WESLEY TER HARMSEL TEKENT OVER 1,20 METER VOOR ENIGE TWENTSE ZEGE BIJ INDOOR WIERDEN

Willem Greve derde over 1,35 meter

Willem Greve met Kyra op archieffoto.

WIERDEN – Willem Greve was donderdag de enige ruiter uit de regio die erin slaagde een plekje bij de eerste drie te bemachtigen in de toprubrieken van Indoor Wierden. De Markeloër eindigde als derde over 1,35 meter met twee fasen op zijn achtjarige bruine merrie Kyra (v. Grand Slam VDL).

Greve moest Aniek Diks met Qointreau en Abdullah al Sharbatly met Kriskras voor laten gaan. Achter Marriët Smit-Hoekstra met For Chacco TN legde Robert Vos in eigen omgeving met de achtjarige bruine ruin Cadillac Z (v. Carrera VDL) beslag op de vijfde plaats.

De grote man
Al Sharbatly was de grote man over 1,40 meter met twee fasen. Hij stuurde Kriskras naar de zege en werd met Floris TN ook nog eens tweede. Pim Mulder bleef met I am a Rebel S in de strijd om de derde positie Britt ter Harmsel met de dertien jaar oude bruine merrie Kitile Horta EB (v. Tangelo van de Zuuthoeve) voor. Marriët Smit-Hoekstra haalde met Duco Z de vijfde prijs af.

Over 1,30 meter op tijd boekte Smit-Hoekstra dubbel succes. Met Wadro’s Lerina en Lemonade TN bezette ze de eerste en de tweede positie. Achter Nicole Eggens met Kaptain Lana en Maxi de Weert met Louisiana mocht Mart IJland met de zesjarige Mic Mac (v. Tyson) als vijfde aansluiten voor de prijsuitreiking.

Ruime voorsprong
De rubriek over 1,20 meter met twee fasen leverde de enige Twentse overwinning van de eerste twee dagen van Indoor Wierden op. Wesley ter Harmsel bleek met Just for Fun (v. Detroit VDL) niet te kloppen en verwees Pim Mulder met Lidante 2 en Marriët Smit-Hoekstra met Laraya Blue met ruime voorsprong naar de tweede en derde plaats.

Naomi Alferink vormde woensdag met Lilly-Sophie de grootste bedreiging voor winnares Romy Diks met Moviestar Ad over 1,10 meter, maar kwam 0,17 seconde tekort. Kyra Bouwhuis werd derde met Belle Fiore.
Over 1,00 meter was er nauwelijks licht tussen de eerste drie. Marit Hoekstra won op Specialist met 80,5 stijlpunt. Wytse Hartog met Nelita W (80) en Sandra de Bruin met Murdock (79,5) deden nauwelijks voor haar onder.

Meer Springen

KRONENBERG – Jesse Berkers overklaste vrijdag met zijn in 2019 geboren bruine ruin Oklahoma Vg (v. Manchester van ’t Paradijs) de concurrentie in de... (09-05-2026)
WIERDEN – Wesley ter Harmsel trok donderdag de zege naar zich toe in de toprubriek over 1,40 meter met twee fasen tijdens het meiconcours van De... (08-05-2026)
DIEPENHEIM – David Ljungcrantz eiste dinsdag de zege op in de hoofdrubriek over 1,35 en 1,40 meter tijdens het Rapide springen in Diepenheim. Met... (07-05-2026)
MANNHEIM – Twee foutloze ritten van uitblinker Willem Greve met zijn negenjarige voshengst Party in de Hus (v. Kannan) konden niet voorkomen dat... (06-05-2026)
ERMELO – Meike Zwartjens en Thijmen Vos speelden afgelopen weekend hoofdrollen tijdens het CSI2* in Ermelo. Vooral de amazone uit Raalte was op dreef... (04-05-2026)
BUSTO ARSIZIO – Nina Stegeman maakte vrijdag in het Italiaanse Busto Arsizio haar debuut in het nationale kwartet bij de children en dat leverde... (01-05-2026)
DEURNE – Ook vorig jaar waren ze al eerste en tweede bij het NK springen. Dit keer waren de rollen omgedraaid en ging Michael Greeve er met de zege... (26-04-2026)
DEURNE – Nog volop verwikkeld in de strijd om prolongatie van zijn nationale titel springen bij de senioren was Willem  Greve zaterdag niet te... (25-04-2026)
DEURNE – Willem Greve bleef vrijdag met beide paarden foutloos op de tweede dag van het NK springen voor senioren. (24-04-2026)
DEURNE – Op de eerste dag van het NK springen bij de senioren zit drievoudig en regerend kampioen Willem Greve na de eerste dag op het vinkentouw.... (23-04-2026)
DEURNE - Het beste resultaat van een regionale deelnemer bij het NK springen kwam donderdag van Thijmen Vos. Op het eerste onderdeel voor de young... (23-04-2026)
Willem Greve met Party in de Hus tijdens de Grote Prijs van afgelopen zondag in Albergen.
DEURNE - Willem Greve verdedigt dit weekend in  Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. De laatste drie keer dat hij deelnam won de ruiter... (22-04-2026)
SAASVELD – De vosmerrie Tadessa (v. Tattoo H&DB TN x Poker de Mariposa x Quality Time TN) maakte maandag de beste indruk tijdens de finale van... (21-04-2026)
TUBBERGEN – De strijd om de René Viscaal Memorial Zodiac Grote Prijs van het concours van PSV Het Twentse Ros Albergen mondde zondag voor veel... (19-04-2026)
TUBBERGEN – Pascalle Lienesch zegevierde vrijdag in de strijd om de Kleine Grote Prijs van het concours van PSV Het Twente Ros met haar zeven jaar... (18-04-2026)
SAASVELD – Bij de finale van het vrij springen in de Ankerhal te Saasveld komen maandag 20 april in totaal 22 drie- en vierjarige paarden aan de... (18-04-2026)
BONHEIDEN – Met vier keer een plek in de top vijf kan Steven Veldhuis terugkijken op een goed geslaagd concours in Bonheiden. Het leverde de ruiter... (16-04-2026)
TUBBERGEN – Rob Scherphof snelde woensdag met zijn negenjarige bruine merrie Miss Montreal (v. Vigo d’Arsouilles) de concurrentie ver vooruit in de... (15-04-2026)
Tijdens het concours hippique Het Twentse Ros in Tubbergen maakt dit jaar een bijzondere voorziening haar debuut: een paardenambulance. Achter dit... (14-04-2026)
Het concours hippische van Het Twentse Ros mag zich in een dusdanig grote belangstelling van ruiters en amazones verheugen dat de startlijsten al... (13-04-2026)