Mulder en Veldhuis de sterkste

AMBT DELDEN – Wesley Mulder in de klasse ZZ en Steven Veldhuis in de klasse Z waren afgelopen weekeinde de sterkste ruiters in de zwaarste rubrieken van Outdoor Ambt Delden. Mulder groeit steeds meer uit tot een hechte combinatie met de eerder door Merle Tasche en Sjaak Sleiderink gereden La Toya. Hij bleef nummer twee Gerben Morsink met Coursy, de enige die met hem ook in de tweede ronde foutloos bleef, bijna vijf seconden voor.

Lindy Stuivenberg was in die tweede omloop zelfs nog liefst ruim drie seconden rapper dan Mulder, maar tikte onderweg met Zihowin ook een balk af.Steven Veldhuis had met Denver eveneens het meest te duchten van Gerben Morsink die met Clintino ook in de Z-klasse als tweede eindigde. Iris Oude Ophuis met Cappachio, Soumaiya Qarbal met Bruggeman’s Buena Vista en Wim Olde Hampsink met Djoncorde legden beslag op de plekken drie tot en met vijf.

Jarno Hesselink was met Don Juan veruit de snelste in de klasse M, waarin Joey Lansink met Delliebanta en Sjaak Sleiderink met El Salvador op de volgende posities beslag legden. Eva Oude Wolcherink leidde met Calida Sdh de dans in de klasse L, waarin dubbele prijzen te vergeven waren en ook Wout Kuiphuis met Del la Viega een eerste plek opeiste. De tweede plekken waren voor Renate Beuving met Eklarina P en Sjaak Sleiderink met Easter, terwijl Danny Schaper met Ecoliene en Maikel Vaanholt met DH’s Avana beiden een derde prijs mochten afhalen.

Jesse Seiger was niet te stuiten in de klasse B op stijl. Met Fiore scoorde hij negentig punten, met Boa’s Etan 85,5. Dat was aanzienlijk meer dan waarmee Evi Sligman als nummer drie werd beloond: 81.

Meer Springen

»
BOEDAPEST - Met de derde plaats in de halve finale in Boedapest plaatsten de springruiters van TeamNL met Gert-Jan Bruggink in de gelederen, zich... (27-06-2025)
»
ENTER – Hessel Hoekstra voelt zich vereerd dat hij net als nationaal kampioen Willem Greve deel mag uitmaken van het team, dat Nederland van dinsdag... (27-06-2025)
»
ALMELO – De strijd om de Grote Prijs van de Almelose Ruiterdagen eindigde zaterdag in een fraaie zege voor Kim Bekhuis. Met haar elfjarige bruine... (21-06-2025)
»
ROTTERDAM - De springruiters van TeamNL boekten een fantastische overwinning in de derde wedstrijd van de FEI Longines League of Nations van dit... (20-06-2025)
»
ALMELO – Hessel Hoekstra sloeg tijdens de Almelose Ruiterdagen meteen twee keer toe op de eerste dag van de wedstrijden voor paarden. Met Kratos won... (17-06-2025)
»
VRAGENDER – De eerste drie dagen van Outdoor Gelderland leverden evenveel Twentse zeges op. Joanne Wes won woensdag de rubriek over 1,35 meter voor... (13-06-2025)
»
TUBBERGEN – Drie Twentse springtoppers moesten het zondag uiteindelijk afleggen tegen een ontketende Friezin in de strijd om de Grote Prijs van... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Een Grote Prijs winnen is mooi. Als je dat ook nog eens kunt doen in je eigen gemeente maakt dat het extra leuk. Eric ten Cate deed het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Voor Lars Schröder en Matt Garrigan was de strijd om de Grote Prijs van Twente zondag hun laatste concours bij hun huidige werkgever.... (08-06-2025)
»
DRAMMEN – Thijmen Vos eindigde zaterdag met het Nederlandse team knap als derde bij de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in het Noorse Drammen.... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – De absolute hoofdrol op de voorlaatste dag van Jumping Schröder Twente was zaterdag voor Iris Michels. De 22-jarige amazone uit het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Jeroen Dubbeldam troefde vrijdag dertien concurrenten af in de strijd om de zege in de tweede kwalificatie voor de Grote Prijs van CSI2*... (06-06-2025)
»
TUBBERGEN – Daan van Geel schreef vrijdag tijdens CSI2* Jumping Schröder Twente de rubriek over 1,45 meter op tijd op zijn naam. De ruiter uit het... (05-06-2025)
»
TUBBERGEN – Twee van de drie zeges in de rubrieken op de eerste dag van Jumping Schröder Twente werden woensdag opgeëist door deelnemers uit de... (05-06-2025)
»
Toen Rik en Tom Leuveld werden benaderd om een rol te spelen bij Jumping Schröder Twente hoefden de broers uit Borne niet lang na te denken. “Het is... (04-06-2025)
»
De regionale oud-winnaars van Jumping Schröder waren in het verleden niet alleen enthousiast over hun zeges, maar zijn dat nu zeker net zoveel over... (03-06-2025)
»
Al vele jaren bestaat er een hechte band tussen de broers Schröder en Huiskes-Kokkeler. Het autobedrijf is ook nu weer een van de hoofdsponsors van... (02-06-2025)
»
VEENINGEN – Meike Zwartjens was afgelopen weekend tijdens de internationale wedstrijden voor de jeugd in het Drentse Veeningen goed voor twee zeges... (02-06-2025)
»
EINDHOVEN – Willem Greve kwam zondag 0,22 seconde te laat door de finish om de Grote Prijs van het CSI3* in Eindoven aan zijn erelijst te mogen... (01-06-2025)
»
Horst in ’t Veld, de nieuwe voorzitter van Jumping Schröder, is bepaald niet onbekend met de hippische wereld. Hij groeide op in Lemselo, de... (01-06-2025)