Sleiderink tweede achter Mulder

OMMEN – Sjaak Sleiderink moest donderdag tijdens het CSI 3 Ommen op de terreinen van de familie Schuttert in Stegeren in een van de rubrieken over 1,40 meter op tijd alleen Pim Mulder met Blizzerd voorrang te verlenen. Met de schimmelruin Avalon (v. Nassau x Ramona) had de Denekamp bijna een seconde achterstand op de winnaar. De Spaanse Pilar Lucrecia Cordon eindigde met Barnaby als derde op 0,04 seconde van Sleiderink.

Annet Willems legde met Armagedon beslag op de vijfde plaats, Mareille van Geel-Schröder werd achtste met Brayn en Hilde Woudstra tiende met Titania.

De andere wedstrijd over 1,40 meter werd een prooi voor Karim El Zoghby met Symphonie de Fantelle. Hij bleef nummer twee Caroline Poels met Dorenta ruim voor. De Belg Pieter Devos nestelde zich met Simba van Generhese op de derde positie, voor Albert Zoer met Charlie Chaplin en Wout-Jan van der Schans met Zorro. De laatste werd met Zlatan ook nog negende.

Robert Vos pakte de zege bij het twee fasenspringen over 1,35 meter in de Big Tour voor het CSI 1. Met de elfjarige vosruin Wakiekie (v. Animo x Goodwill) was Vos royaal te snel voor de Belg Clarys met Best Mix Evana en Roberto Teran Tafur met Farina. Nederlanders tekenden voor de posities vier tot en met negen. Dat waren achtereenvolgens Megan  Laseur met Zorah, Michiel Brusse met Santana, Daphne van der Schaar met Atureusa vdS, Remco Been met Brunetti, Maaike Koopmans met Soraya en Leon Thijssne met Celine.

Het twee fasenspringen over 1,25 meter in de Small Tour van het CSI 1 ging naar Diana Marsa-Lafarge met Oural Villelongue. Abdulrahman Al Fuzae finishte met Vision als tweede en de derde plek was voor Michiel Brusse met Chardon. Micky Morssinkhof werd vierde met Colarde, Hendrik Jan Schuttert zesde met Celottie HS, Leonie Jonkers zevende met Berghgraaf en Liza Tiebot negende met Do.

UITSLAGEN JUMPING DE DRIEHOEK

Meer Springen

»
OMMEN - Zoveel inschrijvingen van deelnemers dat het toezeggen van de ruiters bijna een grotere opgave is dan het organiseren van het internationaal... (01-07-2025)
»
ERMELO – Bondscoach Wout-Jan van der Schans heeft Willem Greve en Hessel Hoekstra aangewezen als deelnemers aan het Europees kampioenschap springen,... (30-06-2025)
»
KRONENBERG – Jeroen Dubbeldam hoefde zondag in de strijd om de Grote Prijs De Peelbergen over 1,45 meter met zijn tienjarige bruine ruin Kentucky N (... (30-06-2025)
»
HEETEN – Jarno Hesselink was zaterdag niet te kloppen in de rubriek over 1,30/1,35 meter met twee fasen tijdens het concours hippique in Heeten. Met... (30-06-2025)
»
BOEDAPEST - Met de derde plaats in de halve finale in Boedapest plaatsten de springruiters van TeamNL met Gert-Jan Bruggink in de gelederen, zich... (27-06-2025)
»
ENTER – Hessel Hoekstra voelt zich vereerd dat hij net als nationaal kampioen Willem Greve deel mag uitmaken van het team, dat Nederland van dinsdag... (27-06-2025)
»
ALMELO – De strijd om de Grote Prijs van de Almelose Ruiterdagen eindigde zaterdag in een fraaie zege voor Kim Bekhuis. Met haar elfjarige bruine... (21-06-2025)
»
ROTTERDAM - De springruiters van TeamNL boekten een fantastische overwinning in de derde wedstrijd van de FEI Longines League of Nations van dit... (20-06-2025)
»
ALMELO – Hessel Hoekstra sloeg tijdens de Almelose Ruiterdagen meteen twee keer toe op de eerste dag van de wedstrijden voor paarden. Met Kratos won... (17-06-2025)
»
VRAGENDER – De eerste drie dagen van Outdoor Gelderland leverden evenveel Twentse zeges op. Joanne Wes won woensdag de rubriek over 1,35 meter voor... (13-06-2025)
»
TUBBERGEN – Drie Twentse springtoppers moesten het zondag uiteindelijk afleggen tegen een ontketende Friezin in de strijd om de Grote Prijs van... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Een Grote Prijs winnen is mooi. Als je dat ook nog eens kunt doen in je eigen gemeente maakt dat het extra leuk. Eric ten Cate deed het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Voor Lars Schröder en Matt Garrigan was de strijd om de Grote Prijs van Twente zondag hun laatste concours bij hun huidige werkgever.... (08-06-2025)
»
DRAMMEN – Thijmen Vos eindigde zaterdag met het Nederlandse team knap als derde bij de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in het Noorse Drammen.... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – De absolute hoofdrol op de voorlaatste dag van Jumping Schröder Twente was zaterdag voor Iris Michels. De 22-jarige amazone uit het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Jeroen Dubbeldam troefde vrijdag dertien concurrenten af in de strijd om de zege in de tweede kwalificatie voor de Grote Prijs van CSI2*... (06-06-2025)
»
TUBBERGEN – Daan van Geel schreef vrijdag tijdens CSI2* Jumping Schröder Twente de rubriek over 1,45 meter op tijd op zijn naam. De ruiter uit het... (05-06-2025)
»
TUBBERGEN – Twee van de drie zeges in de rubrieken op de eerste dag van Jumping Schröder Twente werden woensdag opgeëist door deelnemers uit de... (05-06-2025)
»
Toen Rik en Tom Leuveld werden benaderd om een rol te spelen bij Jumping Schröder Twente hoefden de broers uit Borne niet lang na te denken. “Het is... (04-06-2025)
»
De regionale oud-winnaars van Jumping Schröder waren in het verleden niet alleen enthousiast over hun zeges, maar zijn dat nu zeker net zoveel over... (03-06-2025)