NA SPANNEND DUEL MET STEVEN VELDHUIS EN CAROLINE MÜLLER OVER 1,30/1,35 METER

Zege Frank Buitenhuis in Ambt-Delden

Frank Buitenhuis

AMBT DELDEN – Frank Buitenhuis mocht woensdag de eerste prijs afhalen na de rubriek over 1,30/1,35 meter tijdens het midweekse springen in De Hoffmeijer.

De Holtenaar bleef op Kaiserin nummer twee Steven Veldhuis met Lingo van de Watermolen 0,15 seconde voor. Veldhuis werd op zijn beurt dicht op de hielen gezeten door Caroline Müller, die op 0,19 seconde van Buitenhuis als derde eindigde.
’s Avonds klopte Dafne Helthuis met Garanta haar vier opponenten via twee foutloze rondes.

Stef Veldhuis was overdag met Luca niet te kloppen over 1,10 en 1,20 meter. In beide klassen reed Pernilla Josse met Penny op afstand naar de tweede positie. Veldhuis zelf werd over 1,20 meter ook nog derde met Matcho. Over 1,10 meter was die plek voor Bas van den Burg met Oalomo de Laubry.

Anouk Walmink trok ’s avonds met Nelly Minelly de zege naar zich toe over 1,20 meter, voor Gijs Haanschoten met Jazzmaine. Over 1,10 meter bleek Kim Kleine met Madam de sterkste. Kristian Johannesson werd tweede met Chellsea en Maud Wiefferink derde met Neenee.

Isa Frielinck scoorde tijdens de avondsessie met Maximil F 80 stijlpunten over 1,00 meter. Benthe Lammertink met Odette en Mayke Leusink met Malibu deelden de tweede plek met ieder 75,5 punt.
Overdag had Maureen Hazewinkel met Leva aan 75 punten voldoende voor de winst. Dennis Ziemerink haalde er 72,5 met Namelia en finishte als tweede.

Madée Schuttenbeld zegevierde dinsdag tijdens Indoor Tolbert in de rubriek voor vijfjarige paarden met Concfidande. De combinatie kreeg een 9 voor de wijze van springen en een 8,5 voor het gaan tussen de hindernissen, wat een totaal van 26,5 punt opleverde. Ashley Spiele-te Wierik werd met ONeil TK derde bij de vierjarige paarden (8,6 en 8,5 en totaal 25,7). Woensdag reed ze met One and only Spartacus naar de tweede plek in de rubriek over 1,20 meter met twee fasen.

Meer Springen

»
VRAGENDER – De eerste drie dagen van Outdoor Gelderland leverden evenveel Twentse zeges op. Joanne Wes won woensdag de rubriek over 1,35 meter voor... (13-06-2025)
»
TUBBERGEN – Drie Twentse springtoppers moesten het zondag uiteindelijk afleggen tegen een ontketende Friezin in de strijd om de Grote Prijs van... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Een Grote Prijs winnen is mooi. Als je dat ook nog eens kunt doen in je eigen gemeente maakt dat het extra leuk. Eric ten Cate deed het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Voor Lars Schröder en Matt Garrigan was de strijd om de Grote Prijs van Twente zondag hun laatste concours bij hun huidige werkgever.... (08-06-2025)
»
DRAMMEN – Thijmen Vos eindigde zaterdag met het Nederlandse team knap als derde bij de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in het Noorse Drammen.... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – De absolute hoofdrol op de voorlaatste dag van Jumping Schröder Twente was zaterdag voor Iris Michels. De 22-jarige amazone uit het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Jeroen Dubbeldam troefde vrijdag dertien concurrenten af in de strijd om de zege in de tweede kwalificatie voor de Grote Prijs van CSI2*... (06-06-2025)
»
TUBBERGEN – Daan van Geel schreef vrijdag tijdens CSI2* Jumping Schröder Twente de rubriek over 1,45 meter op tijd op zijn naam. De ruiter uit het... (05-06-2025)
»
TUBBERGEN – Twee van de drie zeges in de rubrieken op de eerste dag van Jumping Schröder Twente werden woensdag opgeëist door deelnemers uit de... (05-06-2025)
»
Toen Rik en Tom Leuveld werden benaderd om een rol te spelen bij Jumping Schröder Twente hoefden de broers uit Borne niet lang na te denken. “Het is... (04-06-2025)
»
De regionale oud-winnaars van Jumping Schröder waren in het verleden niet alleen enthousiast over hun zeges, maar zijn dat nu zeker net zoveel over... (03-06-2025)
»
Al vele jaren bestaat er een hechte band tussen de broers Schröder en Huiskes-Kokkeler. Het autobedrijf is ook nu weer een van de hoofdsponsors van... (02-06-2025)
»
VEENINGEN – Meike Zwartjens was afgelopen weekend tijdens de internationale wedstrijden voor de jeugd in het Drentse Veeningen goed voor twee zeges... (02-06-2025)
»
EINDHOVEN – Willem Greve kwam zondag 0,22 seconde te laat door de finish om de Grote Prijs van het CSI3* in Eindoven aan zijn erelijst te mogen... (01-06-2025)
»
Horst in ’t Veld, de nieuwe voorzitter van Jumping Schröder, is bepaald niet onbekend met de hippische wereld. Hij groeide op in Lemselo, de... (01-06-2025)
»
Het nieuw aan het programma toegevoegde onderdeel Haring & Hoefgetrappel moet tijdens Jumping Schröder Twente een mooi bedrag opleveren voor twee... (31-05-2025)
»
Met de terugkeer na zes jaar van de internationale status is Jumping Schröder van woensdag 4 tot en met zondag 8 juni verzekerd van een zeer sterk... (30-05-2025)
»
Burgemeester Anko Postma van Tubbergen, sinds september 2023 in functie in het ambt, is enthousiast over de nieuwe opzet van Jumping Schröder. Het is... (29-05-2025)
»
Tom Brinkman is samen met Gerco Schröder verantwoordelijk voor het invullen van de wedstrijdorganisatie van Jumping Schröder Tubbergen. De... (28-05-2025)
»
Thijmen Vos was goed in vorm tijdens het CSI in Riesenbeck. De ruiter uit Wierden boekte donderdag een fraaie zege over 1,40 meter op tijd met zijn... (25-05-2025)