Sander Geerink vierde in Veeningen

VEENINGEN - Sander Geerink was zaterdagavond de beste regionale vertegenwoordiger in de strijd om de Grote Prijs tijdens het concours IICH Groningen in manege Zuidbroek te Veeningen. Met Robinson reed de ruiter uit Gelselaar naar de vierde plaats in een tijd van 35,59 seconde. Geerink moest de Duitse winnaar Jasper Kools met Chatto, Albert Zoer met Heechheim’s Cancun Vdm (34,93) en Leon Thijssen met Captain Cooper (35,35) in de barrage van de wedstrijd voor laten gaan.

Remco Been met VDL Holland van den Bisschop (35,65) en Annelies Vorsselmans met Hermes de Mariposa (36,04) eindigden als vijfde en zesde.

Ben Schröder pakte met Don Diego de vijfde plaats in de door Leon Thijssen met Ambler Gambler gewonnen finale over 1,35 meter. Sander Geerink eindigde met Colandra als zevende in de eindstrijd over 1,30 meter, die een prooi werd voor Hartwig Rohde op Havinga’s Amigo. Met Dezimondo werd hij zesde over 1,30 meter.

Ellen Zwijnenberg met Boncetto en Annelies Vorsselmans met Hermes de Mariposa finishten vrijdag als negende tiende in een rubriek over twee fasen (1,40 meter). Bart Haselbekkee greep een verdienstelijke vierde plek met Ivan R in een proef over 1,35 meter op tijd, waarin Remco Been met Songe Blue des Vatys als zesde en Ben Schröder met Don Diego als negende eindigde. Chantal Regter won dezelfde dag een wedstrijd over 1,30 meter met Bengel SFN. Ben Schröder reed met Dexter R naar de zesde stek. In een klasse voor zes- en zevenjarige paarden noteerde Peter Geerink een negende positie met Elrado.

Remco Been was donderdag met VDL Holland van den Bisschop dicht bij een zege in de rubriek over 1,40 meter. Sander Geerink en Robinson klasseerden zich als achtste. Annelies Vorsselmans werd tiende over 1,35 meter en over 1,30 meter greep Chantal Regter op Bengel SFN als tweede net naast de overwinning. Sander Geerink maakte de top tien vol met Denzimodo. In de wedstrijd voor de zes- en zevenjarige paarden legden Peter Geerink met Elrado, Annelies Vorsselmans met Emir R en Robert Vos met Theo beslag op de posities zeven, negen en tien.

Meer Springen

»
RIESENBECK – Annelies Vorsselmans reisde zondag met een fijn gevoel terug naar Weerselo na haar optreden tijdens het CSI5* in het Duitse Riesenbeck.... (15-09-2025)
»
KRONENBERG – Willem Greve deed van zich spreken tijdens het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg. De nationaal kampioen boekte onder meer een zege in de... (14-09-2025)
»
TUBBERGEN – In zijn woning in Tubbergen is deze week Bernard Schröder op 91-jarige leeftijd overleden. De vader van de broers Ben, Wim en Gerco... (12-09-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate ging dinsdag net als een jaar eerder aan de haal met de zege in de finale van de TCN Jumping Tour. De ruiter uit Geesteren... (09-09-2025)
»
DEURNE – Mart IJland grossierde afgelopen weekend in prijzen tijdens de Summer Tour en de finales voor Young Horses op het Equestrian Estate in... (08-09-2025)
»
LANGEVEEN – Van de steeds zeldzamer wordende concoursen op graspistes is dat van de Molenruiters in Langeveen een fraai overgebleven pareltje. Dat... (07-09-2025)
»
LANGEVEEN – Er gaat bijna geen concours voorbij waar hij aanwezig is, of Hessel Hoekstra slaagt er wel in minimaal één rubriek winnend af te sluiten... (06-09-2025)
»
BRUSSEL – Gerben Morsink kijkt met gemengde gevoelens terug op het afgelopen weekend, waarin hij deelnam aan de Stephex Masters in Brussel. Tegenover... (02-09-2025)
»
VEENINGEN – Het kan niet op voor Hessel Hoekstra. Ook in de hoofdrubriek van Outdoor Zuidwolde greep de ruiter van Stal Wiefferink de hoofdprijs. (31-08-2025)
»
VEENINGEN – Twee dagen na zijn fraaie zege in Veeningen over 1,40 meter met twee fasen mocht Willem Greve zich vrijdag opnieuw als winnaar laten... (29-08-2025)
»
ZUIDWOLDE - Willem Greve kende woensdag een puike start bij Outdoor Zuidwolde. In de wedstrijd over 1,40 meter met twee fasen eindigde Greve als... (29-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Een dag na zijn eclatante overwinning in de Grote Prijs van Geesteren was Hessel Hoekstra opnieuw de complete concurrentie de baas.... (26-08-2025)
»
VRAGENDER – Jennifer Munsterhuis toonde zaterdag tijdens Outdoor Vragender geen medelijden met haar tegenstanders in de rubriek over 1,35 meter. Met... (25-08-2025)
»
VALKENSWAARD - Frank Schuttert mocht zondag de eerste prijs in ontvangst nemen na de strijd om de Grote Prijs van het CSI2* over 1,45 meter met... (25-08-2025)
»
TUBBERGEN – De eerste editie van Hippisch Geesteren op de accommodatie van de BWG Stables in Tubbergen leverde zondag in de strijd om de Grote Prijs... (24-08-2025)
»
TUBBERGEN – Lars Schröder boekte vrijdag én zaterdag tijdens Hippisch Geesteren een mooie zege op het voor hem vertrouwde terrein van de BWG Stables... (23-08-2025)
»
VALKENSWAARD – Willem Greve beleefde een uitstekend verlopen vrijdag tijdens het evenement voor de Global Champions Tour op de terreinen van Jan Tops... (22-08-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra voegde donderdag nog maar eens een overwinning toe aan zijn ondertussen al best lange erelijst. Tijdens Hippisch Twente... (21-08-2025)