REGEREND KAMPIOEN BOEKT DAGZEGE BIJ NK DEURNE MET CANDY LUCK Z

Willem Greve nu derde en zevende

Willem Greve: dagzege met Candy Luck Z.

DEURNE – Willem Greve bleef vrijdag met beide paarden foutloos op de tweede dag van het NK springen voor senioren.

De titelverdediger boekte de dagzege over 1,40 meter op tijd met de elfjarige donkerbruine merrie Candy Luck Z (v. Comme il Faut) en werd tiende met de negen jaar oude voshengst Party in de Hus (v. Kannan X-6261). Met de laatste schoof Greve op van de vijfde naar de derde positie in het tussenklassement, waarin Michael Greeve met Rubens voor nummer twee Bas Moerings met Ipsthar ook na het tweede onderdeel zonder strafpunten aan de leiding gaat. Met Candy Luck Z staat Willem Greve nu zevende.

Mindere dag Hessel Hoekstra
Hessel Hoekstra kende een mindere dag. Zowel met de negenjarige bruine voshengst VDL Mindset ES (ASganix du Seigneur) als met de twaalfjarige bruine ruin Olimpic van de Sterhoeve (v. Dieu Merci van T&L tikte Hoekstra een balk uit de lepels, waardoor hij nu op de ranglijst naar de zeventiende en achttiende positie terugviel.

Bij de young riders reed Wesley ter Harmsel met de tienjarige donkerbruine hengst Limit B (v. Kannan) naar de vijfde plek over 1,45 meter op tijd. In zijn spoor volgden Thijmen Vos met de elfjarige bruine ruin Cadillac (v. Carrera VDL) en Jennifer Munsterhuis met haar twaalf jaar oude bruine ruin Jaguar (v. Arko III)  als zesde en zevende. Thijmen Vos viel daarmee terug naar de vijfde plek in de tussenstand, waarin Wesley ter Harmsel  zevende is en Jennifer Munsterhuis als nummer elf de top tien nadert. De rangschikking wordt nog steeds aangevoerd door Logan Fiechter, die met Apphire en Lieverella zelfs de twee topposities inneemt.

Nina Stegeman boekte op het tweede onderdeel voor children een nette zesde plaats met de zestien jaar oude bruine merrie Kitile Horta EB (v. Tangelo van de Zuuthoeve).

STARTLIJSTEN EN UITSLAGEN NK

Meer Springen

SANKT GALLEN – Annelies Vorsselmans kan terugkijken op een voor haar goed verlopen optreden tijdens het internationale topconcours in het Zwitserse... (08-06-2026)
TUBBERGEN – Bas van der Aa sloot zondag een voor hem al zeer geslaagde tweede editie van Jumping Schröder Twente als een ware grootmeester af. (07-06-2026)
TUBBERGEN – Meike Zwartjens kwam zaterdag als laatste aan de start voor de finale van de Medium Tour van het CSI2* Jumping Schröder Tubbergen over 1,... (06-06-2026)
TUBBERGEN - De Olympic Dream Auction bleek vrijdagavond tijdens Jumping Schröder Twente een schot in de roos.  (06-06-2026)
TUBBERGEN –  Door ook de tweede kwalificatie voor de strijd om de Grote Prijs in winst om te zetten, ging Bas van der Aa vrijdag met Gaen op... (06-06-2026)
TUBBERGEN – Bas van der Aa maakte donderdag tijdens Jumping Schröder Twente indruk tijdens de rubriek over 1,45 meter op tijd, de eerste kwalificatie... (04-06-2026)
TUBBERGEN – Jennifer Munsterhuis was woensdag dicht bij de zege in de toprubriek van de eerste dag van Jumping Schroder Twente. Met de KWPN-merrie... (04-06-2026)
Evenementen als Jumping Schröder zouden niet kunnen blijven bestaan als ze niet worden ondersteund door een redelijk aantal onontbeerlijke sponsors.... (02-06-2026)
RAALTE – Met een eerste en een tweede plaats heerste Eric ten Cate vrijdag in de rubriek over 1,30 meter tijdens het Horka Concours in Raalte. De... (01-06-2026)
Nathan Greftenhuis mag met recht de ‘meesterknecht’ van de BWG Stables worden genoemd. Alweer achttien jaar is de Tubbergenaar als trouwe kracht... (31-05-2026)
VEENINGEN – Wesley ter Harmsel presteerde zaterdag prima als lid van het Nederlandse team young riders tijdens het CH De Wolden. (30-05-2026)
Net als vorig jaar staat tijdens Jumping Schröder weer een veiling van veulens en jonge springpaarden van topverervers op het programma.  (30-05-2026)
De regionale ruitertop gaat op zondag 7 juni een poging wagen de zege in de Grote Prijs van het CSI2* Jumping Schröder Twente weer in Twente te... (29-05-2026)
Voor Emma Sophia Spanko ging in het tweede weekend van mei een droom in vervulling. Nog young rider mocht ze in het Belgische Lier voor Tsjechië in... (28-05-2026)
DENEKAMP – Jesse Berkers bleef zaterdag met Qornets Pleasure de complete concurrentie voor in de eerste Grote Prijs van Outdoor Denekamp over 1,30 en... (27-05-2026)
Na zijn twee oudere broers, de tweeling Ben en Wim, houdt ook Gerco Schröder zich steeds meer bezig met de begeleiding van vooral veelbelovende jonge... (27-05-2026)
DENEKAMP – Stijn Roelink met Diamond in de klasse over 1,35 meter en Merle Bodde met Just Kharley over 1,30 meter mochten zich afgelopen weekend in... (27-05-2026)
Van woensdag 3 tot en met zondag 7 juni staat op de terreinen van de BWG Stables de tweede editie van Jumping Schröder Twente op het programma. Er... (26-05-2026)
KRONENBERG – Hessel Hoekstra overtuigde donderdag en zaterdag tijdens het CSI2 De Peelbergen in het Limburgse Kronenberg met zijn nieuwste troef, de... (24-05-2026)
DENEKAMP – Met voor het eerst een heuse afsluitende strijd om de Grote Prijs op het programma is manege De Zonnebeek in Denekamp van donderdag 21 tot... (16-05-2026)