DRIE PODIUMPLEKKEN IN MONDAINE FRANSE KUSTPLAATS SAINT TROPEZ

Wilton Porter prima op dreef 

Wilton Porter met Sternmarke 3

SAINT TROPEZ – Wilton Porter is uitstekend op dreef in tijdens het CSI2 in Saint Tropez. De een groot deel van het jaar in Weerselo vertoevende Amerikaanse ruiter legde in de mondaine kustplaats aan de Franse Rivièra beslag op twee tweede plaatsen en werd een keer derde.

Met de negenjarige donkerbruine ruin Sternmarke 3 (v. Stakkato) reed Porter donderdag naar de tweede plek in de rubriek over 1,40 meter met twee fasen. Eerder die dag sloot hij een soortgelijke proef over 1,25 meter met de eveneens in 2014 geboren bruine ruin Janacek D (v. Quasimodo van de Molendreef) als tweede af. Dezelfde combinatie finishte zaterdag als derde over 1,30 meter op tijd.

Amke Bekhuis deed het vrijdag prima in de rubriek over 1,40 meter tegen de klok. Met de negenjarige bruine hengst Jamal EB (v. Action-Breaker) werd ze knap vierde. 

Hessel Hoekstra tweede
Hessel Hoekstra mocht donderdag in het Belgische Lier de tweede prijs afhalen na zijn optreden met de negenjarige bruine ruin Jazz-Men Impressed (v. Marius Claudius). Met de achtjarige bruine merrie Kathleen WV (v. Vigo d’Arsouilles) klasseerde hij zich vrijdag als vierde op het parcours over 1,30 meter op tijd. 

Vincent Geerink noteerde vrijdag met de twaalfjarige vosruin Gelster (v. Carthino) de vierde tijd van de foutloze deelnemers over 1,40 meter met twee fasen. Een  dag eerder werd hij tiende in de rubriek over 40 meter op tijd, waarin Remco Been met de negen jaar oude bruine ruin Jasper (v. Cidane) als negende net voor hem eindigde. Met de zevenjarige vosmerrie KGS Kisby (v. Kannan) werd Geerink vrijdag tweede over 1,20 meter met twee fasen in het CSI1*.
 

Meer Springen

ALMELO – De Almelose Ruiterdagen zijn woensdag alsnog vroegtijdig afgebroken. De te verwachten enorme hitte van deze dagen heeft de organisatie... (25-06-2026)
ROTTERDAM – Willem Greve lag lang op koers om net als in 2023 de Grote Prijs van Rotterdam te winnen. Hij finishte uiteindelijk als derde met zijn... (21-06-2026)
ROTTERDAM – Annelies Vorsselmans eindigde zaterdag verdienstelijk als tweede in de rubriek over 1,50 meter met barrage tijdens het CHIO Rotterdam. (20-06-2026)
ROTTERDAM – Na de winst vorig jaar was er vrijdagavond een vijfde plaats voor de springruiters van TeamNL in de Longines League of Nations van... (19-06-2026)
VRAGENDER – Met een derde plaats in de strijd om de Grote Prijs van Outdoor Gelderland tekende Hessel Hoekstra zondag met zijn twaalf jaar oude... (14-06-2026)
VRAGENDER – Willem Greve bleef zaterdag tijdens het CSI3* Outdoor Gelderland niet ver verwijderd van de zege in de rubriek over 1,40 meter op tijd. (14-06-2026)
VRAGENDER – Hessel Hoekstra is goed van start gegaan bij Outdoor Gelderland. Op de terreinen van PSC Lichtenvoorde in Vragender eindigde de ruiter... (12-06-2026)
SANKT GALLEN – Annelies Vorsselmans kan terugkijken op een voor haar goed verlopen optreden tijdens het internationale topconcours in het Zwitserse... (08-06-2026)
TUBBERGEN – Bas van der Aa sloot zondag een voor hem al zeer geslaagde tweede editie van Jumping Schröder Twente als een ware grootmeester af. (07-06-2026)
TUBBERGEN – Meike Zwartjens kwam zaterdag als laatste aan de start voor de finale van de Medium Tour van het CSI2* Jumping Schröder Tubbergen over 1,... (06-06-2026)
TUBBERGEN - De Olympic Dream Auction bleek vrijdagavond tijdens Jumping Schröder Twente een schot in de roos.  (06-06-2026)
TUBBERGEN –  Door ook de tweede kwalificatie voor de strijd om de Grote Prijs in winst om te zetten, ging Bas van der Aa vrijdag met Gaen op... (06-06-2026)
TUBBERGEN – Bas van der Aa maakte donderdag tijdens Jumping Schröder Twente indruk tijdens de rubriek over 1,45 meter op tijd, de eerste kwalificatie... (04-06-2026)
TUBBERGEN – Jennifer Munsterhuis was woensdag dicht bij de zege in de toprubriek van de eerste dag van Jumping Schroder Twente. Met de KWPN-merrie... (04-06-2026)
Evenementen als Jumping Schröder zouden niet kunnen blijven bestaan als ze niet worden ondersteund door een redelijk aantal onontbeerlijke sponsors.... (02-06-2026)
RAALTE – Met een eerste en een tweede plaats heerste Eric ten Cate vrijdag in de rubriek over 1,30 meter tijdens het Horka Concours in Raalte. De... (01-06-2026)
Nathan Greftenhuis mag met recht de ‘meesterknecht’ van de BWG Stables worden genoemd. Alweer achttien jaar is de Tubbergenaar als trouwe kracht... (31-05-2026)
VEENINGEN – Wesley ter Harmsel presteerde zaterdag prima als lid van het Nederlandse team young riders tijdens het CH De Wolden. (30-05-2026)
Net als vorig jaar staat tijdens Jumping Schröder weer een veiling van veulens en jonge springpaarden van topverervers op het programma.  (30-05-2026)
De regionale ruitertop gaat op zondag 7 juni een poging wagen de zege in de Grote Prijs van het CSI2* Jumping Schröder Twente weer in Twente te... (29-05-2026)