LIEFST VIER OVERWINNINGEN BIJ RAPIDE SPRINGEN IN EIGEN WOONPLAATS HAAKSBERGEN

Steven Veldhuis plaagt concurrentie

Foto Steven Veldhuis met Jisborn © Marjon Hoen

HAAKSBERGEN – Steven Veldhuis was woensdag een ware plaag voor zijn concurrenten tijdens het Rapide springen in zijn woonplaats Haaksbergen. Op de buitenpiste boekte hij liefst vier overwinningen, waarbij hij in twee gevallen ook nog eens de tweede plaats opeiste.

Met Jisborn (v. Eldorado van de Zeshoek) was Steven Veldhuis twee keer niet te kloppen. Over 1,40 meter stuurde hij Iregina naar de tweede positie, waarna Kristian Johannesson de derde prijs plaats mocht bezetten. Amber van Marle met Kansas en Daphne van der Schaar met Iceman VDS maakten het eerste vijftal vol.

Ook over 1,30 meter duldden Veldhuis en Josborn niemand in hun buurt. De Haaksbergenaar zelf kwam nog het dichtst bij met Chavelle V & VZ, nummer drie Ruth van Aken moest met Elsavador 2,84 seconde op hem toegeven. In haar spoor volgden Lida Everts met Captain Morgan en Albert Nijhof met MVH Excellent als vierde en vijfde.

Met Blom’s Larado O (v. Grandorado TN) kwam Steven Veldhuis over 1,35 meter bijna vier volle tellen eerder door de finish dan naaste belager Daphne van der Schaar met Iceman VS. Zijn zoon Stef bezette de derde stek met Karolitha en verwees Amber van Marle met Händel en Meike Zwartjens met Twindam Z naar de volgende posities.

Ook de rubriek over 1,20 meter was voor Steven Veldhuis, nu met Condios CC Z. Joep Bronsvoort bleef met Belle Fiore niet ver bij hem achter. Pernilla Josse eindigde als derde met Penny.
Sven Peters mocht de eerste prijs afhalen in de klasse over 1,10 meter na zijn optreden met Coco Nuts Z. Ook Luciano van Zandvliet met Nice Girl Dito en Kristien Hampsink met Pueske’s Teun hadden het nakijken.
Dennis Ziemerink won op Namelia met 80 stijlpunten de rubriek over 1,10 meter.

Meer Springen

»
ERMELO – Matt Garrigan met de elfjarige bruine merrie Grace V (v. London) en Anke Bekhuis met de vijftien jaar oude ruin Acuero (v. Acorado,... (03-05-2025)
»
SAASVELD -  Het vrij springen van maandag in Saasveld draaide voor Emily Sanders uit op een bijzondere avond. De Hengelose won met twee loten... (30-04-2025)
»
SAASVELD – De vierjarige bruine ruin Ribolensky (v. Ibolensky x Action Breaker x Canturano I) werd maandag in de prima gevulde Ankerhal te Saasveld... (29-04-2025)
»
HAGEN – Annelies Vorsselmans legde zondag beslag op een fraaie tweede plaats in de strijd om de Grote Prijs van het toernooi Horses & Dreams... (28-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve hield op de laatste dag van het NK springen in Deurne zijn hoofd koel. De titelverdediger en koploper na twee onderdelen was... (27-04-2025)
»
DEURNE - Meike Zwartjens veroverde zondag brons in het NK voor young riders. De amazone uit Raalte had voldoende aan een vijfde plaats op de slotdag... (27-04-2025)
»
DEURNE – Uitgerekend bij de strijd om de nationale springtitel meldde Gert-Jan Bruggink zich vrijdag nadrukkelijk terug aan het front. Met een knappe... (26-04-2025)
»
DEURNE – Met Willem Greve op goudkoers, Hessel Hoekstra op de vierde en Gert-Jan Bruggink op de zevende plaats gaat hippisch Twente met een hoopvol... (25-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve is de strijd om het nationaal kampioenschap springen in Deurne foutloos begonnen. De titelverdediger sloot het eerste onderdeel... (24-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve verdedigt vanaf donderdag in Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. Dit keer niet met Grandorado TN NOP, waarmee hij... (23-04-2025)
»
SAASVELD – De Ankerhal in Saasveld is maandagavond 28 april weer het toneel van de jaarlijkse finaleavond vrij springen van de Rijpaarden... (23-04-2025)
»
BUSTO ARSIZIO - Jennifer Munsterhuis kijkt ‘onwijs blij’ terug op haar prestaties tijdens haar twee weken durende verblijf bij het concours in het... (21-04-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra beleefde vrijdag een topdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen. In Tubbergen zegevierde hij eerst in de... (18-04-2025)
»
TUBBERGEN – Don Willemsen scoorde donderdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen de meeste stijlpunten in de rubriek voor vijfjarige... (18-04-2025)
»
De organisatie van het concours hippique van PSV Het Twente Ros kan ook dit keer weer een beroep doen op de onmisbare medewerking van de scouts van... (16-04-2025)
»
TUBBERGEN – Gerben Morsink bleek dinsdag niet te kloppen in de rubriek over 1,35 meter op de eerste dag van het concours hippique van Het Twentse Ros... (16-04-2025)
»
Peter Olthof is tijdens het concours van Het Twentse Ros een van de ruiters uit de nabije omgeving, die zijn zinnen zet op goede prestaties. Voor de... (15-04-2025)
»
Ze waren alle drie nog maar twee jaar jong, toen ze voor het eerst op een pony werden gezet. Zeven jaar later deden ze stuk voor stuk al ervaring op... (14-04-2025)
»
Jennifer Munsterhuis kende een geslaagd weekend bij het CSI1* in het Italaanse Busto Arsizio. Met haar negenjarige vosmerrie Pebble Beach (v. Arezzo... (13-04-2025)
»
Het nieuws dat Jumping Schröder pogingen onderneemt in Twente een concours hippique op topniveau te behouden, is bij liefhebbers van de paardensport ... (13-04-2025)