Dagzege MF Cup voor Ten Cate

BATHMEN - Eric ten Cate met Zuidpool II (klasse ZZ) en de M-ruiters Pia Brinkman met Zillah en Jan Gohl met Munsterhuis Sportcars Giulietta bezetten vrijdag de eerste drie posities in het dagklassement na de tweede selectiewedstrijd voor de finale van de strijd om de Mondial Foods Cup. Ten Cate had voor zijn topklassering voldoende aan een derde plek in zijn klasse, omdat de voor hem finishende Ellen Zwijnenberg met Boeve's Boulogne en Annelies Vorsselmans met New York niet in aanmerking komen voor de trofee.

Zwijnenberg was met haar schimmel wel royaal de rapste in manege 't Ruiterkamp en reed in de barrage naar een imponerende tijd van 34,76 seconde. Vorsselmans bleef in 35,35 Ten Cate precies eenhonderdste tel voor. Jurre van Bommel met Quintus Z en Gerben Morsink met Cartaire Z bezetten de vierde en vijfde stek.

Pia Binkman won met Zillah vol overtuiging de klasse M in 36,81 seconde, voor Jan Gohl, die 38,65 nodig had. Clive de Graef nam de derde prijs voor zijn rekening met T & O's Caprice Uno (39,54).

Dennis van den Brink snelde met Wallance naar de winst in de klasse Z. In 39,29 seconde bleef hij Bernadette van den Brink met Lifecare Wise-guy (40,08) de baas. Ellen Zwijnenberg tikte met Boeve's Corrado als derde aan (40,36). Annelies Vorsselmans volgde op afstand met Cirikit als vierde en werd met Champions Ludwig ook nog vijfde. 

Foto Eric ten Cate van www.fototrailer.nl

Meer Springen

»
WIERDEN – Hessel Hoekstra en Wesley ter Harmsel van Stal Wiefferink sprongen er donderdag uit in de hoofdrubriek over 1,40 meter op de eerste dag van... (09-05-2025)
»
MANNHEIM – Zoe Osterhoff boekte dinsdag een mooi succes in de Grote Prijs van Mannheim over 1,60 meter met barrage. De Duitse amazone van Stal De... (07-05-2025)
»
DEURNE – Lars Schröder imponeerde de afgelopen dagen tijdens het Riders Festival op de terreinen van Green Valley Estate in Deurne. De jonge... (05-05-2025)
»
ERMELO – Op de twee slotdagen van het CSI1* op het sportcentrum van de KNHS in Ermelo waren er overwinningen voor Jeroen Dubbeldam over 1,35 meter... (05-05-2025)
»
MANNHEIM - Hessel Hoekstra was zondag een van de beste Nederlandse ruiters tijdens de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in Mannheim. De ruiter van... (05-05-2025)
»
ERMELO – Matt Garrigan met de elfjarige bruine merrie Grace V (v. London) en Anke Bekhuis met de vijftien jaar oude ruin Acuero (v. Acorado,... (03-05-2025)
»
SAASVELD -  Het vrij springen van maandag in Saasveld draaide voor Emily Sanders uit op een bijzondere avond. De Hengelose won met twee loten... (30-04-2025)
»
SAASVELD – De vierjarige bruine ruin Ribolensky (v. Ibolensky x Action Breaker x Canturano I) werd maandag in de prima gevulde Ankerhal te Saasveld... (29-04-2025)
»
HAGEN – Annelies Vorsselmans legde zondag beslag op een fraaie tweede plaats in de strijd om de Grote Prijs van het toernooi Horses & Dreams... (28-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve hield op de laatste dag van het NK springen in Deurne zijn hoofd koel. De titelverdediger en koploper na twee onderdelen was... (27-04-2025)
»
DEURNE - Meike Zwartjens veroverde zondag brons in het NK voor young riders. De amazone uit Raalte had voldoende aan een vijfde plaats op de slotdag... (27-04-2025)
»
DEURNE – Uitgerekend bij de strijd om de nationale springtitel meldde Gert-Jan Bruggink zich vrijdag nadrukkelijk terug aan het front. Met een knappe... (26-04-2025)
»
DEURNE – Met Willem Greve op goudkoers, Hessel Hoekstra op de vierde en Gert-Jan Bruggink op de zevende plaats gaat hippisch Twente met een hoopvol... (25-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve is de strijd om het nationaal kampioenschap springen in Deurne foutloos begonnen. De titelverdediger sloot het eerste onderdeel... (24-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve verdedigt vanaf donderdag in Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. Dit keer niet met Grandorado TN NOP, waarmee hij... (23-04-2025)
»
SAASVELD – De Ankerhal in Saasveld is maandagavond 28 april weer het toneel van de jaarlijkse finaleavond vrij springen van de Rijpaarden... (23-04-2025)
»
BUSTO ARSIZIO - Jennifer Munsterhuis kijkt ‘onwijs blij’ terug op haar prestaties tijdens haar twee weken durende verblijf bij het concours in het... (21-04-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra beleefde vrijdag een topdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen. In Tubbergen zegevierde hij eerst in de... (18-04-2025)
»
TUBBERGEN – Don Willemsen scoorde donderdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen de meeste stijlpunten in de rubriek voor vijfjarige... (18-04-2025)
»
De organisatie van het concours hippique van PSV Het Twente Ros kan ook dit keer weer een beroep doen op de onmisbare medewerking van de scouts van... (16-04-2025)