VANAF ZATERDAG MET ALS EERSTE RUBRIEKEN VOOR GMB COMPETITIE JONGE PAARDEN

Springen Euregio Indoor van start

Lars Schröder met Peter Olthof en vader Ben.

DENEKAMP – Rond de 200 combinatie verschijnen zaterdag aan de start voor de GMB Jonge Paarden Competitie voor vier- en vijfjarige springpaarden, waarmee de springrubrieken van de 27ste editie van Euregio Indoor Denekamp beginnen.

Deelnemers uit het hele land hebben zich aangemeld en proberen zich in manege De Zonnebeek te plaatsen voor de finale in Vragender. Zondag, woensdag en donderdag komen in de reguliere springrubrieken vanaf 70 centimeter tot en met 1,35 meter. Het evenement wordt vrijdag als gebruikelijk afgesloten met het masterspringen, vorig jaar verrassend gewonnen door de jonge Lars Schröder met Dynamite TN.

Dat onderdeel staat al sinds de eerste editie van Euregio Indoor Denekamp op de laatste vrijdag van oktober op het programma tijdens de traditionele showavond. Die kent dit jaar weer nieuwe spectaculaire elementen. Om 18 uur trappen de ponycombinaties af voor een behendigheidswedstrijd. Aansluitend vindt een spectaculaire ‘Ride and Trike’plaats. De ruiters en amazones springen eerst een parcours met hun paard en rijden aansluitend een traject met een Trike. Nieuw is ook ‘Euregio by Night’, waarbij zes dressuurcombinaties een lichtshow zullen verzorgen. 

Rond 20.30 uur begint het masterspringen, waarbij de combinaties over hindernissen met een hoogte van meer dan 1,50 m zullen springen en de tijd beslissend is bij een gelijk aantal fouten. Na afloop van de wedstrijden is er feest met medewerking van de bekende Denekampse DJ Stef.

De dressuur tijdens Euregio Indoor Denekamp werd al afgelopen weekeinde afgewerkt.
Zie daarvoor ons artikel in onze rubriek dressuur.

Programma komende week
Zaterdag 21 oktober 10.00 uur: Springen GMB Competitie Jonge Paarden
Zondag 22 oktober 9.00 uur: Springen klasse 0,70 tot en met 1,20 meter.
Woensdag 25 oktober 18.00 uur: Springen klasse 1,20 tot en met 1,35 meter.
Donderdag 26 oktober 18.00 uur: Springen klasse 0,80 tot en met 1,10 meter.
Vrijdag 27 oktober 18:00 uur: Showavond en afsluiting met feest met DJ Stef.
Voor meer info, zie www.manegedezonnebeek/euregioindoordenekamp

Meer Springen

»
LEEUWARDEN – In de schaduw van Willem Greve en Hessel Hoekstra, die succesvol acteerden in het CSI3*, deden Jessie en Evi Wiefferink afgelopen week... (29-10-2025)
»
ERMELO– De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft twee talentvolle paarden vastgelegd die daarmee in ieder geval tot en met het WK in Aken 2026... (27-10-2025)
»
DENEKAMP – Dafne Helthuis schreef vrijdag tijdens Euregio Indoor Denekamp het masterspringen op haar naam. Met haar elfjarige vosmerrie Joanna bleef... (27-10-2025)
»
LEEUWARDEN – Willem Greve kan ook dit Jaar terugkijken op een prima optreden tijdens het CSI3* Indoor Friesland. De nationaal kampioen uit Markelo... (26-10-2025)
»
DENEKAMP – Stijn Roelink was dinsdag de baas in de hoogste rubrieken van Euregio Indoor Denekamp. De Lattropper won met respectievelijk Diamond en... (23-10-2025)
»
DENEKAMP – Joël Lustenberger schreef zaterdag tijdens de GMB Wintercompetitie de rubriek voor vijf- en zesjarige paarden over twee fasen op zijn naam... (21-10-2025)
»
HELLENDOORN – Claudia Morsink tekende zaterdag voor de enige Twentse zege in de eerste wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics van... (19-10-2025)
»
OLIVA – Willem Greve schreef zondag de Grote Prijs van de Mediterranean Equestrian Tour in  het Spaanse Oliva over 1,50 meter op zijn naam. (12-10-2025)
»
LUTTENBERG – Edwin Oosterbroek is geen ruiter die geregeld als winnaar voor de prijsuitreiking wordt opgeroepen. Tijdens het indoor Haverspringen in... (07-10-2025)
»
GORLA MINORE – Mart IJland en Jasmin Seppälä-Geerink deden afgelopen weekend beiden een forse greep in de prijzenpot tijdens het CSI in het... (07-10-2025)
»
Hessel Hoekstra boekte prima resultaten in de eerste week van de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva. Hij sloot die zondag af met een... (06-10-2025)
»
SAASVELD – Het kon vrijdag niet op voor Steven Veldhuis tijdens Jumping Indoor Saasveld. De Haaksbergenaar regeerde als een vorst en zegevierde in de... (03-10-2025)
»
SAASVELD – Stef Veldhuis was woensdag de absolute uitblinker op de eerste dag van Jumping Indoor Saasveld. De jonge Haaksbergenaar zegevierde over 1,... (02-10-2025)
»
SAASVELD - De herfst is in aantocht en dat betekent dat de springruiters zich weer verplaatsen naar binnen. De eerst wedstrijd in deze regio is... (25-09-2025)
»
RIESENBECK – Annelies Vorsselmans reisde zondag met een fijn gevoel terug naar Weerselo na haar optreden tijdens het CSI5* in het Duitse Riesenbeck.... (15-09-2025)
»
KRONENBERG – Willem Greve deed van zich spreken tijdens het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg. De nationaal kampioen boekte onder meer een zege in de... (14-09-2025)
»
TUBBERGEN – In zijn woning in Tubbergen is deze week Bernard Schröder op 91-jarige leeftijd overleden. De vader van de broers Ben, Wim en Gerco... (12-09-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate ging dinsdag net als een jaar eerder aan de haal met de zege in de finale van de TCN Jumping Tour. De ruiter uit Geesteren... (09-09-2025)
»
DEURNE – Mart IJland grossierde afgelopen weekend in prijzen tijdens de Summer Tour en de finales voor Young Horses op het Equestrian Estate in... (08-09-2025)
»
LANGEVEEN – Van de steeds zeldzamer wordende concoursen op graspistes is dat van de Molenruiters in Langeveen een fraai overgebleven pareltje. Dat... (07-09-2025)