Pia Louise Aufrecht eervol vierde

Chantal Regter ten onder tegen Iers geweld

Chantal Regter hier met Bengel - Foto: Jeroen Spoolder

VEENINGEN – De strijd om het Championat van Veeningen tijdens het CSI De Wolden over hoogtes van 1m40/1m45 werd zaterdag beslecht in de barrage waarvoor zich acht kandidaten wisten te plaatsen door foutloos te blijven in het basisparcours. Onder hen geen Gert Jan Bruggink, Jeroen Dubbeldam of Robert Vos die allen tegen een springfout aanliepen.

De eerste nulrit in de barrage kwam van de Duitse amazone Pia Louise Afrecht (Stal Oosterbroek – De Lutte) die haar Cindy 1020 (Crawford 5 x Bacara) keurig rond reed in een tijd van 46,00 seconden precies. Uiteindelijk goed voor een vierde plek want twee ritten later reed Esther Blekkink (Varsseveld) haar It’s Easy (Nonstop x Bacara) naar een tijd van 43,82 seconden. De Ier Daniel Coyle scherpte dat met Legacy (Chippendale Z x Bon Ami) aan naar 41.74 seconden. Als laatste starter wist Chantal Regter dus wat haar te doen stond. Met Quilando (Quintender x Landadel) haalde ze alles uit de kast, bleef eveneens foutloos maar beet zich stuk op de tijd (42,39 sec.) zodat na de eerste plek op vrijdag in het 2 fasen 1m35 nu een tweede plek haar deel werd.

Bij de 7-jarige springpaarden behaalde Pia Louise Aufrecht nog een tweede succesje. Met Daria Z (Diamant De Semilly x Cassini II) werd zij derde in de barrage over een hindernishoogte van 1m35.

Meer Springen

»
OMMEN – Tot en met zondag is Het Overijsselse Ommen 430 internationale springpaarden rijker. Alle deelnemende ruiters uit binnen- en buitenland zijn... (09-07-2025)
»
HAAKSBERGEN – Een noodlottige misstap in de wei heeft plotseling een einde gemaakt aan het leven van de 21-jarige tophengst Carambole (v. Cassini I x... (07-07-2025)
»
AKEN –Het EK springen in La Coruna gaat alsnog aan de neus van Hessel Hoekstra voorbij. De reservecombinatie Michael Greeve en Denver schuift door... (06-07-2025)
»
AKEN – Hessel Hoekstra is zijn eerste CHIO Aken begonnen met een vorstelijk optreden. De ruiter uit Enter opende het toernooi dinsdag met een keurige... (02-07-2025)
»
OMMEN - Zoveel inschrijvingen van deelnemers dat het toezeggen van de ruiters bijna een grotere opgave is dan het organiseren van het internationaal... (01-07-2025)
»
ERMELO – Bondscoach Wout-Jan van der Schans heeft Willem Greve en Hessel Hoekstra aangewezen als deelnemers aan het Europees kampioenschap springen,... (30-06-2025)
»
KRONENBERG – Jeroen Dubbeldam hoefde zondag in de strijd om de Grote Prijs De Peelbergen over 1,45 meter met zijn tienjarige bruine ruin Kentucky N (... (30-06-2025)
»
HEETEN – Jarno Hesselink was zaterdag niet te kloppen in de rubriek over 1,30/1,35 meter met twee fasen tijdens het concours hippique in Heeten. Met... (30-06-2025)
»
BOEDAPEST - Met de derde plaats in de halve finale in Boedapest plaatsten de springruiters van TeamNL met Gert-Jan Bruggink in de gelederen, zich... (27-06-2025)
»
ENTER – Hessel Hoekstra voelt zich vereerd dat hij net als nationaal kampioen Willem Greve deel mag uitmaken van het team, dat Nederland van dinsdag... (27-06-2025)
»
ALMELO – De strijd om de Grote Prijs van de Almelose Ruiterdagen eindigde zaterdag in een fraaie zege voor Kim Bekhuis. Met haar elfjarige bruine... (21-06-2025)
»
ROTTERDAM - De springruiters van TeamNL boekten een fantastische overwinning in de derde wedstrijd van de FEI Longines League of Nations van dit... (20-06-2025)
»
ALMELO – Hessel Hoekstra sloeg tijdens de Almelose Ruiterdagen meteen twee keer toe op de eerste dag van de wedstrijden voor paarden. Met Kratos won... (17-06-2025)
»
VRAGENDER – De eerste drie dagen van Outdoor Gelderland leverden evenveel Twentse zeges op. Joanne Wes won woensdag de rubriek over 1,35 meter voor... (13-06-2025)
»
TUBBERGEN – Drie Twentse springtoppers moesten het zondag uiteindelijk afleggen tegen een ontketende Friezin in de strijd om de Grote Prijs van... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Een Grote Prijs winnen is mooi. Als je dat ook nog eens kunt doen in je eigen gemeente maakt dat het extra leuk. Eric ten Cate deed het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Voor Lars Schröder en Matt Garrigan was de strijd om de Grote Prijs van Twente zondag hun laatste concours bij hun huidige werkgever.... (08-06-2025)
»
DRAMMEN – Thijmen Vos eindigde zaterdag met het Nederlandse team knap als derde bij de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in het Noorse Drammen.... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – De absolute hoofdrol op de voorlaatste dag van Jumping Schröder Twente was zaterdag voor Iris Michels. De 22-jarige amazone uit het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Jeroen Dubbeldam troefde vrijdag dertien concurrenten af in de strijd om de zege in de tweede kwalificatie voor de Grote Prijs van CSI2*... (06-06-2025)