Frank Schuttert dicht bij triomf

VALKENSWAARD - Frank Schuttert was zaterdag met Winchester dicht bij de triomf in de wedstrijd over 1,45 meter direct op tijd voor de Big Tour van het CSI2 in Valkenswaard. De boomlange ruiter uit Stegeren had met zijn succespaard Winchester drietiende seconde sneller moeten zijn om Egyptenaar Sameh El Dahan met WKD Pepperpot van de winst te kunnen afhouden. Schuttert finishte na 61,44 seconde, El Dahan ging na 61,15 seconde langs het elektronische oog van de klok.

Schuttert was zondag ook van de partij in de afsluitende Grote Prijs van het CSI2 over 1,50 meter in Valkenswaard. Met twee springfouten moesten hij en Winchester genoegen nemen met een achttiende plaats.

Jeroen Dubbeldam en Gerco Schröder konden zaterdag geen hoofdrol vertolken in de Global Champions Tour in Valkenswaard. Op het parcours met hoogtes tot 1,60 meter bracht Dubbeldam het er met BMC Van Grunsven Simon nog het best af. Hij eindigde met een springfout als 26ste. Gerco Schröder en Eurocommerce New Orleans bleken net als een dag eerder niet in grote vorm. Met drie springfouten belandde de Tubbergenaar op de 39ste positie. 

De overwinning en daarmee de hoofdprijs van 92.000 euro ging naar Beezie Madden met Cortes C. Ze verwees Denis Lynch met Lantinus 3 en Jur Vrieling met VDL Bubalu naar de tweede en derde plaats.

Beter verging het Schröder in het springen over 1,45 meter op tijd. Met Eurocommerce Vigaro was hij een van de foutloze 24 combinaties. Hij noteerde de zeventiende tijd. Guy Williams was de sterkste met Titus. 

Met Eurocommerce VDL Groep Zagrep werd Gerco met aan afgeworpen balk ook nog 31ste in de rubriek voor youngsters, de zes- en zevenjarige paarden (1,30/1,35 meter).

Meer Springen

»
HAAKSBERGEN - Meteen al nadat de vosmerrie Porsche Knight (v. Komme Casall TN x Verdi) in maart bij hem op stal kwam, had Steven Veldhuis een goed... (05-08-2025)
»
HAAKSBERGEN - Meteen al nadat de vosmerrie Porsche Knight (v. Komme Casall TN x Verdi) in maart bij hem op stal kwam, had Steven Veldhuis een goed... (05-08-2025)
»
De piste van de Schröder Masterclass is op maandagavond het podium waarop deelnemers van de Golden Oldies schitteren als vanouds. Als... (05-08-2025)
»
De strijd om de Salta Hobby Horse Cup is op zondag 10 augustus een nieuw onderdeel van de Schröder Masterclass. Deelnemers springen met een... (03-08-2025)
»
LATTROP – Stijn Roelink steeg zaterdag letterlijk naar grote hoogte. Op zijn elfjarige ruin Joyride (v. Denzel van ’t Meulenhof) overwon hij in de... (03-08-2025)
»
Wat ooit begon als een spannende wedstrijddag op haar pony is voor Lisa Spikkert (29) uitgegroeid tot een belangrijke rol binnen de organisatie van... (02-08-2025)
»
LATTROP – De strijd om de Grote Prijs van Het Pandoer draaide vrijdag tijdens het concours van De Grensruiters in Lattrop uit op een bijna compleet... (02-08-2025)
»
Al vanaf de allereerste editie is Gerrit Echtermeijer een vertrouwd gezicht in en rond de piste van de Schröder Masterclass. Niet als ruiter of... (01-08-2025)
»
Samen met haar imponerend springende schimmelmerrie Mama Mia Picobello vormt Lisa Schröder al geruime tijd een schier onklopbare combinatie. Het duo... (31-07-2025)
»
Droom je van een toekomst in de paardensport? Dan kun je niet vroeg genoeg beginnen. Dat weten de zussen Fleur (10) en Lauren (7) Haselbekke uit... (30-07-2025)
»
Ruud Droste is alweer acht jaar voorzitter van de organisatie van de Schröder Masterclass, die dit jaar van 9 tot en met 12 augustus de 24ste editie ... (29-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Jasmin Seppälä maakte zaterdag een sterke indruk tijdens het CSI Zuidwolde. Met haar achtjarige bruine merrie Attention Z (v. Atomic Z)... (28-07-2025)
»
VALKENSWAARD – Met een machtige barragerit stelde Willem Greve zondag met de veertienjarige bruine hengst Grandorado TN NOP (v. Eldorado van de... (27-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Thjimen Vos behaalde donderdag met de vijftienjarige bruine ruin Feliek-H (v. Azteca VDL) onder het zadel een mooie derde plaats in de... (25-07-2025)
»
DIEPENHEIM – Meike Zwartjens mocht zich dinsdagavond laten kronen tot winnares van de zesde editie van het Masterspringen in Diepenheim. De amazone... (22-07-2025)
»
DIEPENHEIM – Bij SV Diepenheim staat dinsdagavond de zesde editie van het masterspringen op het programma. Vorig jaar greep Hessel Hoekstra de... (21-07-2025)
»
BENTELO – Lars Schröder was zaterdag afgetekend de sterkste in de toprubriek over 1,30/1,35 meter tijdens de eerste wedstrijd voor de Twentse... (21-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Mart IJland was zondag de aanvoerder van vijf regioruiters, die tijdens de strijd om de Grote Prijs van het CSI1* in Zuidwolde een plek... (21-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Mart IJland was zondag de aanvoerder van vijf regioruiters, die tijdens de strijd om de Grote Prijs van het CSI1* in Zuidwolde een plek... (21-07-2025)
»
LA CORUNA - De climax van het EK springen vond zondag plaats met de individuele finale. De 30-jarige Kim Emmen begon vanaf de veertiende plek aan... (20-07-2025)