MET HELSINKI NAAR AFGETEKENDE ZEGE IN TOPRUBRIEK OVER 1,45 METER

Hessel Hoekstra superieur in Exloo

Hessel Hoekstra met Helsinki

EXLOO – Hessel Hoekstra tekende donderdag voor een puike zege tijdens het CSI2 van Exloo. Met zijn negenjarige vosruin Helsinki (v. VDL Zirocco Blue) was Hoekstra superieur in de zware proef over 1,45 meter op tijd voor de Big Tour.

Lucas Porter verzekerde zich met de twaalfjarige bruine ruin E Clinton (v. Clinton) van de vierde plaats. Bas van der Aa werd negende met negenjarige schimmelmerrie Hakkinen (v. VDL Zirocco Blue).

Op een parcours over twee fasen met hindernissen tot en met 1,35 meter legde Jeroen Dubbeldam met zijn achtjarige vosmerrie Intertoff (v. Denzel van ’t Molenhof) beslag op de zesde plek. Zijn partner Annelies Vorsselmans volgde hem met de achtjarige schimmelrui  Iago K (v. Zavall VDL) op de voet en werd zevende.

Remco Been sloot de rubriek over twee fasen voor de Medium Tour over 1,40 meter met de tienjarige bruine ruin Las Vegas (v. Last Mans Hope) als vierde af. Hessel Hoekstra met de achtjarige vosruin Irocco Blue (v. VDL Zirocco Blue) en Hendrik Jan Schuttert met de achtjarige vosmerrie Lopez T (v. Lord Pezi Junior) volgden in zijn spoor en eindigden als vijfde en zesde.

Thijmen Vos kwam net iets tekort om de rubriek op tijd voor het CSI1 op zijn naam te schrijven. Hij werd tweede met de achtjarige bruine ruin Incredible Loma (v. Numero Uno). Jessie Wiefferink pakte de vierde prijs  met de tienjarige schimmelmerrie My Lady 179 (v. Mylord Carthago) en werd ook nog zesde met de tien jaar oude bruine merrie Hetty van den Hoogeweg. Emiel Richter finishte als zevende met de achtjarige bruine hengst Quality Star en ging daarmee nummer acht Hendrik Jan Schuttert op de zevenjarige ruin Onslaw net vooraf.

Meer Springen

»
SAMORIN – Mart IJland beleefde een mooie zondag in het Slowaakse Samorin. Hoogtepunt van de dag was zijn overwinning in de finale van de Big Tour... (03-11-2025)
»
WIERDEN – De strijd om de Grote Prijs van Indoor Wierden draaide zaterdag uit op een mooi succes voor ruiters die actief zijn voor stallen uit de... (02-11-2025)
»
LYON – Willem Greve is prima op dreef tijdens het CSI5* Equita Lyon. De nationaal kampioen uit Markelo zegevierde vrijdag in de rubriek over 1,50... (01-11-2025)
»
WIERDEN – Roderick van den Engh was donderdag tijdens Indoor Wierden veruit de beste ruiter in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen. Met zijn... (31-10-2025)
»
LEEUWARDEN – In de schaduw van Willem Greve en Hessel Hoekstra, die succesvol acteerden in het CSI3*, deden Jessie en Evi Wiefferink afgelopen week... (29-10-2025)
»
ERMELO– De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft twee talentvolle paarden vastgelegd die daarmee in ieder geval tot en met het WK in Aken 2026... (27-10-2025)
»
DENEKAMP – Dafne Helthuis schreef vrijdag tijdens Euregio Indoor Denekamp het masterspringen op haar naam. Met haar elfjarige vosmerrie Joanna bleef... (27-10-2025)
»
LEEUWARDEN – Willem Greve kan ook dit Jaar terugkijken op een prima optreden tijdens het CSI3* Indoor Friesland. De nationaal kampioen uit Markelo... (26-10-2025)
»
DENEKAMP – Stijn Roelink was dinsdag de baas in de hoogste rubrieken van Euregio Indoor Denekamp. De Lattropper won met respectievelijk Diamond en... (23-10-2025)
»
DENEKAMP – Joël Lustenberger schreef zaterdag tijdens de GMB Wintercompetitie de rubriek voor vijf- en zesjarige paarden over twee fasen op zijn naam... (21-10-2025)
»
HELLENDOORN – Claudia Morsink tekende zaterdag voor de enige Twentse zege in de eerste wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics van... (19-10-2025)
»
OLIVA – Willem Greve schreef zondag de Grote Prijs van de Mediterranean Equestrian Tour in  het Spaanse Oliva over 1,50 meter op zijn naam. (12-10-2025)
»
LUTTENBERG – Edwin Oosterbroek is geen ruiter die geregeld als winnaar voor de prijsuitreiking wordt opgeroepen. Tijdens het indoor Haverspringen in... (07-10-2025)
»
GORLA MINORE – Mart IJland en Jasmin Seppälä-Geerink deden afgelopen weekend beiden een forse greep in de prijzenpot tijdens het CSI in het... (07-10-2025)
»
Hessel Hoekstra boekte prima resultaten in de eerste week van de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva. Hij sloot die zondag af met een... (06-10-2025)
»
SAASVELD – Het kon vrijdag niet op voor Steven Veldhuis tijdens Jumping Indoor Saasveld. De Haaksbergenaar regeerde als een vorst en zegevierde in de... (03-10-2025)
»
SAASVELD – Stef Veldhuis was woensdag de absolute uitblinker op de eerste dag van Jumping Indoor Saasveld. De jonge Haaksbergenaar zegevierde over 1,... (02-10-2025)
»
SAASVELD - De herfst is in aantocht en dat betekent dat de springruiters zich weer verplaatsen naar binnen. De eerst wedstrijd in deze regio is... (25-09-2025)
»
RIESENBECK – Annelies Vorsselmans reisde zondag met een fijn gevoel terug naar Weerselo na haar optreden tijdens het CSI5* in het Duitse Riesenbeck.... (15-09-2025)
»
KRONENBERG – Willem Greve deed van zich spreken tijdens het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg. De nationaal kampioen boekte onder meer een zege in de... (14-09-2025)