Succes Brinkman, Vetker en Ten Cate

HARDENBERG - Pia Brinkman en Liseth Vetker zijn Paard 2011 in Hardenberg begonnen met een overwinning in een rubriek over twee fasen. Brinkman zegevierde in de klasse L, Vetker in de klasse M. Met Zillah bleef Pia Brinkman als enige onder de 29 seconden. Achter Jack Broek met Zam W (29,00) eindigde Remco Been met Volvo's White Socks (29,47) als derde, voor Bas van der Aa met Zamora en Mareille Schröder met Anna. 

Liseth Vetker was met Vickweis oppermachtig in groep 1 van de klasse M. Ze bleef in 25,54 seconde de concurrentie minimaal vier seconden voor in het tweede deel van het traject. Met Sigi S volgde Jan Burema (29,78) als beste van de naaste volgers (29,68), die er wel een spannend duel van maakten. Patrick Amsink met Bisidora (29,78), Gert van den Hof met Billy Jean (29,95) en Chantal Steggink met Zupertoff Boogie Woogie (30,35) bleven niet ver achter bij Burema. 

In groep 2 was winnaar Eric ten Cate met Amadé bijna een volle seconde langzamer dan Liseth Vetker (26,50). Jacques Wilmink onderstreepte zijn goede vorm door met Asjemenou tweede te worden (28,87). Na Jeroen Meppelink met Acapulco (31,19) en Anne de Lange met Zeppelin (31,34) haalde Marjet Drost met Elmo de vijfde prijs op. Ze noteerde met 28,17 seconde wel de tweede tijd, maar maakte onderweg ook een springfout.

In groep 2 van de klasse L was Erwin Slager met Revel Lady wel rapper dan Pia Brinkman in de eerste serie. Astrid Reinders eindigde met Alhaurin de la Nancy als tweede (28,77). De plaatsen drie tot en met vijf waren hier voor Hans van der Kolk met Freddy (29,09), Liza Tiebot met Pst Passepartout (29,32) en Patrik Amsink met Alabama Rilexy (30,10).

Foto Liseth Vetker van www.fototrailer.nl

Meer Springen

OPGLABBEEK - Mart IJland boekte donderdag tijdens het concours in het Belgische Opglabbeek een imponerende zege in de toprubriek over 1,45 meter op... (13-02-2026)
MARIËNHEEM - Met een supersnelle rit reed Gert-Jan Bruggink zaterdag al zijn concurrenten op grote afstand tijdens het concours hippique in... (10-02-2026)
RIESENBECK – Jesse Berkers mag terugkijken op een uiterst succesvol verlopen weekend tijdens het internationale concours hippique van Riesenbeck. (10-02-2026)
SAASVELD – Het springen in de Ankerhal van Saasveld leverde woensdag in de hoogste klassen fraaie zeges op voor Conor Drain met Drake Z over 1,35... (05-02-2026)
AMBT DELDEN – Edwin Oosterbroek sloeg een dubbelslag tijdens Indoor Ambt Delden. De 61-jarige Dinkelruiter zegevierde woensdag op superieure wijze in... (01-02-2026)
AMBT DELDEN – Noëlle Klokman had vrijdag het laatste woord in de strijd om de Grote Prijs van Indoor Ambt Delden. De amazone uit Barchem klopte in de... (31-01-2026)
AMSTERDAM – De Fransman  Julien Epaillard won drie jaar geleden met Donatello d’Auge de Amsterdamse omloop van de Wereldbeker wonnen. Aan dat succes... (25-01-2026)
AMSTERDAM - Frank Schuttert won zaterdag met een zinderende barragerit zijn tweede Grote Prijs van Amsterdam. In 2013 pakte een nog piepjonge Frank... (25-01-2026)
AMSTERDAM - Willem Greve boekte zaterdag in der Amsterdamse RAI een prachtige overwinning. Met zijn vijftien jaar oude bruine hengst Grandorado TN... (24-01-2026)
SAASVELD – Hessel Hoekstra was vrijdag de baas in de strijd om de Grote Prijs van het concours van St. Hubertus. In de hoofdrubriek bleek de ruiter... (17-01-2026)
MÜNSTER – Nog nooit in de rijke historie van het CSI in Münster won een Nederlander het Championat  van die stad. Tot Gerben Morsink de ban brak. Met... (12-01-2026)
BASEL - Kim Emmen schreef dit weekend in Basel geschiedenis. Met haar machtige schimmelruin Imagine NOP werd ze vrijdagavond voor het eerst winnaar... (12-01-2026)
GRONINGEN - Steven Veldhuis en Annelies Vorsselmans eindigden zaterdag keurig als tweede en derde in de strijd om de Grote Prijs van het IICH... (11-01-2026)
GEESTEREN (G) – De veertienjarige bruine hengst Highway TN (v. Eldorado van de Zeshoek) is voor de rest van dit jaar verhuurd aan de Amerikaanse... (10-01-2026)
GRONINGEN – Mart IJland boekte donderdag een fraaie zege in de eerste kwalificatie voor de Grote Prijs van het IICH Groningen. Met zijn elfjarige... (09-01-2026)
MARIENHEEM – Het duo Veldhuis liet zich tijdens de Sallandse Ruiterdagen weer eens van zijn beste kant zien. Vader Steven en zoon  Stef bezetten... (07-01-2026)
WIERDEN – Cindy Kosse vertolkte de absolute hoofdrol tijdens het Kerstindoor in Wierden. In manege De Vossenbos eiste de talentvolle amazone in de... (05-01-2026)
GRONINGEN – Jesse Berkers en Joanne Wes sloten zaterdag de nationale versie van het indoor concours hippique in Groningen af met prima prestaties.... (04-01-2026)
MECHELEN – Met een vijfde plaats in de zevende wedstrijd van de reeks heroverde Willem Greve maandag in Mechelen de koppositie op de ranglijst van de... (31-12-2025)
LONDON – Hessel Hoekstra presteerde zaterdag en zondag prima tijdens het CSI5* in Londen. Zowel met zijn elfjarige Holsteiner tophengst Comthago VDL... (21-12-2025)