veilingen op 14 september voor veulens geboren in mei, juni en juli en 14 december voor embryo’s en drachtigheden. (02-09-2020)
WOUBRUGGE - Het succes van de eerste twee online veilingen smaakt naar meer. Sannah Angenent en Marjolein Ras van Grand Prix Sales breiden daarom hun aanbod op korte termijn... (02-09-2020)
GEESTEREN – Ook de tweede editie van Grand Prix Sales Online, partner van CSI Twente, is meer dan geslaagd verlopen. Voor een derde van de veulens werd tijdens de online veiling 15.000 euro of meer geboden. De veilingtoppers werden voor 33.500 euro (Paco don Santos, video onderaan) en 25.000 euro (Chanel 2000 Z, bovenste foto) verkocht. (05-08-2020)
GEESTEREN – Ook de tweede editie van Grand Prix Sales Online, partner van CSI Twente, is meer dan geslaagd verlopen. Voor een derde van de veulens werd tijdens de online... (05-08-2020)
GEESTEREN – Precies een maand na de succesvolle première op 3 en 4 juli krijgt Grand Prix Sales een versie 2.0. Organisatoren Sannah Angenent en Marjolein Ras selecteerden zeventien spring- en twaalf dressuurveulens voor hun tweede en laatste online veulenveiling van dit jaar op maandag 3 en dinsdag 4 augustus. (31-07-2020)
GEESTEREN – Precies een maand na de succesvolle première op 3 en 4 juli krijgt Grand Prix Sales een versie 2.0. Organisatoren Sannah Angenent en Marjolein Ras selecteerden... (31-07-2020)
GEESTEREN – De online veiling van veulens tijdens de eerste editie van Grand Prix Sales is vrijdag en zaterdag een schot in de roos gebleken. (05-07-2020)
GEESTEREN – De online veiling van veulens tijdens de eerste editie van Grand Prix Sales is vrijdag en zaterdag een schot in de roos gebleken. (05-07-2020)
GEESTEREN – De online veiling van springveulens tijdens de eerste editie van Grand Prix Sales was vrijdag een succes.
(04-07-2020)
GEESTEREN – De online veiling van springveulens tijdens de eerste editie van Grand Prix Sales was vrijdag een succes.
(04-07-2020)
GEESTEREN – Het enige onderdeel van het CSI Twente 2020 dat wel doorgang vindt, is de Grand Prix Sales van zeer veelbelovende spring- en dressuurveulens. Organisatoren Sannah Angenent en Marjolein Ras hebben naar eigen zeggen voor de eerste editie van de (online) veiling een uiterst select gezelschap van dertien spring- en vijftien dressuurtalenten samengesteld. (01-07-2020)
GEESTEREN – Het enige onderdeel van het CSI Twente 2020 dat wel doorgang vindt, is de Grand Prix Sales van zeer veelbelovende spring- en dressuurveulens. Organisatoren Sannah... (01-07-2020)
TUBBERGEN - De internationaal gerenommeerde Flanders Foal Auction komt naar Nederland. Behalve tijdens diverse succesvolle veulenveilingen in België en Engeland en embryoveilingen in de USA, Emiraten, Noorwegen en Ierland worden er vrijdagavond 24 mei tien veulens geveild tijdens Jumping Schröder Tubbergen, het internationaal springconcours van de broers Wim, Ben en Gerco Schröder. (14-02-2020)
TUBBERGEN - De internationaal gerenommeerde Flanders Foal Auction komt naar Nederland. Behalve tijdens diverse succesvolle veulenveilingen in België en Engeland en... (14-02-2020)
MARKELO – In zijn woning te Markelo is zondag Arnold Kootstra (57) na een acute hartstilstand plotseling overleden. (12-01-2020)
MARKELO – In zijn woning te Markelo is zondag Arnold Kootstra (57) na een acute hartstilstand plotseling overleden. (12-01-2020)
BOEKELO – Het venijn zat bij Military Boekelo-Enschede weer eens in de staart. De Duitse Sandra Auffahrt kon als laatste starter in de springproef haar leidende positie niet vasthouden. De Engelse Laura Collett profiteerde en was na haar tweede positie van 2018 dit keer wel de beste met haar tienjarige bruine ruin London 52 (v. Landos).
(13-10-2019)
BOEKELO – Het venijn zat bij Military Boekelo-Enschede weer eens in de staart. De Duitse Sandra Auffahrt kon als laatste starter in de springproef haar leidende positie niet... (13-10-2019)
BOEKELO – Voor de Nederlandse eventingploeg is de Olympische droom vervlogen. Al in de tweede rit van de crosscountry kreeg TeamNL tijdens de Military Boekelo-Enschede een forse domper te verwerken toen Andrew Heffernan met zijn paard Gideon na drie weigeringen de strijd moest staken. (12-10-2019)
BOEKELO – Voor de Nederlandse eventingploeg is de Olympische droom vervlogen. Al in de tweede rit van de crosscountry kreeg TeamNL tijdens de Military Boekelo-Enschede een... (12-10-2019)
BOEKELO - De dag na de crosscountry van 2018 klonk voor Adrian Ditcham het startsein in zijn rol als nieuwe crossdesigner van Military Boekelo-Enschede. “Toen al ben ik in gedachten begonnen en heb ik mijn eerste ideeën op papier gezet.” (11-10-2019)
BOEKELO - De dag na de crosscountry van 2018 klonk voor Adrian Ditcham het startsein in zijn rol als nieuwe crossdesigner van Military Boekelo-Enschede. “Toen al ben ik in... (11-10-2019)
GEESTEREN – Het toppaard Glock’s London (v. Nabab de Reve x Chin Chin) kreeg zondag op het Erve Maathuis het grootste afscheid dat de zeventienjarige voshengst volop verdiende. Aan de hand van zijn ruiter Gerco Schröder liep de hengst zijn laatste ronde in een prima gevuld stadion.
(24-06-2019)
GEESTEREN – Het toppaard Glock’s London (v. Nabab de Reve x Chin Chin) kreeg zondag op het Erve Maathuis het grootste afscheid dat de zeventienjarige voshengst volop... (24-06-2019)
GEESTEREN – De Brazilianen dansten zondag de samba op het zonovergoten Erve Maathuis in Geesteren. Ze wonnen alle drie internationale springrubrieken op de slotdag van het CHIO5 Twente. Met als absolute hoogtepunt natuurlijk de zege in de vierde ronde van de strijd om de Longines FEI Nations Cup, waarin Oranje de tweede plaats opeiste. (23-06-2019)
GEESTEREN – De Brazilianen dansten zondag de samba op het zonovergoten Erve Maathuis in Geesteren. Ze wonnen alle drie internationale springrubrieken op de slotdag van het... (23-06-2019)
GEESTEREN - Het Nederlandse dressuurteam heeft de wedstrijd in het kader van de FEI Nations Cup in Geesteren gewonnen. Een mooie zege op weg naar de Europese kampioenschappen in augustus in Rotterdam. (23-06-2019)
GEESTEREN - Het Nederlandse dressuurteam heeft de wedstrijd in het kader van de FEI Nations Cup in Geesteren gewonnen. Een mooie zege op weg naar de Europese kampioenschappen... (23-06-2019)
GEESTEREN – Bondscoach Rob Ehrens reageerde donderdag realistisch op het resultaat van de loting voor de landenwedstrijd om de Longines FEI Nations Cup van zondag. De tweede startplaats voor de springruiters van Oranje was voor hem geen reden van gemoedstoestand te veranderen. (23-06-2019)
GEESTEREN – Bondscoach Rob Ehrens reageerde donderdag realistisch op het resultaat van de loting voor de landenwedstrijd om de Longines FEI Nations Cup van zondag. De tweede... (23-06-2019)
GEESTEREN - De overwinning in de Grote Prijs van het CSI2 om de Roelofsen Horse Trucks Prijs kwam in Japanse handen. (22-06-2019)
GEESTEREN - De overwinning in de Grote Prijs van het CSI2 om de Roelofsen Horse Trucks Prijs kwam in Japanse handen. (22-06-2019)
GEESTEREN – De Nederlandse dressuurploeg zette zaterdag een goede stap op weg naar de zege in de Longines FEI Nations Cup tijdens het CDI3 in Geesteren. Onder aanvoering van de winnende Edward Gal legde het in de Grand Prix een stevige basis voor de triomf. (22-06-2019)
GEESTEREN – De Nederlandse dressuurploeg zette zaterdag een goede stap op weg naar de zege in de Longines FEI Nations Cup tijdens het CDI3 in Geesteren. Onder aanvoering van... (22-06-2019)
GEESTEREN – Het was alsof Marc Houtzager zaterdag over de hindernissen vloog in de strijd om de Roelofs Groep Prijs over 1,50 meter op snelheid tijdens het CHIO5 Twente. (22-06-2019)
GEESTEREN – Het was alsof Marc Houtzager zaterdag over de hindernissen vloog in de strijd om de Roelofs Groep Prijs over 1,50 meter op snelheid tijdens het CHIO5 Twente. (22-06-2019)