TIJDENS WINTER SPRINGEN VAN DE HERTRUITERS IN ’T OALE SPOOR IN HELLENDOORN

Onvervalste trilogie voor Pim Mulder

Pim Mulder op archieffoto

HELLENDOORN – Pim Mulder tekende donderdag en vrijdag met drie zeges voor een onvervalste trilogie tijdens het Winter Springen in manege ’t Oale Spoor in Hellendoorn.

De ruiter uit Dalfsen schreef onder meer vrijdag de twee topproeven over 1,35 en 1,30 meter op zijn naam. In de zwaarste klasse was hij met Calou L Z de sterkste en verwees hij Pernilla Josse met Korhaya II Z en Meike Zwartjens met Denzel Tivoli Z naar de tweede en derde plaats. Over 1,30 meter had Mulder op Lothagravin het meest te duchten van Hans van der Kolk, die met respectievelijk Kyara en Akarad Tivoli Z tweede en derde werd.

Donderdag was Pim Mulder met Karrera al de beste over 1,20 meter. Toen waren Veronique Morsink met Habina Z en Joke Dijk met Lommers van ’t Ommerveld zijn grootste concurrenten. 

Jan Diepman klopte donderdag met Mon Belle M Pim Mulder op Jetset nog overtuigend in de klasse over 1,30 meter. Coen van Haarst mocht zich met Kelascha V&V als derde melden voor de prijsuitreiking. 

Josta van Straaten heerst vrijdag over 1,20 meter door met Leuchelle-S eerste en met Kelleza-S tweede te worden. Triin Bergmann finishte als derde met Nicky B.

Colin Zwartjens imponeerde vrijdag in de proef over 1,10 meter. Hij werd eerste met Galatea, derde met Emylana BTL Z en vierde met Merelyn Lente. De tweede plek was voor Jan Diepman met Mona Lisa O.

Ook de deelnemers over 1,00 meter op stijl kwamen beide dagen aan bod. Donderdag was de zege voor Matty den Boer op Orelia V met 82 punten. Remco van Dijke volgde als tweede met Otis (80) en Joke Dijk als derde met Owen van ’t Ommerveld. Vrijdag was Judith Vermeulen-Vetker veel te sterk voor de rest van het veld. Met Othello WV kwam ze tot 82,5 punt. Dat waren er vijf meer dan Noa Grevinga met Manita (77,5) en zeven meer dan Loes Schwieters met Mango (75,5).

Meer Springen

Mart IJland reed afgelopen week goed van voren mee tijdens de Toscana Tour in het Italiaanse Arezzo. De ruiter van Stal Geerink boekte een zege en... (30-03-2026)
De Ankerhal in Saasveld vormt vanavond (vrijdag 27 maart) en morgen het decor van de voorselecties voor de finale van het traditionele vrij springen... (27-03-2026)
Lars Wigger mocht zich zondag twee maal tot winnaar laten kronen tijdens het Noaber Springen in Denekamp. In de buitenlucht zegevierde hij in eigen... (26-03-2026)
Steven Veldhuis heeft een uitstekend weekend achter de rug op het Green Valley Estate in Deurne, waar jaarlijks ook het NK springen wordt gehouden.... (25-03-2026)
PARIJS – Willem Greve hield zijn prima vorm afgelopen weekend vast in de Franse hoofdstad Parijs. Tijdens het CSI5* Saut Hermès eindigde de... (24-03-2026)
Van de twaalf beloftes die dit jaar deel uitmaken van het KNHS Talententeam 2026 komen er twee uit Twente. Sterre van Houte bij de eventing en... (18-03-2026)
DEN BOSCH – Hessel Hoekstra sloot zondag een voor hem prima verlopen CSI5* The Dutch Masters af met een mooie negende plaats in de strijd om de Grote... (15-03-2026)
DEN BOSCH – Hessel Hoekstra opende zijn driedaagse tijdens het CSI5* The Dutch Masters in Den Hosch vrijdag met een keurige vierde plek op zijn... (14-03-2026)
DEN BOSCH – Willem Greve slaagde er donderdagavond tijdens The Dutch Masters op knappe wijze in zijn titel als Best of Champions te prolongeren. (13-03-2026)
RIJSSEN – Cindy Kosse staat de komende dagen voor een mooie nieuwe uitdaging. De kersverse nationaal kampioene over 1,30 meter gaat vanaf vrijdag van... (12-03-2026)
Robert Vos tekende zaterdag voor een mooie overwinning in de vijfde week van de Andalucia Sunshine Tour in het Spaanse Vejer de la Frontera. De... (09-03-2026)
HERNING – Hessel Hoekstra voegde zaterdag weer een fraaie zege toe aan zijn toch al uitgebreide erelijst. (08-03-2026)
Willem Greve eindigde afgelopen weekend twee keer als vijfde en even vaak als tiende tijdens het CSI in het Belgische Opglabbeek. (02-03-2026)
ENSCHEDE – Gerben Morsink is er trots op dat zijn 17-jarige zwartbruine dekhengst Navarone Z (v. Nabab de Reve) deze week zowel röntgenologisch als... (28-02-2026)
ERMELO - Cindy Kosse veroverde donderdag op knappe wijze de nationale titel van de KNHS in de klasse over 1,30 meter. Met haar negenjarige bruine... (26-02-2026)
KRONENBERG – De tienjarige donkerbruine ruin Excellence (v. Excentriek) doet zijn naam de laatste weken alle eer aan. In het zadel van Jordy Wilken... (24-02-2026)
GENT – Wesley Mulder legde zondag met zijn negenjarige bruine merrie C-Livia Rv Z (v. Cohinoor VDL) beslag op een keurige vijfde plek in de Grote... (24-02-2026)
KRONENBERG – De tienjarige donkerbruine ruin Excellence (v. Excentriek) doet zijn naam de laatste weken alle eer. In het zadel van Jordy Wilken werd... (24-02-2026)
VEJER DE LA FRONTERA - Thijmen Vos liet zaterdag met de zestien jaar oude ruin Feliek-H (v. Azteca VDL) een mooie tweede plaats noteren in de rubriek... (24-02-2026)
GOTHENBURG - Willem Greve won zondagmiddag in Gothenburg voor de derde keer dit seizoen een wedstrijd voor de  FEI Longines Wereldbeker. Een unieke... (22-02-2026)