Schuttert past voor Houtackers

MARIENHEEM - Hendrik Jan Schuttert hoefde vrijdag in de toprubriek van de dag tijdens CSI Salland alleen te passen tegen Yves Houtackers. De winnaar was met Winny 0,25 seconde sneller dan de ruiter uit Ommen met de tienjarige bruine ruin Salinger Veldhoek (v. Oswin x Nimmerdor). Schuttert haalde ook met Zjonniecara de barrage, maar tikte daarin twee balken af en liep ook nog een tijdfout op. 

Willem Greve raakte in de extra omloop met Zhiehmara het spoor bijster en eindigde direct achter zijn streekgenoot als dertiende.

Harrie Wiering werd met zijn achtjarige bruine Oldenburger ruin Hercules (v. Acorado x Zadok) tweede bij het progressief springen met joker (1,35 meter) voor de Medium Tour. Maaike Koopmans was hem met Soraya de baas.

Sjaak Sleiderink reed vrijdag tijdens het CSI Salland met BMC Versace naar de derde plek in de twee fasenrubriek over 1,30 meter voor de Small Tour. De Denekamper moest meer dan twee seconden toegeven op Dennis van den Brink met Wet Wet, op wie Kevin Gielen een ruime seconde achterbleef. Ook Jeanette Corbeek met Avanti (zevende) en Ben Schröder met Main Horsepower Amour (achtste) meldden zich in de voorste linies. 

Soumaiya Qarbal finishte met Bruggeman's Buena Vista als vijfde in de twee fasenwedstrijd over 1,30/1,35 meter voor jonge paarden. Liza Tiebot eindigde met At Last als tiende. De winst was voor de Duitser Jens Baackmann met Lupine, voor Anne Bakker met Ben B en de Noor Morten Djupvik met Bliksem.

Coen Kerbert eindigde als tweede in de strijd om de Roelofsen Raalte Salland Cup voor pony's. Met Fury werd hij alleen verslagen door Elise van de Mheen met Quickstar. Bij de paarden won Martine Roosendaal met Aphrodite nipt voor Jack Broek met Best Choice en Elsemiek Leyenaar met Vagebond. 

Uitslag 1,30 meter Small Tour

Uitslag jonge paarden

Meer Springen

»
POZNAN – Hessel Hoekstra maakte zondag een prima indruk in de strijd om de Grote Prijs tijdens de Cavaliada Tour in het Poolse Poznan over 1,50 meter... (10-12-2025)
»
A CORUÑA – Willem Greve blijft schitteren op absoluut topniveau. Zondag zegevierde hij met zijn topmerrie Pretty Woman van ’t Paradijs (v. Vigo d’... (07-12-2025)
»
SAASVELD – Het scenario kon niet beter zijn. Een voorzitter die zich de hele week de benen uit het lijf loopt en toch nog even de tijd vindt om op... (07-12-2025)
»
SAASVELD – Noëlle Klokman stal vrijdagavond de show tijdens de Grote Prijs van de Twentse Ruiterdagen in  Saasveld. In de barrage van de wedstrijd... (06-12-2025)
»
SAASVELD – Eric ten Cate was woensdag in de Ankerhal van Saasveld na een spannend verlopen wedstrijd met twee fasen de lachende winnaar na de rubriek... (03-12-2025)
»
VRAGENDER – Met onder het zadel onder meer een van zijn recente troeven Sir Minka Z presenteerde Willem Greve zich afgelopen weekend uitstekend... (03-12-2025)
»
VRAGENDER – Beide zeges in de finales van de GMB Jonge Paarden Competitie in Vragender werden afgelopen weekend en prooi voor Twentse combinaties. (03-12-2025)
»
PRAAG – In de schaduw van het prestigieuze concours van de Global Champions Tour in Praag boekte Lars Schröder met de elfjarige schimmelruin Jaguar (... (24-11-2025)
»
BATHMEN - In de vierde wedstrijd van de GMB Jonge Springpaarden Competitie gingen de overwinningen zaterdag naar Steven Veldhuis en Mart IJland. (24-11-2025)
»
SAASVELD – De volle zussen Lunette en Nanette van de Marijenhoeve (v. Zirocco Blue VDL) bezorgden Enola Mulder woensdag beide een zege op de eerste... (21-11-2025)
»
STUTTGART - Willem Greve won zondag met zijn tienjarige merrie Pretty Woman van ’t Paradijs NOP in Stuttgart op indrukwekkende wijze de vierde... (16-11-2025)
»
MARIËNHEEM – Gerben Morsink maakte zaterdag in Mariënheem in de derde wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics een einde aan de... (16-11-2025)
»
MAASTRICHT – Hessel Hoekstra presenteerde zich zaterdag en zondag drie keer in het voorste gelid tijdens het CSI4* Jumping Indoor Maastricht. (09-11-2025)
»
LUTTENBERG – Drie Twentse combinaties vormden zaterdag de helft van de overgebleven kandidaten voor de zege in de Grote Prijs van de Roelofsen Horse... (08-11-2025)
»
SAMORIN – Mart IJland beleefde een mooie zondag in het Slowaakse Samorin. Hoogtepunt van de dag was zijn overwinning in de finale van de Big Tour... (03-11-2025)
»
WIERDEN – De strijd om de Grote Prijs van Indoor Wierden draaide zaterdag uit op een mooi succes voor ruiters die actief zijn voor stallen uit de... (02-11-2025)
»
LYON – Willem Greve is prima op dreef tijdens het CSI5* Equita Lyon. De nationaal kampioen uit Markelo zegevierde vrijdag in de rubriek over 1,50... (01-11-2025)
»
WIERDEN – Roderick van den Engh was donderdag tijdens Indoor Wierden veruit de beste ruiter in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen. Met zijn... (31-10-2025)
»
LEEUWARDEN – In de schaduw van Willem Greve en Hessel Hoekstra, die succesvol acteerden in het CSI3*, deden Jessie en Evi Wiefferink afgelopen week... (29-10-2025)
»
ERMELO– De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft twee talentvolle paarden vastgelegd die daarmee in ieder geval tot en met het WK in Aken 2026... (27-10-2025)