BIJ KAMPIOENSCHAPPEN KRING TWENTE IN SAASVELD

Titels Jarno Hesselink en Enola Mulder

SAASVELD – Jarno Hesselink was zondag met Fhera op snelheid een maatje te groot voor de concurrentie in de klasse ZZ tijdens de strijd om de springtitels in Kring Twente.

Hesselink zegevierde in de beslissende omloop met een voorsprong van 2,82 seconde op nummer twee Lars Wigger, die met Foline het zilver greep. De derde plek was voor Manon Damhuis, die met Dollards Zelrite eveneens drie keer de lei schoon hield.

Enola Mulder had liefst drie ijzers in het vuur in de klasse Z en reed met Ibiza van het Drienerwolde naar de zege, met Iberlina van het Drienerwolde naar de vierde en met Imagine naar de vijfde plek. Ties Rothstegge pakte de tweede prijs op Hamelton A, voor Lisa Everts met Oakingham Royal.

Eva Geers was met He-man TL de sterkste in de klasse M, waarin Bas Haarhuis met Felix en Anne-Lotte Tijhuis met Je t’aime Coucou TL zich als naaste opponenten aandienden.

Noëlle in het Veld veroverde net als twee jaar geleden met Ciros de kringtitel in de klasse L. Lieke Reinders-Ophof volgde op geringe afstand als tweede met Jumago en Sven Peters met Jovanny G en Mandy Asbroek met Haserania deelden de derde positie. De laatste twee reden op een honderdste seconde nauwkeurig na de zelfde tijd.

Eva Oude Wolcherink verzamelde met Kentucky SDH de meeste stijlpunten in de klasse B (84,5) en bleef daarmee ook Daan Veldhuis met Zarelza (82,5) en Bo Vloothuis met Kahela (80) de baas.

Chloë in het Veld kampioen met pony
Chloë in het Veld werd zaterdag kampioene van Kring Twente in de hoogste klasse (MZ, categorie DE) bij de ponyruiters. Ze was met Unbelievable de enige die drie ritten lang geen fout maakte.

In categorie C ging Jort Wiefferink met Wiliam met de titel aan de haal. Jesse Berkers won met Bella Donna H de klasse L (DE), Estelle Nijkamp met Dancing Queen in categorie C en Cindy Kosse met KSH Snowij categorie AB.

Sieuwke Hoften met Gargamel (DE), Julia Paus met Sundance (C) en Demi Zoetman met Nikki (AB) pakten de titels in de klasse B.

Foto's Jarno Hessselink met Fhera (boven) en Enola Mulder met Ibiza © Ashley Claus

 

Meer Springen

LONDON – Hessel Hoekstra presteerde zaterdag en zondag prima tijdens het CSI5* in Londen. Zowel met zijn elfjarige Holsteiner tophengst Comthago VDL... (21-12-2025)
WIERDEN – Pim Mulder kende zaterdagavond geen genade met de concurrentie in de afsluitende Grote Prijs van  de zevende editie van de Roelofsen Horse... (21-12-2025)
WIERDEN – De toprubriek van Winter Jumping Wierden over 1,35 meter met twee fasen eindigde vrijdag in een dubbele triomf voor zoon Stef en vader... (20-12-2025)
WIERDEN – Jordy Wilken bleek woensdag de sterkste in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen tijdens Winter Jumping Wierden. In manege De Vossenbos... (18-12-2025)
POZNAN – Hessel Hoekstra maakte zondag een prima indruk in de strijd om de Grote Prijs tijdens de Cavaliada Tour in het Poolse Poznan over 1,50 meter... (10-12-2025)
A CORUÑA – Willem Greve blijft schitteren op absoluut topniveau. Zondag zegevierde hij met zijn topmerrie Pretty Woman van ’t Paradijs (v. Vigo d’... (07-12-2025)
SAASVELD – Het scenario kon niet beter zijn. Een voorzitter die zich de hele week de benen uit het lijf loopt en toch nog even de tijd vindt om op... (07-12-2025)
SAASVELD – Noëlle Klokman stal vrijdagavond de show tijdens de Grote Prijs van de Twentse Ruiterdagen in  Saasveld. In de barrage van de wedstrijd... (06-12-2025)
SAASVELD – Eric ten Cate was woensdag in de Ankerhal van Saasveld na een spannend verlopen wedstrijd met twee fasen de lachende winnaar na de rubriek... (03-12-2025)
VRAGENDER – Met onder het zadel onder meer een van zijn recente troeven Sir Minka Z presenteerde Willem Greve zich afgelopen weekend uitstekend... (03-12-2025)
VRAGENDER – Beide zeges in de finales van de GMB Jonge Paarden Competitie in Vragender werden afgelopen weekend en prooi voor Twentse combinaties. (03-12-2025)
PRAAG – In de schaduw van het prestigieuze concours van de Global Champions Tour in Praag boekte Lars Schröder met de elfjarige schimmelruin Jaguar (... (24-11-2025)
BATHMEN - In de vierde wedstrijd van de GMB Jonge Springpaarden Competitie gingen de overwinningen zaterdag naar Steven Veldhuis en Mart IJland. (24-11-2025)
SAASVELD – De volle zussen Lunette en Nanette van de Marijenhoeve (v. Zirocco Blue VDL) bezorgden Enola Mulder woensdag beide een zege op de eerste... (21-11-2025)
STUTTGART - Willem Greve won zondag met zijn tienjarige merrie Pretty Woman van ’t Paradijs NOP in Stuttgart op indrukwekkende wijze de vierde... (16-11-2025)
MARIËNHEEM – Gerben Morsink maakte zaterdag in Mariënheem in de derde wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics een einde aan de... (16-11-2025)
MAASTRICHT – Hessel Hoekstra presenteerde zich zaterdag en zondag drie keer in het voorste gelid tijdens het CSI4* Jumping Indoor Maastricht. (09-11-2025)
LUTTENBERG – Drie Twentse combinaties vormden zaterdag de helft van de overgebleven kandidaten voor de zege in de Grote Prijs van de Roelofsen Horse... (08-11-2025)
SAMORIN – Mart IJland beleefde een mooie zondag in het Slowaakse Samorin. Hoogtepunt van de dag was zijn overwinning in de finale van de Big Tour... (03-11-2025)
WIERDEN – De strijd om de Grote Prijs van Indoor Wierden draaide zaterdag uit op een mooi succes voor ruiters die actief zijn voor stallen uit de... (02-11-2025)