PIA-LUISE AUFRECHT IN VRAGENDER DERDE IN BELANGRIJKSTE PROEF VAN VRIJDAG

Zeges Drain en Schuttenbeld

VRAGENDER – De tweede dag van de tweede week van Jumping De Achterhoek leverde vrijdag Twentse zeges op voor Conor Drain en Madée Schuttenbeld. Drain won de rubriek over 1,35 meter op tijd van het CSI** met zijn zevenjarige donkerbruine merrie Forever (v. C-Ingmar), Schuttenbeld was met haar vijftienjarige bruine merrie Vayrenta (v. Haarlem) net als een dag eerder succesvol in een proef over 1,20 meter voor het CSI*.

In de door Conor Drain gewonnen wedstrijd eindigde Annelies Vorsselmans met de elfjarige donkerbruine ruin Bueno (v. Colandro) als derde en reed Wilton Porter met de achtjarige bruine ruin E. Clinton (v. Clinton) naar de zesde plek. Altug Altay bezette voor Stal Geerink de achtste positie met de vosruin Something Special (v. Apoleon Timpex).

Pia-Luise Aufrecht legde beslag op een keurige derde plaats in de zwaarste rubriek van de dag. Over 1,45 meter met barrage moest ze met de elfjarige schimmelruin Connelly 2 wel bijna drie seconden inleveren tegen de superieure winnares Lisa Nooren met Dienellie (v. Berlin). Annelies Vorsselmans werd hier tiende met haar negenjarige bruine hengst Diesel (v. Untouchable. Ze liep een tijdfout op.

Lisa Everts bevestigde haar uitstekende vorm met een vijfde plaats in de proef over 1,40 meter op de rug van haar elfjarige bruine ruin Red Bull (v. Nassau).

Op Madée Schuttenbeld staat ook in Vragender weer eens geen maat. Op het traject over twee fasen van vrijdag troefde ze nummer twee Matthijs Klopper op Emontro af met een verschil van 1,31 seconde. Remco Been werd zesde op het parcours over 1,30 meter van het CSI* met de bruine ruin Gouverneur (v. Eldorado). Conor Drain sloot deze wedstrijd met Dialetto PS als tiende af.

Foto Lisa Nooren met Dienellie © Digishots

Meer Springen

DENEKAMP – Met voor het eerst een heuse afsluitende strijd om de Grote Prijs op het programma is manege De Zonnebeek in Denekamp van donderdag 21 tot... (16-05-2026)
EINDHOVEN – Hessel Hoekstra was vrijdag tijdens het CSI Eindhoven dichtbij een overwinning in de rubriek over 1,40 meter met twee fasen. (15-05-2026)
ST. MARGARETHEN – Nina Stegeman liet donderdag en vrijdag opnieuw een prima indruk achter bij wedstrijden in het Oostenrijkse St. Margarethen. Ze... (15-05-2026)
Jennifer Munsterhuis leverde donderdag prima werk af tijdens Jumping Bonheiden. De amazone uit De Lutte eindigde met haar tienjarige vosmerrie Pebble... (14-05-2026)
Anja Moret reed zondag met haar merrie Ilamine du Thurin (v. Dakar VDL) naar een fraaie derde plaats in de Grote prijs van de Good Tour in Deurne. De... (11-05-2026)
WIERDEN – Het verschil tussen de nummer een en twee in de Grote Prijs van het meiconcours in Wierden bedroeg uiteindelijk slechts 0,02 seconde. Met... (09-05-2026)
KRONENBERG – Jesse Berkers overklaste vrijdag met zijn in 2019 geboren bruine ruin Oklahoma Vg (v. Manchester van ’t Paradijs) de concurrentie in de... (09-05-2026)
WIERDEN – Wesley ter Harmsel trok donderdag de zege naar zich toe in de toprubriek over 1,40 meter met twee fasen tijdens het meiconcours van De... (08-05-2026)
DIEPENHEIM – David Ljungcrantz eiste dinsdag de zege op in de hoofdrubriek over 1,35 en 1,40 meter tijdens het Rapide springen in Diepenheim. Met... (07-05-2026)
MANNHEIM – Twee foutloze ritten van uitblinker Willem Greve met zijn negenjarige voshengst Party in de Hus (v. Kannan) konden niet voorkomen dat... (06-05-2026)
ERMELO – Meike Zwartjens en Thijmen Vos speelden afgelopen weekend hoofdrollen tijdens het CSI2* in Ermelo. Vooral de amazone uit Raalte was op dreef... (04-05-2026)
BUSTO ARSIZIO – Nina Stegeman maakte vrijdag in het Italiaanse Busto Arsizio haar debuut in het nationale kwartet bij de children en dat leverde... (01-05-2026)
DEURNE – Ook vorig jaar waren ze al eerste en tweede bij het NK springen. Dit keer waren de rollen omgedraaid en ging Michael Greeve er met de zege... (26-04-2026)
DEURNE – Nog volop verwikkeld in de strijd om prolongatie van zijn nationale titel springen bij de senioren was Willem  Greve zaterdag niet te... (25-04-2026)
DEURNE – Willem Greve bleef vrijdag met beide paarden foutloos op de tweede dag van het NK springen voor senioren. (24-04-2026)
DEURNE – Op de eerste dag van het NK springen bij de senioren zit drievoudig en regerend kampioen Willem Greve na de eerste dag op het vinkentouw.... (23-04-2026)
DEURNE - Het beste resultaat van een regionale deelnemer bij het NK springen kwam donderdag van Thijmen Vos. Op het eerste onderdeel voor de young... (23-04-2026)
Willem Greve met Party in de Hus tijdens de Grote Prijs van afgelopen zondag in Albergen.
DEURNE - Willem Greve verdedigt dit weekend in  Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. De laatste drie keer dat hij deelnam won de ruiter... (22-04-2026)
SAASVELD – De vosmerrie Tadessa (v. Tattoo H&DB TN x Poker de Mariposa x Quality Time TN) maakte maandag de beste indruk tijdens de finale van... (21-04-2026)
TUBBERGEN – De strijd om de René Viscaal Memorial Zodiac Grote Prijs van het concours van PSV Het Twentse Ros Albergen mondde zondag voor veel... (19-04-2026)