Sleiderink tweede achter Mulder

OMMEN – Sjaak Sleiderink moest donderdag tijdens het CSI 3 Ommen op de terreinen van de familie Schuttert in Stegeren in een van de rubrieken over 1,40 meter op tijd alleen Pim Mulder met Blizzerd voorrang te verlenen. Met de schimmelruin Avalon (v. Nassau x Ramona) had de Denekamp bijna een seconde achterstand op de winnaar. De Spaanse Pilar Lucrecia Cordon eindigde met Barnaby als derde op 0,04 seconde van Sleiderink.

Annet Willems legde met Armagedon beslag op de vijfde plaats, Mareille van Geel-Schröder werd achtste met Brayn en Hilde Woudstra tiende met Titania.

De andere wedstrijd over 1,40 meter werd een prooi voor Karim El Zoghby met Symphonie de Fantelle. Hij bleef nummer twee Caroline Poels met Dorenta ruim voor. De Belg Pieter Devos nestelde zich met Simba van Generhese op de derde positie, voor Albert Zoer met Charlie Chaplin en Wout-Jan van der Schans met Zorro. De laatste werd met Zlatan ook nog negende.

Robert Vos pakte de zege bij het twee fasenspringen over 1,35 meter in de Big Tour voor het CSI 1. Met de elfjarige vosruin Wakiekie (v. Animo x Goodwill) was Vos royaal te snel voor de Belg Clarys met Best Mix Evana en Roberto Teran Tafur met Farina. Nederlanders tekenden voor de posities vier tot en met negen. Dat waren achtereenvolgens Megan  Laseur met Zorah, Michiel Brusse met Santana, Daphne van der Schaar met Atureusa vdS, Remco Been met Brunetti, Maaike Koopmans met Soraya en Leon Thijssne met Celine.

Het twee fasenspringen over 1,25 meter in de Small Tour van het CSI 1 ging naar Diana Marsa-Lafarge met Oural Villelongue. Abdulrahman Al Fuzae finishte met Vision als tweede en de derde plek was voor Michiel Brusse met Chardon. Micky Morssinkhof werd vierde met Colarde, Hendrik Jan Schuttert zesde met Celottie HS, Leonie Jonkers zevende met Berghgraaf en Liza Tiebot negende met Do.

UITSLAGEN JUMPING DE DRIEHOEK

Meer Springen

»
SAASVELD - De herfst is in aantocht en dat betekent dat de springruiters zich weer verplaatsen naar binnen. De eerst wedstrijd in deze regio is... (25-09-2025)
»
RIESENBECK – Annelies Vorsselmans reisde zondag met een fijn gevoel terug naar Weerselo na haar optreden tijdens het CSI5* in het Duitse Riesenbeck.... (15-09-2025)
»
KRONENBERG – Willem Greve deed van zich spreken tijdens het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg. De nationaal kampioen boekte onder meer een zege in de... (14-09-2025)
»
TUBBERGEN – In zijn woning in Tubbergen is deze week Bernard Schröder op 91-jarige leeftijd overleden. De vader van de broers Ben, Wim en Gerco... (12-09-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate ging dinsdag net als een jaar eerder aan de haal met de zege in de finale van de TCN Jumping Tour. De ruiter uit Geesteren... (09-09-2025)
»
DEURNE – Mart IJland grossierde afgelopen weekend in prijzen tijdens de Summer Tour en de finales voor Young Horses op het Equestrian Estate in... (08-09-2025)
»
LANGEVEEN – Van de steeds zeldzamer wordende concoursen op graspistes is dat van de Molenruiters in Langeveen een fraai overgebleven pareltje. Dat... (07-09-2025)
»
LANGEVEEN – Er gaat bijna geen concours voorbij waar hij aanwezig is, of Hessel Hoekstra slaagt er wel in minimaal één rubriek winnend af te sluiten... (06-09-2025)
»
BRUSSEL – Gerben Morsink kijkt met gemengde gevoelens terug op het afgelopen weekend, waarin hij deelnam aan de Stephex Masters in Brussel. Tegenover... (02-09-2025)
»
VEENINGEN – Het kan niet op voor Hessel Hoekstra. Ook in de hoofdrubriek van Outdoor Zuidwolde greep de ruiter van Stal Wiefferink de hoofdprijs. (31-08-2025)
»
VEENINGEN – Twee dagen na zijn fraaie zege in Veeningen over 1,40 meter met twee fasen mocht Willem Greve zich vrijdag opnieuw als winnaar laten... (29-08-2025)
»
ZUIDWOLDE - Willem Greve kende woensdag een puike start bij Outdoor Zuidwolde. In de wedstrijd over 1,40 meter met twee fasen eindigde Greve als... (29-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Een dag na zijn eclatante overwinning in de Grote Prijs van Geesteren was Hessel Hoekstra opnieuw de complete concurrentie de baas.... (26-08-2025)
»
VRAGENDER – Jennifer Munsterhuis toonde zaterdag tijdens Outdoor Vragender geen medelijden met haar tegenstanders in de rubriek over 1,35 meter. Met... (25-08-2025)
»
VALKENSWAARD - Frank Schuttert mocht zondag de eerste prijs in ontvangst nemen na de strijd om de Grote Prijs van het CSI2* over 1,45 meter met... (25-08-2025)
»
TUBBERGEN – De eerste editie van Hippisch Geesteren op de accommodatie van de BWG Stables in Tubbergen leverde zondag in de strijd om de Grote Prijs... (24-08-2025)
»
TUBBERGEN – Lars Schröder boekte vrijdag én zaterdag tijdens Hippisch Geesteren een mooie zege op het voor hem vertrouwde terrein van de BWG Stables... (23-08-2025)
»
VALKENSWAARD – Willem Greve beleefde een uitstekend verlopen vrijdag tijdens het evenement voor de Global Champions Tour op de terreinen van Jan Tops... (22-08-2025)