Mulder en Veldhuis de sterkste

AMBT DELDEN – Wesley Mulder in de klasse ZZ en Steven Veldhuis in de klasse Z waren afgelopen weekeinde de sterkste ruiters in de zwaarste rubrieken van Outdoor Ambt Delden. Mulder groeit steeds meer uit tot een hechte combinatie met de eerder door Merle Tasche en Sjaak Sleiderink gereden La Toya. Hij bleef nummer twee Gerben Morsink met Coursy, de enige die met hem ook in de tweede ronde foutloos bleef, bijna vijf seconden voor.

Lindy Stuivenberg was in die tweede omloop zelfs nog liefst ruim drie seconden rapper dan Mulder, maar tikte onderweg met Zihowin ook een balk af.Steven Veldhuis had met Denver eveneens het meest te duchten van Gerben Morsink die met Clintino ook in de Z-klasse als tweede eindigde. Iris Oude Ophuis met Cappachio, Soumaiya Qarbal met Bruggeman’s Buena Vista en Wim Olde Hampsink met Djoncorde legden beslag op de plekken drie tot en met vijf.

Jarno Hesselink was met Don Juan veruit de snelste in de klasse M, waarin Joey Lansink met Delliebanta en Sjaak Sleiderink met El Salvador op de volgende posities beslag legden. Eva Oude Wolcherink leidde met Calida Sdh de dans in de klasse L, waarin dubbele prijzen te vergeven waren en ook Wout Kuiphuis met Del la Viega een eerste plek opeiste. De tweede plekken waren voor Renate Beuving met Eklarina P en Sjaak Sleiderink met Easter, terwijl Danny Schaper met Ecoliene en Maikel Vaanholt met DH’s Avana beiden een derde prijs mochten afhalen.

Jesse Seiger was niet te stuiten in de klasse B op stijl. Met Fiore scoorde hij negentig punten, met Boa’s Etan 85,5. Dat was aanzienlijk meer dan waarmee Evi Sligman als nummer drie werd beloond: 81.

Meer Springen

»
WIERDEN – Jennifer Munsterhuis vertolkte na donderdag ook zaterdag een hoofdrol tijdens het meiconcours van De Eschruiters in Wierden. Met opnieuw... (11-05-2025)
»
WIERDEN – Hessel Hoekstra en Wesley ter Harmsel van Stal Wiefferink sprongen er donderdag uit in de hoofdrubriek over 1,40 meter op de eerste dag van... (09-05-2025)
»
MANNHEIM – Zoe Osterhoff boekte dinsdag een mooi succes in de Grote Prijs van Mannheim over 1,60 meter met barrage. De Duitse amazone van Stal De... (07-05-2025)
»
DEURNE – Lars Schröder imponeerde de afgelopen dagen tijdens het Riders Festival op de terreinen van Green Valley Estate in Deurne. De jonge... (05-05-2025)
»
ERMELO – Op de twee slotdagen van het CSI1* op het sportcentrum van de KNHS in Ermelo waren er overwinningen voor Jeroen Dubbeldam over 1,35 meter... (05-05-2025)
»
MANNHEIM - Hessel Hoekstra was zondag een van de beste Nederlandse ruiters tijdens de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in Mannheim. De ruiter van... (05-05-2025)
»
ERMELO – Matt Garrigan met de elfjarige bruine merrie Grace V (v. London) en Anke Bekhuis met de vijftien jaar oude ruin Acuero (v. Acorado,... (03-05-2025)
»
SAASVELD -  Het vrij springen van maandag in Saasveld draaide voor Emily Sanders uit op een bijzondere avond. De Hengelose won met twee loten... (30-04-2025)
»
SAASVELD – De vierjarige bruine ruin Ribolensky (v. Ibolensky x Action Breaker x Canturano I) werd maandag in de prima gevulde Ankerhal te Saasveld... (29-04-2025)
»
HAGEN – Annelies Vorsselmans legde zondag beslag op een fraaie tweede plaats in de strijd om de Grote Prijs van het toernooi Horses & Dreams... (28-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve hield op de laatste dag van het NK springen in Deurne zijn hoofd koel. De titelverdediger en koploper na twee onderdelen was... (27-04-2025)
»
DEURNE - Meike Zwartjens veroverde zondag brons in het NK voor young riders. De amazone uit Raalte had voldoende aan een vijfde plaats op de slotdag... (27-04-2025)
»
DEURNE – Uitgerekend bij de strijd om de nationale springtitel meldde Gert-Jan Bruggink zich vrijdag nadrukkelijk terug aan het front. Met een knappe... (26-04-2025)
»
DEURNE – Met Willem Greve op goudkoers, Hessel Hoekstra op de vierde en Gert-Jan Bruggink op de zevende plaats gaat hippisch Twente met een hoopvol... (25-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve is de strijd om het nationaal kampioenschap springen in Deurne foutloos begonnen. De titelverdediger sloot het eerste onderdeel... (24-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve verdedigt vanaf donderdag in Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. Dit keer niet met Grandorado TN NOP, waarmee hij... (23-04-2025)
»
SAASVELD – De Ankerhal in Saasveld is maandagavond 28 april weer het toneel van de jaarlijkse finaleavond vrij springen van de Rijpaarden... (23-04-2025)
»
BUSTO ARSIZIO - Jennifer Munsterhuis kijkt ‘onwijs blij’ terug op haar prestaties tijdens haar twee weken durende verblijf bij het concours in het... (21-04-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra beleefde vrijdag een topdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen. In Tubbergen zegevierde hij eerst in de... (18-04-2025)
»
TUBBERGEN – Don Willemsen scoorde donderdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen de meeste stijlpunten in de rubriek voor vijfjarige... (18-04-2025)