MET HOLLAND VAN DE BISSCHOP TIJDENS CSI IN BELGISCHE BORNIVAL

Remco Been tweede in rankingproef

Remco Been met Holland van de Bisschop

BORNIVAL - Remco Been reed vrijdag naar een mooie tweede plaats in de rubriek over 1,45 meter met barrage tijdens het CSI2 in Bornival.

Met zijn veertienjarige bruine hengst Holland van de Bisschop (v. Heartbreaker) hoefde de Wierdenaar alleen zijn meerdere te erkennen in de Belg Vincecent Lambrecht met S & L Rocky. Hessel Hoekstra was in deze rankingproef goed voor de achtste positie met zijn achtjarige bruine hengst Icoon VDL (v. Bubalu).

Hoekstra boekte donderdag al twee keer een derde plaats op Belgische bodem. Met de achtjarige vosruin Irocco Blue lukte hem dat in de rubriek voor achtjarige paarden, met de negenjarige vosruin Helsinki kwam hij tot de zelfde klassering in de wedstrijd over 1,35 meter met twee fasen.

Jeroen Dubbeldam
Jeroen Dubbeldam meldde zich vrijdag twee keer in de top tien tijdens het CSI3 in Lier. Op de terreinen van De Azelhof stuurde hij zijn nieuwe aanwinst Chacco Blue, de veertienjarige bruine hengst uit Chacco Blue, naar de vijfde stek. Met de achtjarige voshengst Investment (v. Kannan) werd hij achtste in de wedstrijd over 1,40 meter.

Zege Bas van der Aa
In Kronenberg pakte Bas van der Aa woensdag de zege in de openingsrubriek van CSI De Peelbergen over 1,10 en 1,20 meter voor vijf-en zesjarige paarden met de in 2015 geboren bruine merrie Keniki (v. Namelus R). Donderdag liet de Albergenaar er met de tienjarige vosruin Gean (v. Quintago I) een vijfde plek op volgen in de rankingproef over 1,45 meter met barrage voor het CSI2.

Ook Marjolein Heuvelmans presteert tot nu toe goed in Kronenberg. De Oldenzaalse eindigde donderdag met de donkere merrie Darina S (v. Connor) als tweede in de rubriek over 1,10 (twee fasen) en met de vijfjarige donkerbruine merrie Imperia finishte ze als negende in de wedstrijd op tijd voor vijf- en zesjarige paarden. Dezelfde uitslag realiseerde ze vrijdag met Darina S in de proef over 1,20 meter met barrage. 

Meer Springen

ALMELO – De Almelose Ruiterdagen zijn woensdag alsnog vroegtijdig afgebroken. De te verwachten enorme hitte van deze dagen heeft de organisatie... (25-06-2026)
ROTTERDAM – Willem Greve lag lang op koers om net als in 2023 de Grote Prijs van Rotterdam te winnen. Hij finishte uiteindelijk als derde met zijn... (21-06-2026)
ROTTERDAM – Annelies Vorsselmans eindigde zaterdag verdienstelijk als tweede in de rubriek over 1,50 meter met barrage tijdens het CHIO Rotterdam. (20-06-2026)
ROTTERDAM – Na de winst vorig jaar was er vrijdagavond een vijfde plaats voor de springruiters van TeamNL in de Longines League of Nations van... (19-06-2026)
VRAGENDER – Met een derde plaats in de strijd om de Grote Prijs van Outdoor Gelderland tekende Hessel Hoekstra zondag met zijn twaalf jaar oude... (14-06-2026)
VRAGENDER – Willem Greve bleef zaterdag tijdens het CSI3* Outdoor Gelderland niet ver verwijderd van de zege in de rubriek over 1,40 meter op tijd. (14-06-2026)
VRAGENDER – Hessel Hoekstra is goed van start gegaan bij Outdoor Gelderland. Op de terreinen van PSC Lichtenvoorde in Vragender eindigde de ruiter... (12-06-2026)
SANKT GALLEN – Annelies Vorsselmans kan terugkijken op een voor haar goed verlopen optreden tijdens het internationale topconcours in het Zwitserse... (08-06-2026)
TUBBERGEN – Bas van der Aa sloot zondag een voor hem al zeer geslaagde tweede editie van Jumping Schröder Twente als een ware grootmeester af. (07-06-2026)
TUBBERGEN – Meike Zwartjens kwam zaterdag als laatste aan de start voor de finale van de Medium Tour van het CSI2* Jumping Schröder Tubbergen over 1,... (06-06-2026)
TUBBERGEN - De Olympic Dream Auction bleek vrijdagavond tijdens Jumping Schröder Twente een schot in de roos.  (06-06-2026)
TUBBERGEN –  Door ook de tweede kwalificatie voor de strijd om de Grote Prijs in winst om te zetten, ging Bas van der Aa vrijdag met Gaen op... (06-06-2026)
TUBBERGEN – Bas van der Aa maakte donderdag tijdens Jumping Schröder Twente indruk tijdens de rubriek over 1,45 meter op tijd, de eerste kwalificatie... (04-06-2026)
TUBBERGEN – Jennifer Munsterhuis was woensdag dicht bij de zege in de toprubriek van de eerste dag van Jumping Schroder Twente. Met de KWPN-merrie... (04-06-2026)
Evenementen als Jumping Schröder zouden niet kunnen blijven bestaan als ze niet worden ondersteund door een redelijk aantal onontbeerlijke sponsors.... (02-06-2026)
RAALTE – Met een eerste en een tweede plaats heerste Eric ten Cate vrijdag in de rubriek over 1,30 meter tijdens het Horka Concours in Raalte. De... (01-06-2026)
Nathan Greftenhuis mag met recht de ‘meesterknecht’ van de BWG Stables worden genoemd. Alweer achttien jaar is de Tubbergenaar als trouwe kracht... (31-05-2026)
VEENINGEN – Wesley ter Harmsel presteerde zaterdag prima als lid van het Nederlandse team young riders tijdens het CH De Wolden. (30-05-2026)
Net als vorig jaar staat tijdens Jumping Schröder weer een veiling van veulens en jonge springpaarden van topverervers op het programma.  (30-05-2026)
De regionale ruitertop gaat op zondag 7 juni een poging wagen de zege in de Grote Prijs van het CSI2* Jumping Schröder Twente weer in Twente te... (29-05-2026)