Zeges Morsink en Stuivenberg

AMBT DELDEN - Gerben Morsink en Lindy Stuivenberg wonnen zondag overtuigend de rubrieken in de zwaarste klassen tijdens het concours hippique van De Hagmolenruiters in Ambt Delden. Morsink troefde in de klasse Z met Coursy Steven Veldhuis af, die met Ceylon op ruim anderhalve seconde tweede werd en met Zhiehmara naar de derde plaats reed. Stuivenberg was in de klasse ZZ met Zihowin veel te snel voor de rest van het veld. Veldhuis zadelde ook in deze wedstrijd Zhiehmara en werd nu tweede voor Eric ten Cate met Vhamanta. Jet Gerridzen pakte met Batman S plek vier.

Gerbert te Koppele was in de spannende klasse M met Dymendy net te rap voor Liza Tiebot met C’est la Vie. Steven Veldhuis reed met Calina ook nu van voren mee en werd derde. Joukje Laarman met Aranka van de Zuuthoeve en nogmaals Te Koppele met Donna legden beslag op de vierde en de vijfde prijs.

Marit Braamhaar won met Cayetano in de klasse L, voor Xanne Sluyter met Casino Royal en Henk Vreman met Dolce Vita. Een dag eerder was Liseth Vetker met Dimanche niet te kloppen in de klasse L. Zij bleef ook Esther Laarman met Whisperie en Richelle Gaalman met Popas de baas.

Manon Damhuis zegevierde met Edento in de klasse B op stijl. Ze kreeg 77 punten en daarmee was ze ook door Kim Ophof met Europe (76) en Stephanie de Vries met Diva (75,5) niet te verslaan. 

Foto Gerben Morsink met Coursy van KWPN 

Meer Springen

»
Terwijl de ruitertop zich opmaakt voor spectaculaire sport is er op dinsdagmiddag (12 augustus bij de Schröder Masterclass volop ruimte voor jonge... (07-08-2025)
»
HAAKSBERGEN – Eric ten Cate liet er woensdag geen misverstand over bestaat wie de sterkste was in de hoogste klassen tijdens het Sectolin springen in... (07-08-2025)
»
Legendarisch. Zo mag het traditionele ruiterbal inmiddels wel worden genoemd. Elk jaar barst het feest los, na afloop van de Grote Prijs van... (06-08-2025)
»
HAAKSBERGEN - Meteen al nadat de vosmerrie Porsche Knight (v. Komme Casall TN x Verdi) in maart bij hem op stal kwam, had Steven Veldhuis een goed... (05-08-2025)
»
De piste van de Schröder Masterclass is op maandagavond het podium waarop deelnemers van de Golden Oldies schitteren als vanouds. Als... (05-08-2025)
»
De strijd om de Salta Hobby Horse Cup is op zondag 10 augustus een nieuw onderdeel van de Schröder Masterclass. Deelnemers springen met een... (03-08-2025)
»
LATTROP – Stijn Roelink steeg zaterdag letterlijk naar grote hoogte. Op zijn elfjarige ruin Joyride (v. Denzel van ’t Meulenhof) overwon hij in de... (03-08-2025)
»
Wat ooit begon als een spannende wedstrijddag op haar pony is voor Lisa Spikkert (29) uitgegroeid tot een belangrijke rol binnen de organisatie van... (02-08-2025)
»
LATTROP – De strijd om de Grote Prijs van Het Pandoer draaide vrijdag tijdens het concours van De Grensruiters in Lattrop uit op een bijna compleet... (02-08-2025)
»
Al vanaf de allereerste editie is Gerrit Echtermeijer een vertrouwd gezicht in en rond de piste van de Schröder Masterclass. Niet als ruiter of... (01-08-2025)
»
Samen met haar imponerend springende schimmelmerrie Mama Mia Picobello vormt Lisa Schröder al geruime tijd een schier onklopbare combinatie. Het duo... (31-07-2025)
»
Droom je van een toekomst in de paardensport? Dan kun je niet vroeg genoeg beginnen. Dat weten de zussen Fleur (10) en Lauren (7) Haselbekke uit... (30-07-2025)
»
Ruud Droste is alweer acht jaar voorzitter van de organisatie van de Schröder Masterclass, die dit jaar van 9 tot en met 12 augustus de 24ste editie ... (29-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Jasmin Seppälä maakte zaterdag een sterke indruk tijdens het CSI Zuidwolde. Met haar achtjarige bruine merrie Attention Z (v. Atomic Z)... (28-07-2025)
»
VALKENSWAARD – Met een machtige barragerit stelde Willem Greve zondag met de veertienjarige bruine hengst Grandorado TN NOP (v. Eldorado van de... (27-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Thjimen Vos behaalde donderdag met de vijftienjarige bruine ruin Feliek-H (v. Azteca VDL) onder het zadel een mooie derde plaats in de... (25-07-2025)
»
DIEPENHEIM – Meike Zwartjens mocht zich dinsdagavond laten kronen tot winnares van de zesde editie van het Masterspringen in Diepenheim. De amazone... (22-07-2025)
»
DIEPENHEIM – Bij SV Diepenheim staat dinsdagavond de zesde editie van het masterspringen op het programma. Vorig jaar greep Hessel Hoekstra de... (21-07-2025)
»
BENTELO – Lars Schröder was zaterdag afgetekend de sterkste in de toprubriek over 1,30/1,35 meter tijdens de eerste wedstrijd voor de Twentse... (21-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Mart IJland was zondag de aanvoerder van vijf regioruiters, die tijdens de strijd om de Grote Prijs van het CSI1* in Zuidwolde een plek... (21-07-2025)