Schuttert en Sleiderink in A-kader jeugd

ERMELO – Bondscoach springen Sven Harmsen heeft zijn kaders bij zowel de young riders (16 t/m 21 jaar), junioren (14 t/m 18 jaar) als pony’s ( t/m 16 jaar) geactualiseerd. Aan het A-kader young riders is Stefanie van den Brink (Nijkerkerveen) met Verdi toegevoegd. Deze combinatie werd afgelopen jaar kampioen tijdens het NK Springen voor junioren in Mierlo. Ook Rabo Talent Sjaak Sleiderink (foto, Denekamp) en BMC Laksha de Breve (foto) gaan naar het A-kader.

Deze combinatie maakte afgelopen jaar deel uit van het zilveren juniorenteam tijdens de Europese kampioenschappen in Frankrijk. Zowel Sleiderink als Van den Brink is ook opgenomen in het B-kader bij de young riders; Van den Brink met Wapper en Sleiderink met BMC Angel Rose. Stefanie maakte met Wapper eveneens deel uit van het zilveren juniorenteam tijdens het EK. Tevens zijn aan het B-kader toegevoegd:  Ank van Dongen (Prinsenbeek) met Tomahawk en Charlotte Verhagen (Schoorl) met Willemijn Hl. Dominique Roelofsen (Broekland) is met S Umonia I van het A- naar het B-kader gegaan.

Bij de junioren is Frank Schuttert (Ommen) met Winchester in het A-kader opgenomen. Hij behaalde tijdens Hippisch Hengelo afgelopen december de eerste plaats in de Grote Prijs voor junioren. Ook in Zwolle wist hij twee juniorenrubrieken op zijn naam te schrijven. Schuttert heeft met zijn andere troef Colorado bovendien een plaats in het B-kader bemachtigd. Ook Lauren van Berkel (Waalre) met Little Lancer, Jurjan Bloem (Heerde) met Tissem, Thijs Derks (Zeeland) met Triomphe de Muze, Glenn Knoester (Assendelft) met Acodetto, Tim van den Oetelaar (Veghel) met Vitis en Verona, Kirsten Rikkert (Enter) met Winde RAG, Isabelle van Straaten (Den Ham) met Una Bella S, Merle Tasche (Tubbergen) met La Toya 44 en Don Willemsen (Nijverdal) met Sid zijn opgenomen in het B-kader.

In het B-kader pony’s zijn Amke Bekhuis (Langeveen) met Temptation, Leontine Bruin (Wilp) en Scapa Sb, Amber Fijen (Nieuwstadt) en Winning Mood, Kelly Jochems (Achtmaal) met Spirit, Dominique Langens (Nuland) met Dalestown Thunderstown en Emmelie Melssen (Zwaag) met Kleber du Hardrais opgenomen.
(Bron KNHS)

Het complete kaderoverzicht

Springen Young Riders (16 t/m 21 jaar) A-kader
Stefanie van den Brink (Nijkerkerveen) – Verdi
Jody van Gerwen (Limbricht) – Tantalus
Melvin Greveling (Oosterhout) - Ultimeau
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Up to Date
Sjaak Sleiderink (Denekamp) – BMC Laksha de Breve

B-kader
Stefanie van den Brink (Nijkerkerveen) - Wapper
Ank van Dongen (Prinsenbeek) – Tomahawk
Jody van Gerwen (Limbricht) – Shalon Stanford
Maikel van Mierlo (Koningslust) – Unisono
Dominque Roelofsen (Broekland) – S Umonia I
Ruben Romp (Riel) – Verdi
Hendrik-Jan Schuttert (Ommen) – Cerona Z
Sjaak Sleiderink (Weerselo) – BMC Angel Rose
Charlotte Verhagen (Schoorl) – Willemijn Hl
Wouter Vos (Apeldoorn) - Chelsea

Springen Junioren (14 t/m 18 jaar) A-kader
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – Royal Dream
Kirsten Rikkert (Enter) – Sorrento R.a.g.
Jesper Romp (Riel) – Van Schijndel’s Kris
Frank Schuttert (Ommen) - Winchester

B-kader
Lauren van Berkel (Waalre) – Little Lancer
Jurjan Bloem (Heerde) – Tissem
Dennis van den Brink (Nijkerkerveen) – Royal Queen
Thijs Derks (Zeeland) – Triomphe de Muze
Demi Dijks (Geesteren) – I Belong to you
Glenn Knoester (Assendelft) – Acodetto
Tim van den Oetelaar (Veghel) – Verona en Vitis
Kirsten Rikkert (Enter) – Winde R.a.g.
Frank Schuttert (Ommen) - Colorado
Isabelle van Straaten (Den Ham) – Una Bella S
Merle Tasche (Tubbergen) – La Toya 44
Don Willemsen (Nijverdal) – Sid

Springen Pony’s (t/m 16 jaar) A-kader
Jens van Grunsven (Erp) – Silver Dream en Indorado
Megan Laseur (Soest) – Bella Donna en Ensilla

B-kader
Amke Bekhuis (Langeveen) – Temptation
Leontine Bruin (Wilp) – Scapa Sb
Amber Fijen (Nieuwstadt) – Winning Mood
Kelly Jochems (Achtmaal) - Spirit
Dominique Langens (Nuland) – Dalestown Thunderstown
Emmelie Melssen (Zwaag) – Kleber du Hardrais
Lisa Nooren (Clermont Sous Huy (B) – Mc Fly III
Vronie van de Rijt (Nuenen) – Fostymana v/h Trichelhof

Meer Springen

»
SAASVELD - De herfst is in aantocht en dat betekent dat de springruiters zich weer verplaatsen naar binnen. De eerst wedstrijd in deze regio is... (25-09-2025)
»
RIESENBECK – Annelies Vorsselmans reisde zondag met een fijn gevoel terug naar Weerselo na haar optreden tijdens het CSI5* in het Duitse Riesenbeck.... (15-09-2025)
»
KRONENBERG – Willem Greve deed van zich spreken tijdens het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg. De nationaal kampioen boekte onder meer een zege in de... (14-09-2025)
»
TUBBERGEN – In zijn woning in Tubbergen is deze week Bernard Schröder op 91-jarige leeftijd overleden. De vader van de broers Ben, Wim en Gerco... (12-09-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate ging dinsdag net als een jaar eerder aan de haal met de zege in de finale van de TCN Jumping Tour. De ruiter uit Geesteren... (09-09-2025)
»
DEURNE – Mart IJland grossierde afgelopen weekend in prijzen tijdens de Summer Tour en de finales voor Young Horses op het Equestrian Estate in... (08-09-2025)
»
LANGEVEEN – Van de steeds zeldzamer wordende concoursen op graspistes is dat van de Molenruiters in Langeveen een fraai overgebleven pareltje. Dat... (07-09-2025)
»
LANGEVEEN – Er gaat bijna geen concours voorbij waar hij aanwezig is, of Hessel Hoekstra slaagt er wel in minimaal één rubriek winnend af te sluiten... (06-09-2025)
»
BRUSSEL – Gerben Morsink kijkt met gemengde gevoelens terug op het afgelopen weekend, waarin hij deelnam aan de Stephex Masters in Brussel. Tegenover... (02-09-2025)
»
VEENINGEN – Het kan niet op voor Hessel Hoekstra. Ook in de hoofdrubriek van Outdoor Zuidwolde greep de ruiter van Stal Wiefferink de hoofdprijs. (31-08-2025)
»
VEENINGEN – Twee dagen na zijn fraaie zege in Veeningen over 1,40 meter met twee fasen mocht Willem Greve zich vrijdag opnieuw als winnaar laten... (29-08-2025)
»
ZUIDWOLDE - Willem Greve kende woensdag een puike start bij Outdoor Zuidwolde. In de wedstrijd over 1,40 meter met twee fasen eindigde Greve als... (29-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Een dag na zijn eclatante overwinning in de Grote Prijs van Geesteren was Hessel Hoekstra opnieuw de complete concurrentie de baas.... (26-08-2025)
»
VRAGENDER – Jennifer Munsterhuis toonde zaterdag tijdens Outdoor Vragender geen medelijden met haar tegenstanders in de rubriek over 1,35 meter. Met... (25-08-2025)
»
VALKENSWAARD - Frank Schuttert mocht zondag de eerste prijs in ontvangst nemen na de strijd om de Grote Prijs van het CSI2* over 1,45 meter met... (25-08-2025)
»
TUBBERGEN – De eerste editie van Hippisch Geesteren op de accommodatie van de BWG Stables in Tubbergen leverde zondag in de strijd om de Grote Prijs... (24-08-2025)
»
TUBBERGEN – Lars Schröder boekte vrijdag én zaterdag tijdens Hippisch Geesteren een mooie zege op het voor hem vertrouwde terrein van de BWG Stables... (23-08-2025)
»
VALKENSWAARD – Willem Greve beleefde een uitstekend verlopen vrijdag tijdens het evenement voor de Global Champions Tour op de terreinen van Jan Tops... (22-08-2025)