LUCAS PORTER IN OLYMPIAHALLE DERDE IN ZWARE PROEF OVER 1,50 METER

Weerseloërs in top tien in München

MÜNCHEN – De vier deelnemers uit Weerselo tijdens CSI4 Indoor München kwamen allemaal met minimaal één klassering in de top tien thuis.

Het beste resultaat in de Olympiahalle kwam op naam van Lucas Porter. Met zijn twaalfjarige schimmelhengst C Hunter (op fo5to, v. Cassini II) was ook de Amerikaan niet opgewassen tegen de razendsnelle Tobias Meyer op de schimmelmerrie Queentina.
Annelies Vorsselmans noteerde eveneens een derde plek. Ze werd zondag derde in de finale voor achtjarige paarden met haar bruine merrie Madison (v. Indoctro), waarmee ze eerder in de week een proef op tijd als achtste afsloot. Ook daarin was Meyer de rapste, toen met Coupon.

Wilton Porter finishte twee keer als zevende. In een rubriek over 1,50 met barrage lukte hem dat met zijn twaalfjarige zwarte ruin Delinquent JX, waarmee hij vorige de Grote Prijs van het CSI Peelbergen won.
Wilton Porter werd vrijdag op een parcours over 1,45 meter op tijd al zevende met de twaalfjarige bruine ruin Caleto Cabana (v. San Patrignano Cassini). Hij verwees daarmee broer Lucas met C Hunter en mentor Jeroen Dubbeldam op diens elf jaar oude bruine ruin Oak Grove’s Carlyle naar de achtste en negende positie in de door Edward Levy met Drag du Buisson Z gewonnen proef.

Vincent Geerink
Vincent Geerink was in de tweede week van het CSI Peelbergen goed voor een tweede plaats in de rubriek over 1,20 en 1,30 meter voor zes- en zevenjarige paarden. Met de in 2013 geboren bruine ruin Ilot-Blue van Wegen (v. Plot Blue) moest hij alleen de veel snellere Braziliaan Thiago Ribas da Costa met Divine Andalouse voor zich dulden.

 

Meer Springen

»
ERMELO – Matt Garrigan met de elfjarige bruine merrie Grace V (v. London) en Anke Bekhuis met de vijftien jaar oude ruin Acuero (v. Acorado,... (03-05-2025)
»
SAASVELD -  Het vrij springen van maandag in Saasveld draaide voor Emily Sanders uit op een bijzondere avond. De Hengelose won met twee loten... (30-04-2025)
»
SAASVELD – De vierjarige bruine ruin Ribolensky (v. Ibolensky x Action Breaker x Canturano I) werd maandag in de prima gevulde Ankerhal te Saasveld... (29-04-2025)
»
HAGEN – Annelies Vorsselmans legde zondag beslag op een fraaie tweede plaats in de strijd om de Grote Prijs van het toernooi Horses & Dreams... (28-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve hield op de laatste dag van het NK springen in Deurne zijn hoofd koel. De titelverdediger en koploper na twee onderdelen was... (27-04-2025)
»
DEURNE - Meike Zwartjens veroverde zondag brons in het NK voor young riders. De amazone uit Raalte had voldoende aan een vijfde plaats op de slotdag... (27-04-2025)
»
DEURNE – Uitgerekend bij de strijd om de nationale springtitel meldde Gert-Jan Bruggink zich vrijdag nadrukkelijk terug aan het front. Met een knappe... (26-04-2025)
»
DEURNE – Met Willem Greve op goudkoers, Hessel Hoekstra op de vierde en Gert-Jan Bruggink op de zevende plaats gaat hippisch Twente met een hoopvol... (25-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve is de strijd om het nationaal kampioenschap springen in Deurne foutloos begonnen. De titelverdediger sloot het eerste onderdeel... (24-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve verdedigt vanaf donderdag in Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. Dit keer niet met Grandorado TN NOP, waarmee hij... (23-04-2025)
»
SAASVELD – De Ankerhal in Saasveld is maandagavond 28 april weer het toneel van de jaarlijkse finaleavond vrij springen van de Rijpaarden... (23-04-2025)
»
BUSTO ARSIZIO - Jennifer Munsterhuis kijkt ‘onwijs blij’ terug op haar prestaties tijdens haar twee weken durende verblijf bij het concours in het... (21-04-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra beleefde vrijdag een topdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen. In Tubbergen zegevierde hij eerst in de... (18-04-2025)
»
TUBBERGEN – Don Willemsen scoorde donderdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen de meeste stijlpunten in de rubriek voor vijfjarige... (18-04-2025)
»
De organisatie van het concours hippique van PSV Het Twente Ros kan ook dit keer weer een beroep doen op de onmisbare medewerking van de scouts van... (16-04-2025)
»
TUBBERGEN – Gerben Morsink bleek dinsdag niet te kloppen in de rubriek over 1,35 meter op de eerste dag van het concours hippique van Het Twentse Ros... (16-04-2025)
»
Peter Olthof is tijdens het concours van Het Twentse Ros een van de ruiters uit de nabije omgeving, die zijn zinnen zet op goede prestaties. Voor de... (15-04-2025)
»
Ze waren alle drie nog maar twee jaar jong, toen ze voor het eerst op een pony werden gezet. Zeven jaar later deden ze stuk voor stuk al ervaring op... (14-04-2025)
»
Jennifer Munsterhuis kende een geslaagd weekend bij het CSI1* in het Italaanse Busto Arsizio. Met haar negenjarige vosmerrie Pebble Beach (v. Arezzo... (13-04-2025)
»
Het nieuws dat Jumping Schröder pogingen onderneemt in Twente een concours hippique op topniveau te behouden, is bij liefhebbers van de paardensport ... (13-04-2025)