BIJ CONCOURS VAN DE PEELBERGEN IN HET LIMBURGSE KRONENBERG

Zoe Osterhoff en Remco Been vooraan

Zoe Osterhoff met It's a Miracle.

KRONENBERG- Zoe Osterhoff en Remco Been reden afgelopen weekend goed van voren mee tijdens het concours van De Peelbergen in het Limburgse Kronenberg.

De Duitse amazone, die haar uitvalsbasis onlangs heeft verhuisd van de BWG Stables in Tubbergen naar De Hemmelhorst in Borne, eindigde zondag als derde in de finale van de Small Tour over 1,40/1,45 meter met haar tienjarige schimmelmerrie It’s a Miracle (v. Dakar). Met de merrie finishte ze vrijdag als tweede over 1,40 meter met twee fasen. Remco Been belandde daarin met de zevenjarige vosmerrie Lucy T (v. Comme il Faut) op de vierde plaats en Annelies Vorsselmans met de negenjarige vosmerrie Jolita op de tiende.

Zoe Osterhoff werd donderdag met It’s a Miracle al vijfde in de eerste groep op een parcours over 1,35 meter met twee fasen. In de andere groep noteerde Remco Been een achtste plek met Lucy T en een tiende met zijn zestienjarige tophengst Holland van de Bisschop (v. Heartrbreaker).

Remco Been zegevierde zaterdag met de zevenjarige donkerbruine ruin Cookie T (v. Comme il Faut) in de youngster  tour voor in 2015 en 2016 geboren paarden. Later die dag bezette de Wierdenaar met Lucy T nog de zesde stek in een speciale finale over twee ronden op tijd. 

Annelies Vorsselmans sloot de Grote Prijs van het CSI2* als achtste af met haar achtjarige bruine merrie C-Kalottie W Z (v. Comme il Faut 5) en reed donderdag naar de negende plaats in de wedstrijd over 1,30 meter met twee fasen voor het CSI1*. Donderdag werd ze negende in de proef over 1,30 meter met twee fasen met de negenjarige donkerbruine ruin Indigo van de Zuuthoeve (v. Thunder van de Zuuthoeve).

Robert Vos nam donderdag de zesde prijs in ontvangst na zijn rit met de achtjarige bruine ruin Cadillac Z (v. Carrera VDL) in de rubriek over 1,40 meter op tijd tijdens het CSI2* De Azelhof in het Belgische Lier. 

Meer Springen

»
WIERDEN – Roderick van den Engh was donderdag tijdens Indoor Wierden veruit de beste ruiter in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen. Met zijn... (31-10-2025)
»
LEEUWARDEN – In de schaduw van Willem Greve en Hessel Hoekstra, die succesvol acteerden in het CSI3*, deden Jessie en Evi Wiefferink afgelopen week... (29-10-2025)
»
ERMELO– De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft twee talentvolle paarden vastgelegd die daarmee in ieder geval tot en met het WK in Aken 2026... (27-10-2025)
»
DENEKAMP – Dafne Helthuis schreef vrijdag tijdens Euregio Indoor Denekamp het masterspringen op haar naam. Met haar elfjarige vosmerrie Joanna bleef... (27-10-2025)
»
LEEUWARDEN – Willem Greve kan ook dit Jaar terugkijken op een prima optreden tijdens het CSI3* Indoor Friesland. De nationaal kampioen uit Markelo... (26-10-2025)
»
DENEKAMP – Stijn Roelink was dinsdag de baas in de hoogste rubrieken van Euregio Indoor Denekamp. De Lattropper won met respectievelijk Diamond en... (23-10-2025)
»
DENEKAMP – Joël Lustenberger schreef zaterdag tijdens de GMB Wintercompetitie de rubriek voor vijf- en zesjarige paarden over twee fasen op zijn naam... (21-10-2025)
»
HELLENDOORN – Claudia Morsink tekende zaterdag voor de enige Twentse zege in de eerste wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics van... (19-10-2025)
»
OLIVA – Willem Greve schreef zondag de Grote Prijs van de Mediterranean Equestrian Tour in  het Spaanse Oliva over 1,50 meter op zijn naam. (12-10-2025)
»
LUTTENBERG – Edwin Oosterbroek is geen ruiter die geregeld als winnaar voor de prijsuitreiking wordt opgeroepen. Tijdens het indoor Haverspringen in... (07-10-2025)
»
GORLA MINORE – Mart IJland en Jasmin Seppälä-Geerink deden afgelopen weekend beiden een forse greep in de prijzenpot tijdens het CSI in het... (07-10-2025)
»
Hessel Hoekstra boekte prima resultaten in de eerste week van de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva. Hij sloot die zondag af met een... (06-10-2025)
»
SAASVELD – Het kon vrijdag niet op voor Steven Veldhuis tijdens Jumping Indoor Saasveld. De Haaksbergenaar regeerde als een vorst en zegevierde in de... (03-10-2025)
»
SAASVELD – Stef Veldhuis was woensdag de absolute uitblinker op de eerste dag van Jumping Indoor Saasveld. De jonge Haaksbergenaar zegevierde over 1,... (02-10-2025)
»
SAASVELD - De herfst is in aantocht en dat betekent dat de springruiters zich weer verplaatsen naar binnen. De eerst wedstrijd in deze regio is... (25-09-2025)
»
RIESENBECK – Annelies Vorsselmans reisde zondag met een fijn gevoel terug naar Weerselo na haar optreden tijdens het CSI5* in het Duitse Riesenbeck.... (15-09-2025)
»
KRONENBERG – Willem Greve deed van zich spreken tijdens het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg. De nationaal kampioen boekte onder meer een zege in de... (14-09-2025)
»
TUBBERGEN – In zijn woning in Tubbergen is deze week Bernard Schröder op 91-jarige leeftijd overleden. De vader van de broers Ben, Wim en Gerco... (12-09-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate ging dinsdag net als een jaar eerder aan de haal met de zege in de finale van de TCN Jumping Tour. De ruiter uit Geesteren... (09-09-2025)
»
DEURNE – Mart IJland grossierde afgelopen weekend in prijzen tijdens de Summer Tour en de finales voor Young Horses op het Equestrian Estate in... (08-09-2025)