Toppers naar Euregio Outdoor Denekamp

DENEKAMP - Sinds jaar en dag trekken ruiters uit Twente en omstreken op Tweede Pinksterdag naar Denekamp voor het jaarlijkse springconcours. Dit evenement is inmiddels uitgegroeid tot een hippische meerdaags op de prachtige accommodatie aan de Brandlichterweg. Het programma zit vol met 700 starts.

Zaterdag wordt een uitdaging, met ruim 300 combinaties in de klassen B, L en M, maar door de goede bodem en het vlot meewerken van de ruiters en amazones zal dit zeker goed verlopen.

Zondag staat vol gepland met de pony’s in de diverse klassen en op Tweede Pinksterdag vinden de wedstrijden in de klassen L,M, Z en ZZ plaats. In de Z en ZZ komen met Manon Damhuis, Maud Wiefferink, Edwin Oosterbroek, Gerben Morsink en Sjaak Sleiderink maar liefs vijf plaatselijke coryfeeën in actie.
  
Bovendien komen er regionale toppers als Vicky Helthuis, Ties Rothstegge, Wendy Ligtenberg, Don Willemsen, Nicky Nijenkamp, Joey Lansink, Vincent Geerink, Steven Veldhuis, Caroline Müller en Remco Been aan de start. Remco Been was afgelopen weekend nog tweede in de Derby van Eindhoven en ook al meervoudig winnaar in Denekamp en Gerben Morsink won afgelopen weekend nog de Grote Prijs van Gronau met Cartaire. 
De entree is alle dagen gratis.

Programma
Zaterdag 14 mei: Paarden klasse B, L en M
Zondag 15 mei: Pony’s A/B/C klasse B en L
Maandag 2 e Pinksterdag: Paarden klasse L, M, Z en ZZ

Donderdagavond kwamen reeds 130 combinaties aan de start in de BB en B en op vrijdag 80 combinaties bij de pony’s. Donderdag kwam de uitstekende verlichting goed van pas, de laatste ruiter kwam om 22 uur uit de ring. 

Informatie over inschrijven en startlijsten op www.startlijsten.nl 

Meer Springen

»
Legendarisch. Zo mag het traditionele ruiterbal inmiddels wel worden genoemd. Elk jaar barst het feest los, na afloop van de Grote Prijs van... (06-08-2025)
»
HAAKSBERGEN - Meteen al nadat de vosmerrie Porsche Knight (v. Komme Casall TN x Verdi) in maart bij hem op stal kwam, had Steven Veldhuis een goed... (05-08-2025)
»
De piste van de Schröder Masterclass is op maandagavond het podium waarop deelnemers van de Golden Oldies schitteren als vanouds. Als... (05-08-2025)
»
De strijd om de Salta Hobby Horse Cup is op zondag 10 augustus een nieuw onderdeel van de Schröder Masterclass. Deelnemers springen met een... (03-08-2025)
»
LATTROP – Stijn Roelink steeg zaterdag letterlijk naar grote hoogte. Op zijn elfjarige ruin Joyride (v. Denzel van ’t Meulenhof) overwon hij in de... (03-08-2025)
»
Wat ooit begon als een spannende wedstrijddag op haar pony is voor Lisa Spikkert (29) uitgegroeid tot een belangrijke rol binnen de organisatie van... (02-08-2025)
»
LATTROP – De strijd om de Grote Prijs van Het Pandoer draaide vrijdag tijdens het concours van De Grensruiters in Lattrop uit op een bijna compleet... (02-08-2025)
»
Al vanaf de allereerste editie is Gerrit Echtermeijer een vertrouwd gezicht in en rond de piste van de Schröder Masterclass. Niet als ruiter of... (01-08-2025)
»
Samen met haar imponerend springende schimmelmerrie Mama Mia Picobello vormt Lisa Schröder al geruime tijd een schier onklopbare combinatie. Het duo... (31-07-2025)
»
Droom je van een toekomst in de paardensport? Dan kun je niet vroeg genoeg beginnen. Dat weten de zussen Fleur (10) en Lauren (7) Haselbekke uit... (30-07-2025)
»
Ruud Droste is alweer acht jaar voorzitter van de organisatie van de Schröder Masterclass, die dit jaar van 9 tot en met 12 augustus de 24ste editie ... (29-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Jasmin Seppälä maakte zaterdag een sterke indruk tijdens het CSI Zuidwolde. Met haar achtjarige bruine merrie Attention Z (v. Atomic Z)... (28-07-2025)
»
VALKENSWAARD – Met een machtige barragerit stelde Willem Greve zondag met de veertienjarige bruine hengst Grandorado TN NOP (v. Eldorado van de... (27-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Thjimen Vos behaalde donderdag met de vijftienjarige bruine ruin Feliek-H (v. Azteca VDL) onder het zadel een mooie derde plaats in de... (25-07-2025)
»
DIEPENHEIM – Meike Zwartjens mocht zich dinsdagavond laten kronen tot winnares van de zesde editie van het Masterspringen in Diepenheim. De amazone... (22-07-2025)
»
DIEPENHEIM – Bij SV Diepenheim staat dinsdagavond de zesde editie van het masterspringen op het programma. Vorig jaar greep Hessel Hoekstra de... (21-07-2025)
»
BENTELO – Lars Schröder was zaterdag afgetekend de sterkste in de toprubriek over 1,30/1,35 meter tijdens de eerste wedstrijd voor de Twentse... (21-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Mart IJland was zondag de aanvoerder van vijf regioruiters, die tijdens de strijd om de Grote Prijs van het CSI1* in Zuidwolde een plek... (21-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Mart IJland was zondag de aanvoerder van vijf regioruiters, die tijdens de strijd om de Grote Prijs van het CSI1* in Zuidwolde een plek... (21-07-2025)
»
LA CORUNA - De climax van het EK springen vond zondag plaats met de individuele finale. De 30-jarige Kim Emmen begon vanaf de veertiende plek aan... (20-07-2025)