Remo Been in een inhalige bui

GEESTEREN - Remco Been (foto) verkeerde vrijdag op het Erve Maathuis in een inhalige bui. De Wierdenaar grossierde in zijn nieuwe standplaats Geesteren in prijzen in de zware klassen. Met Cosmo Z greep hij de zege in het klassieke Z-springen en eindigde hij als tweede in de progressieve rubriek. Daarin eindigde hij met Thoran en Vida Luca ook nog eens als derde en vierde. in de ZZ-klasse werd hij met Volvo's Tobias derde in het progressief en sloot hij met Noble Graaf beide onderdelen als vierde af.

Het ZZ-klassiek werd gewonnen door Jeroen Broek met Dollar Girl, die Liza Tiebot met Winchester en Harrie Wiering met World Wide naar de tweede en derde plaats verwees en Marco Brinkman met Gmb Amadeus vijfde zag worden.

Lieke Ophof hield voor eigen publiek met Welldone met een verschil van tweetiende seconde Robert Vos met Tadette van de winst af in het ZZ-progressief, waarin Henri Stegeman met Arbanus v/d E het eerste vijftal completeerde.

Achter Remco Been pakte Jeroen Broek met Kim Victoria eerder al de tweede prijs in het klassiek springen van de klasse Z, al moest hij wel ruim drie volle tellen op de ruiter van Stal Wiefferink toegeven. Wim Schröder nam met BMC Claire de derde en met Winterberg B de vierde stek voor zijn rekening, terwijl Liza Tiebot met PST At Last de vijfde positie innam.

Op het progressieve traject was Anne-Liza Makkinga met Waikiki het snelst en pakte Robert Vos met VDL Another Pleasure achter - drie keer - Remco Been de vijfde plaats.

Robert Vos was wel ongenaakbaar in de klassieke M-rubriek, waarin hij met Bo-Jay nummer twee Tom Brinkman met Bobke met 1,26 seconde verschil versloeg. Sharon Bijen mocht met Vivaldi R de derde prijs afhalen. Het overwinningslint in het M-progressief was voor Jan Diepman met Belle. Hij liet ook Frank Schuttert met Balboa HS en Jurre van Bommel met Audi's Aachen in het zand bijten.

Meer Springen

»
ALMELO – Hessel Hoekstra sloeg tijdens de Almelose Ruiterdagen meteen twee keer toe op de eerste dag van de wedstrijden voor paarden. Met Kratos won... (17-06-2025)
»
VRAGENDER – De eerste drie dagen van Outdoor Gelderland leverden evenveel Twentse zeges op. Joanne Wes won woensdag de rubriek over 1,35 meter voor... (13-06-2025)
»
TUBBERGEN – Drie Twentse springtoppers moesten het zondag uiteindelijk afleggen tegen een ontketende Friezin in de strijd om de Grote Prijs van... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Een Grote Prijs winnen is mooi. Als je dat ook nog eens kunt doen in je eigen gemeente maakt dat het extra leuk. Eric ten Cate deed het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Voor Lars Schröder en Matt Garrigan was de strijd om de Grote Prijs van Twente zondag hun laatste concours bij hun huidige werkgever.... (08-06-2025)
»
DRAMMEN – Thijmen Vos eindigde zaterdag met het Nederlandse team knap als derde bij de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in het Noorse Drammen.... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – De absolute hoofdrol op de voorlaatste dag van Jumping Schröder Twente was zaterdag voor Iris Michels. De 22-jarige amazone uit het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Jeroen Dubbeldam troefde vrijdag dertien concurrenten af in de strijd om de zege in de tweede kwalificatie voor de Grote Prijs van CSI2*... (06-06-2025)
»
TUBBERGEN – Daan van Geel schreef vrijdag tijdens CSI2* Jumping Schröder Twente de rubriek over 1,45 meter op tijd op zijn naam. De ruiter uit het... (05-06-2025)
»
TUBBERGEN – Twee van de drie zeges in de rubrieken op de eerste dag van Jumping Schröder Twente werden woensdag opgeëist door deelnemers uit de... (05-06-2025)
»
Toen Rik en Tom Leuveld werden benaderd om een rol te spelen bij Jumping Schröder Twente hoefden de broers uit Borne niet lang na te denken. “Het is... (04-06-2025)
»
De regionale oud-winnaars van Jumping Schröder waren in het verleden niet alleen enthousiast over hun zeges, maar zijn dat nu zeker net zoveel over... (03-06-2025)
»
Al vele jaren bestaat er een hechte band tussen de broers Schröder en Huiskes-Kokkeler. Het autobedrijf is ook nu weer een van de hoofdsponsors van... (02-06-2025)
»
VEENINGEN – Meike Zwartjens was afgelopen weekend tijdens de internationale wedstrijden voor de jeugd in het Drentse Veeningen goed voor twee zeges... (02-06-2025)
»
EINDHOVEN – Willem Greve kwam zondag 0,22 seconde te laat door de finish om de Grote Prijs van het CSI3* in Eindoven aan zijn erelijst te mogen... (01-06-2025)
»
Horst in ’t Veld, de nieuwe voorzitter van Jumping Schröder, is bepaald niet onbekend met de hippische wereld. Hij groeide op in Lemselo, de... (01-06-2025)
»
Het nieuw aan het programma toegevoegde onderdeel Haring & Hoefgetrappel moet tijdens Jumping Schröder Twente een mooi bedrag opleveren voor twee... (31-05-2025)
»
Met de terugkeer na zes jaar van de internationale status is Jumping Schröder van woensdag 4 tot en met zondag 8 juni verzekerd van een zeer sterk... (30-05-2025)
»
Burgemeester Anko Postma van Tubbergen, sinds september 2023 in functie in het ambt, is enthousiast over de nieuwe opzet van Jumping Schröder. Het is... (29-05-2025)
»
Tom Brinkman is samen met Gerco Schröder verantwoordelijk voor het invullen van de wedstrijdorganisatie van Jumping Schröder Tubbergen. De... (28-05-2025)