OUD-BONDSCOACH ROB EHRENS VERZORGT SPRINGCLINICS

Topruiters bij Masters Denekamp

Lars Wigger, hier met Foline

DENEKAMP – Het altijd spectaculaire masterspringen vormt vrijdagavond de inleiding van de traditionele feestavond van Indoor Euregio Denekamp. Tien topruiters binden met elkaar de strijd aan.

Tot de deelnemers behoren onder anderen voormalig winnaar Eric ten Cate, Hessel Hoekstra, plaatselijk favoriet Lars Wigger en de Duitse topper Maurice Stevens. Het masterspringen in manege De Zonnebeek begint om 20.45 uur. 

Eraan voorafgaand zijn er vrijdag vanaf 15.00 uur springclinics van de vroegere bondscoach Rob Ehrens, die vanaf 18.30 uur samen met de deelnemers een demonstratie verzorgt. Aansluitend zal het zestal van De Dinkelruiters een kür op muziek rijden onder leiding van Marjolijn Groener-Stamsnijder. De avond wordt afgesloten met disco Jordy Huit en een optreden van de zeer populaire volkszanger Marco Gevers. 

Tijdens Euregio Indoor Denekamp werd donderdag onder meer gereden in de klassen over 1,10 en 1,00 meter. Brit Weusthof zegevierde over 1,10 meter met twee fasen op Candide van de Langevos Z, voor Isabell Többen met Quintana en Stijn Roelink met Look at Me. Merle Bodde werd zowel eerste met Schutterfly Flip High (76 punten) als tweede met Just Kharley (75,5) in de stijlrubriek over 1,00 meter. Kim Loman eindigde als derde met Leonardo K (75). 

Meer Springen

Van de twaalf beloftes die dit jaar deel uitmaken van het KNHS Talententeam 2026 komen er twee uit Twente. Sterre van Houte bij de eventing en... (18-03-2026)
DEN BOSCH – Hessel Hoekstra sloot zondag een voor hem prima verlopen CSI5* The Dutch Masters af met een mooie negende plaats in de strijd om de Grote... (15-03-2026)
DEN BOSCH – Hessel Hoekstra opende zijn driedaagse tijdens het CSI5* The Dutch Masters in Den Hosch vrijdag met een keurige vierde plek op zijn... (14-03-2026)
DEN BOSCH – Willem Greve slaagde er donderdagavond tijdens The Dutch Masters op knappe wijze in zijn titel als Best of Champions te prolongeren. (13-03-2026)
RIJSSEN – Cindy Kosse staat de komende dagen voor een mooie nieuwe uitdaging. De kersverse nationaal kampioene over 1,30 meter gaat vanaf vrijdag van... (12-03-2026)
Robert Vos tekende zaterdag voor een mooie overwinning in de vijfde week van de Andalucia Sunshine Tour in het Spaanse Vejer de la Frontera. De... (09-03-2026)
HERNING – Hessel Hoekstra voegde zaterdag weer een fraaie zege toe aan zijn toch al uitgebreide erelijst. (08-03-2026)
Willem Greve eindigde afgelopen weekend twee keer als vijfde en even vaak als tiende tijdens het CSI in het Belgische Opglabbeek. (02-03-2026)
ENSCHEDE – Gerben Morsink is er trots op dat zijn 17-jarige zwartbruine dekhengst Navarone Z (v. Nabab de Reve) deze week zowel röntgenologisch als... (28-02-2026)
ERMELO - Cindy Kosse veroverde donderdag op knappe wijze de nationale titel van de KNHS in de klasse over 1,30 meter. Met haar negenjarige bruine... (26-02-2026)
KRONENBERG – De tienjarige donkerbruine ruin Excellence (v. Excentriek) doet zijn naam de laatste weken alle eer aan. In het zadel van Jordy Wilken... (24-02-2026)
GENT – Wesley Mulder legde zondag met zijn negenjarige bruine merrie C-Livia Rv Z (v. Cohinoor VDL) beslag op een keurige vijfde plek in de Grote... (24-02-2026)
KRONENBERG – De tienjarige donkerbruine ruin Excellence (v. Excentriek) doet zijn naam de laatste weken alle eer. In het zadel van Jordy Wilken werd... (24-02-2026)
VEJER DE LA FRONTERA - Thijmen Vos liet zaterdag met de zestien jaar oude ruin Feliek-H (v. Azteca VDL) een mooie tweede plaats noteren in de rubriek... (24-02-2026)
GOTHENBURG - Willem Greve won zondagmiddag in Gothenburg voor de derde keer dit seizoen een wedstrijd voor de  FEI Longines Wereldbeker. Een unieke... (22-02-2026)
Joanne Wes ontpopte zich afgelopen week tot de uitblinker tijdens het Krokusspringen in Luttenberg. Met haar paarden Koh-i-Noor en De Reygers Mory... (19-02-2026)
Willem Greve toonde zich zondag oppermachtig in de strijd om de Grote Prijs Van de VR Classics in Neumünster. Op het parcours over 1,55 meter van het... (16-02-2026)
OPGLABBEEK - Mart IJland boekte donderdag tijdens het concours in het Belgische Opglabbeek een imponerende zege in de toprubriek over 1,45 meter op... (13-02-2026)
MARIËNHEEM - Met een supersnelle rit reed Gert-Jan Bruggink zaterdag al zijn concurrenten op grote afstand tijdens het concours hippique in... (10-02-2026)
RIESENBECK – Jesse Berkers mag terugkijken op een uiterst succesvol verlopen weekend tijdens het internationale concours hippique van Riesenbeck. (10-02-2026)