Judith Vetker sterkste in Holten

HOLTEN - Judith Vetker won zondag tijdens het concours hippique van de Bergruiters met Courweis het Z-springen voor de klassen Z/ZZ in handicap. De Wierdense voltooide haar rit in de barrage in 41,45 seconde. Ze werd op de voet gevolgd door Nuri Dijks met Zilverspring (42,14). Susan Bevelsborg reed met PBH’s Aramis vooral op het handhaven van de nul en dat lukte in 50,98 seconde.

Achter een ook foutloze Hanno Ellerman met Eldorado eindigden Gelmar Gorsselink met Profit en Jeanette Corbeek met Warina als vijfde en zesde. Frank Buitenhuis maakte met Violaan voor eigen publiek twee springfouten en werd zevende.

Nuri Dijks won het progressief springen in de klasse M met Goldrush voor Megan Oude Groeniger met Silk-ka's Silver Dollar. In het M-klassiek ging Rob Schipper met Cari Z de eer strijken, voor Jeanette Corbeek met Silk-ka's Lily of the Valley en Nuri Dijks, die met Woe II zijn broer Demi op Maja Blue net voorbleef. Jeanette Corbeek werd met Katie-S ook vijfde en Pieternel Kerbert eindigde als zesde.
In de ochtend was er een speciale L-springrubriek voor stalruiters. Deze werd gewonnen door  Jacques Wilmink met Asjemenou. Frank Buitenhuis met Caltlin en Sander Geerink met Mondial Foods Telano bezetten de volgende plaatsen.

Nuri Dijks vormde zaterdag met Braveheaert de beste combinatie in de klasse L. Sharon Beusink werd met Coco Max winnares van groep 1 van de klasse B. Ook in de tweeede groep stond een amazone vooraan tijdens de prijsuitreiking. Xarina van Borstelen triomfeerde met Bentlana B. 

Zaterdag                               Zondag

Meer Springen

»
Legendarisch. Zo mag het traditionele ruiterbal inmiddels wel worden genoemd. Elk jaar barst het feest los, na afloop van de Grote Prijs van... (06-08-2025)
»
HAAKSBERGEN - Meteen al nadat de vosmerrie Porsche Knight (v. Komme Casall TN x Verdi) in maart bij hem op stal kwam, had Steven Veldhuis een goed... (05-08-2025)
»
De piste van de Schröder Masterclass is op maandagavond het podium waarop deelnemers van de Golden Oldies schitteren als vanouds. Als... (05-08-2025)
»
De strijd om de Salta Hobby Horse Cup is op zondag 10 augustus een nieuw onderdeel van de Schröder Masterclass. Deelnemers springen met een... (03-08-2025)
»
LATTROP – Stijn Roelink steeg zaterdag letterlijk naar grote hoogte. Op zijn elfjarige ruin Joyride (v. Denzel van ’t Meulenhof) overwon hij in de... (03-08-2025)
»
Wat ooit begon als een spannende wedstrijddag op haar pony is voor Lisa Spikkert (29) uitgegroeid tot een belangrijke rol binnen de organisatie van... (02-08-2025)
»
LATTROP – De strijd om de Grote Prijs van Het Pandoer draaide vrijdag tijdens het concours van De Grensruiters in Lattrop uit op een bijna compleet... (02-08-2025)
»
Al vanaf de allereerste editie is Gerrit Echtermeijer een vertrouwd gezicht in en rond de piste van de Schröder Masterclass. Niet als ruiter of... (01-08-2025)
»
Samen met haar imponerend springende schimmelmerrie Mama Mia Picobello vormt Lisa Schröder al geruime tijd een schier onklopbare combinatie. Het duo... (31-07-2025)
»
Droom je van een toekomst in de paardensport? Dan kun je niet vroeg genoeg beginnen. Dat weten de zussen Fleur (10) en Lauren (7) Haselbekke uit... (30-07-2025)
»
Ruud Droste is alweer acht jaar voorzitter van de organisatie van de Schröder Masterclass, die dit jaar van 9 tot en met 12 augustus de 24ste editie ... (29-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Jasmin Seppälä maakte zaterdag een sterke indruk tijdens het CSI Zuidwolde. Met haar achtjarige bruine merrie Attention Z (v. Atomic Z)... (28-07-2025)
»
VALKENSWAARD – Met een machtige barragerit stelde Willem Greve zondag met de veertienjarige bruine hengst Grandorado TN NOP (v. Eldorado van de... (27-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Thjimen Vos behaalde donderdag met de vijftienjarige bruine ruin Feliek-H (v. Azteca VDL) onder het zadel een mooie derde plaats in de... (25-07-2025)
»
DIEPENHEIM – Meike Zwartjens mocht zich dinsdagavond laten kronen tot winnares van de zesde editie van het Masterspringen in Diepenheim. De amazone... (22-07-2025)
»
DIEPENHEIM – Bij SV Diepenheim staat dinsdagavond de zesde editie van het masterspringen op het programma. Vorig jaar greep Hessel Hoekstra de... (21-07-2025)
»
BENTELO – Lars Schröder was zaterdag afgetekend de sterkste in de toprubriek over 1,30/1,35 meter tijdens de eerste wedstrijd voor de Twentse... (21-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Mart IJland was zondag de aanvoerder van vijf regioruiters, die tijdens de strijd om de Grote Prijs van het CSI1* in Zuidwolde een plek... (21-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Mart IJland was zondag de aanvoerder van vijf regioruiters, die tijdens de strijd om de Grote Prijs van het CSI1* in Zuidwolde een plek... (21-07-2025)
»
LA CORUNA - De climax van het EK springen vond zondag plaats met de individuele finale. De 30-jarige Kim Emmen begon vanaf de veertiende plek aan... (20-07-2025)