Wiering tweede bij jonge paarden

MOORSELE - Harry Wiering legde zondag in het Belgische Moorsele beslag op de tweede plaats bij de jonge paarden. Met World Wide hoefde Wiering na 32,5 seconde alleen winnaar Wim Vinckx en Domingo (32,21) voorrang te verlenen. Ook Jeanette Corbeek leverde prima werk af door met Warina in 34,09 vierde te worden in deze wedstrijd over twee fasen, met hindernissen van 1,20 en 1,30 meter.

 

 

In het hoofdnummer, de Grote Prijs van Moorsele, reikte de amazone uit Hengelo tot een tiende plek. Met Emporio Armani noteerde ze een springfout. Harrie Wiering met Unique en Hilde Woudstra met Opala finishten met beiden vier springfouten achter in het veld. De zege ging naar Nathalie van der Mei met Tobias. Ze bleef als enige ook in de barrage foutloos. Kristof Cleeren (Bel) maakte daarin met Ockley Mouche één fout, Shane Breen (Ier) met Cambin zag twee keer een balk vallen.

Harrie Wiering veroverde zaterdag een zesde plaats bij de jonge paarden Met World Wide had hij op het tweede deel van het parcours 30,04 seconde nodig. Wesley Heijdens deed er met Dallas du Domaine ruim vijf seconden langer over en werd tiende. De Belg Wim Vinckx won ook toen met Domingo in 28,55 seconde.

Jeanette Corbeek legde met Queen Wg beslag op de tiende plek in een wedstrijd over 1,30 meter met barrage. Met haar tijd van 33,87 was ze bijna drie seconden minder snel dan landgenote Yvonne van Dijk met Vayrenta.

Jeanette Corbeek eindigde zaterdag met Emporio Armani als twaalfde in een 1,40 meter-rubriek met barrage. Ze noteerde een springfout. Harry Wiering sloot die extra rondgang met Unique af met tien strafpunten. In de sterk bezette wedstrijd triomfeerde Kevin Olsmeijer met Upstairs, voor Michael Whitaker met GIG Rockim en Christina Liebherr met LB Chocolate la Silla.

Op de foto Harrie Wiering op archieffoto met Vivid

Meer Springen

»
VRAGENDER – De eerste drie dagen van Outdoor Gelderland leverden evenveel Twentse zeges op. Joanne Wes won woensdag de rubriek over 1,35 meter voor... (13-06-2025)
»
TUBBERGEN – Drie Twentse springtoppers moesten het zondag uiteindelijk afleggen tegen een ontketende Friezin in de strijd om de Grote Prijs van... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Een Grote Prijs winnen is mooi. Als je dat ook nog eens kunt doen in je eigen gemeente maakt dat het extra leuk. Eric ten Cate deed het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Voor Lars Schröder en Matt Garrigan was de strijd om de Grote Prijs van Twente zondag hun laatste concours bij hun huidige werkgever.... (08-06-2025)
»
DRAMMEN – Thijmen Vos eindigde zaterdag met het Nederlandse team knap als derde bij de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in het Noorse Drammen.... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – De absolute hoofdrol op de voorlaatste dag van Jumping Schröder Twente was zaterdag voor Iris Michels. De 22-jarige amazone uit het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Jeroen Dubbeldam troefde vrijdag dertien concurrenten af in de strijd om de zege in de tweede kwalificatie voor de Grote Prijs van CSI2*... (06-06-2025)
»
TUBBERGEN – Daan van Geel schreef vrijdag tijdens CSI2* Jumping Schröder Twente de rubriek over 1,45 meter op tijd op zijn naam. De ruiter uit het... (05-06-2025)
»
TUBBERGEN – Twee van de drie zeges in de rubrieken op de eerste dag van Jumping Schröder Twente werden woensdag opgeëist door deelnemers uit de... (05-06-2025)
»
Toen Rik en Tom Leuveld werden benaderd om een rol te spelen bij Jumping Schröder Twente hoefden de broers uit Borne niet lang na te denken. “Het is... (04-06-2025)
»
De regionale oud-winnaars van Jumping Schröder waren in het verleden niet alleen enthousiast over hun zeges, maar zijn dat nu zeker net zoveel over... (03-06-2025)
»
Al vele jaren bestaat er een hechte band tussen de broers Schröder en Huiskes-Kokkeler. Het autobedrijf is ook nu weer een van de hoofdsponsors van... (02-06-2025)
»
VEENINGEN – Meike Zwartjens was afgelopen weekend tijdens de internationale wedstrijden voor de jeugd in het Drentse Veeningen goed voor twee zeges... (02-06-2025)
»
EINDHOVEN – Willem Greve kwam zondag 0,22 seconde te laat door de finish om de Grote Prijs van het CSI3* in Eindoven aan zijn erelijst te mogen... (01-06-2025)
»
Horst in ’t Veld, de nieuwe voorzitter van Jumping Schröder, is bepaald niet onbekend met de hippische wereld. Hij groeide op in Lemselo, de... (01-06-2025)
»
Het nieuw aan het programma toegevoegde onderdeel Haring & Hoefgetrappel moet tijdens Jumping Schröder Twente een mooi bedrag opleveren voor twee... (31-05-2025)
»
Met de terugkeer na zes jaar van de internationale status is Jumping Schröder van woensdag 4 tot en met zondag 8 juni verzekerd van een zeer sterk... (30-05-2025)
»
Burgemeester Anko Postma van Tubbergen, sinds september 2023 in functie in het ambt, is enthousiast over de nieuwe opzet van Jumping Schröder. Het is... (29-05-2025)
»
Tom Brinkman is samen met Gerco Schröder verantwoordelijk voor het invullen van de wedstrijdorganisatie van Jumping Schröder Tubbergen. De... (28-05-2025)
»
Thijmen Vos was goed in vorm tijdens het CSI in Riesenbeck. De ruiter uit Wierden boekte donderdag een fraaie zege over 1,40 meter op tijd met zijn... (25-05-2025)