Mooi optreden Isabelle van Straaten

OMMEN - Isabelle van Straaten leverde een puike prestatie in de openingsrubriek van het eerste CSI3 van Ommen, dat tot en met zondag wordt afgewerkt op de terreinen van de familie Schuttert in Stegeren. De jeugdige amazone uit Den Ham, die zaterdag twintig jaar wordt, eindigde met haar negenjarige bruine merrie Zeuchelle S (v. Rash R x Zeus) knap als derde in het sterke deelnemersveld. Ze was daarmee de beste Nederlandse in de wedstrijd over 1,40 meter op tijd. 

De zege op de Driehoekhoeve ging naar Tim Rieskamp-Goedeking die met Quartz Z 65,97 seconde nodig had. De Engelsman David McPherson werd tweede met Eckham van het Steentje (66,52), Van Straaten noteerde 67,32 seconde. 

"Zeuchelle doet het heel goed", prees Isabelle van Straaten haar negenjarige merrie. "Ze is niet so simpel, maar is ondertussen echt een vriendinnetje van me geworden. Ik heb in die ongeveer 2,5 jaar dat ik haar nu rijd gewoon een prima band met haar gekregen. Het is een heerlijk paard om te rijden. Ze is heel voorzichtig, ontzettend werklustig en wil altijd van de paal afblijven. Ze is goudeerlijk en zal nooit stoppen."

Zeuchelle is een fokproduct van De Hazelhorst, de stoeterij van haar ouders waar ze ook zelf actief is en een dochter van Neuvelle S, zelf ook niet de minste in de springring. "Ook zij heeft Z en hoger gelopen", herinnert Isabelle zich haarfijn. "Zeuchelle heeft het dus niet van de verkeerde."

Wesley Heijdens legde bij het twee fasenspringen over 1,45 meter met zijn achtjarige bruine ruin Riadloc Fly Ly (v. Dollar dela Pierre x Avec Espoir) beslag op de achtste plaats. De Litouwer Andrius Petrovas was met Aragorn de snelste foutloze op beide delen van het parcours en werd gevolgd door David McPherson met Undicci en de Zweed Peter Fredricson met H & M Cash In.

ZIE DE UITSLAGEN

Foto Isabelle van Straaten met Zeuchelle S van www.fototrailer.nl

Meer Springen

»
WIERDEN – Hessel Hoekstra en Wesley ter Harmsel van Stal Wiefferink sprongen er donderdag uit in de hoofdrubriek over 1,40 meter op de eerste dag van... (09-05-2025)
»
MANNHEIM – Zoe Osterhoff boekte dinsdag een mooi succes in de Grote Prijs van Mannheim over 1,60 meter met barrage. De Duitse amazone van Stal De... (07-05-2025)
»
DEURNE – Lars Schröder imponeerde de afgelopen dagen tijdens het Riders Festival op de terreinen van Green Valley Estate in Deurne. De jonge... (05-05-2025)
»
ERMELO – Op de twee slotdagen van het CSI1* op het sportcentrum van de KNHS in Ermelo waren er overwinningen voor Jeroen Dubbeldam over 1,35 meter... (05-05-2025)
»
MANNHEIM - Hessel Hoekstra was zondag een van de beste Nederlandse ruiters tijdens de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in Mannheim. De ruiter van... (05-05-2025)
»
ERMELO – Matt Garrigan met de elfjarige bruine merrie Grace V (v. London) en Anke Bekhuis met de vijftien jaar oude ruin Acuero (v. Acorado,... (03-05-2025)
»
SAASVELD -  Het vrij springen van maandag in Saasveld draaide voor Emily Sanders uit op een bijzondere avond. De Hengelose won met twee loten... (30-04-2025)
»
SAASVELD – De vierjarige bruine ruin Ribolensky (v. Ibolensky x Action Breaker x Canturano I) werd maandag in de prima gevulde Ankerhal te Saasveld... (29-04-2025)
»
HAGEN – Annelies Vorsselmans legde zondag beslag op een fraaie tweede plaats in de strijd om de Grote Prijs van het toernooi Horses & Dreams... (28-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve hield op de laatste dag van het NK springen in Deurne zijn hoofd koel. De titelverdediger en koploper na twee onderdelen was... (27-04-2025)
»
DEURNE - Meike Zwartjens veroverde zondag brons in het NK voor young riders. De amazone uit Raalte had voldoende aan een vijfde plaats op de slotdag... (27-04-2025)
»
DEURNE – Uitgerekend bij de strijd om de nationale springtitel meldde Gert-Jan Bruggink zich vrijdag nadrukkelijk terug aan het front. Met een knappe... (26-04-2025)
»
DEURNE – Met Willem Greve op goudkoers, Hessel Hoekstra op de vierde en Gert-Jan Bruggink op de zevende plaats gaat hippisch Twente met een hoopvol... (25-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve is de strijd om het nationaal kampioenschap springen in Deurne foutloos begonnen. De titelverdediger sloot het eerste onderdeel... (24-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve verdedigt vanaf donderdag in Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. Dit keer niet met Grandorado TN NOP, waarmee hij... (23-04-2025)
»
SAASVELD – De Ankerhal in Saasveld is maandagavond 28 april weer het toneel van de jaarlijkse finaleavond vrij springen van de Rijpaarden... (23-04-2025)
»
BUSTO ARSIZIO - Jennifer Munsterhuis kijkt ‘onwijs blij’ terug op haar prestaties tijdens haar twee weken durende verblijf bij het concours in het... (21-04-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra beleefde vrijdag een topdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen. In Tubbergen zegevierde hij eerst in de... (18-04-2025)
»
TUBBERGEN – Don Willemsen scoorde donderdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen de meeste stijlpunten in de rubriek voor vijfjarige... (18-04-2025)
»
De organisatie van het concours hippique van PSV Het Twente Ros kan ook dit keer weer een beroep doen op de onmisbare medewerking van de scouts van... (16-04-2025)