Remco Been pakt zege klasse Z

WIERDEN - Remco Been won vrijdag met zijn krachtpatser Thoran de klasse Z tijdens het meiconcours van de Eschruiters in Wierden. Been hield Pim Mulder met Blizzerd en Marc Houtzager met Baccarat achter zich. De vierde plaats nam hij zelf weer voor zijn rekening met Number One en Joukje Laarman bezette met Horsefriend Whoopie de vijfde positie. In de klasse ZZ waren de eerste drie prijzen voor Beau Graatsma met Athena, Tessa Hoeksema met Warandasj R en Pim Mulder met Buschenko. 

Judith Vetker was met Copacabana de snelste foutloze deelnemer in de klasse M, waarin ook Steven Veldhuis met Zazou een eerste prijs verdiende. Pim Mulder met Cicero en Bart Haselbekke met Chase namen de tweede plaatsen in en als nummers drie konden Harrie Wiering met Constance en Jesper Romp met Tinka's Hope worden genoteerd.

Tom Brinkman was met Cobalt Blue R de beste in de klasse L, waarin eveneens in twee groepen om de prijzen werd gestreden. Corina Coenen bleef met Hunzehoeve Zwarovski het dichtst in de buurt en pakte de andere eerste plek. Hans Brugman met Darwin en Judith Vetker met Cassidy eindigden als tweede, terwijl Remco Been met Cunera en Bigranta beide derde plekken voor zich opeiste.

Zaterdag triomfeerde Davey Wiggers met Ami d'Or in de klasse L en was ook Marleen Stoker met Coleen goed voor een eerste prijs. Jesse Seiger met Rose en Amber Kamphuis met Tenerife waren de naaste achtervolgers. Gert van den Hof met Anemone Queen en Marjet Drost met Grandeur van 't Palmenhof reden naar de derde stekken.

Jasmijn Kloet veroverde met Check In de meeste stijlpunten (77) in de klasse B. De andere eerste prijs ging naar Anke Booijink met Arona (76,5). Susan Booijink met Durano (75,5) en Eva Oude Wolcherink met Coco Chanel Sdh én Thijs Boerman met Phg's Barleans (beiden 74) vormden als nummers twee een trio. Galinde Wessels werd daardoor met Ceclair (72) de enige nummer drie.

Foto Remco Been met Thoran van www.fototrailer.nl 

Meer Springen

»
SAMORIN – Mart IJland beleefde een mooie zondag in het Slowaakse Samorin. Hoogtepunt van de dag was zijn overwinning in de finale van de Big Tour... (03-11-2025)
»
WIERDEN – De strijd om de Grote Prijs van Indoor Wierden draaide zaterdag uit op een mooi succes voor ruiters die actief zijn voor stallen uit de... (02-11-2025)
»
LYON – Willem Greve is prima op dreef tijdens het CSI5* Equita Lyon. De nationaal kampioen uit Markelo zegevierde vrijdag in de rubriek over 1,50... (01-11-2025)
»
WIERDEN – Roderick van den Engh was donderdag tijdens Indoor Wierden veruit de beste ruiter in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen. Met zijn... (31-10-2025)
»
LEEUWARDEN – In de schaduw van Willem Greve en Hessel Hoekstra, die succesvol acteerden in het CSI3*, deden Jessie en Evi Wiefferink afgelopen week... (29-10-2025)
»
ERMELO– De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft twee talentvolle paarden vastgelegd die daarmee in ieder geval tot en met het WK in Aken 2026... (27-10-2025)
»
DENEKAMP – Dafne Helthuis schreef vrijdag tijdens Euregio Indoor Denekamp het masterspringen op haar naam. Met haar elfjarige vosmerrie Joanna bleef... (27-10-2025)
»
LEEUWARDEN – Willem Greve kan ook dit Jaar terugkijken op een prima optreden tijdens het CSI3* Indoor Friesland. De nationaal kampioen uit Markelo... (26-10-2025)
»
DENEKAMP – Stijn Roelink was dinsdag de baas in de hoogste rubrieken van Euregio Indoor Denekamp. De Lattropper won met respectievelijk Diamond en... (23-10-2025)
»
DENEKAMP – Joël Lustenberger schreef zaterdag tijdens de GMB Wintercompetitie de rubriek voor vijf- en zesjarige paarden over twee fasen op zijn naam... (21-10-2025)
»
HELLENDOORN – Claudia Morsink tekende zaterdag voor de enige Twentse zege in de eerste wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics van... (19-10-2025)
»
OLIVA – Willem Greve schreef zondag de Grote Prijs van de Mediterranean Equestrian Tour in  het Spaanse Oliva over 1,50 meter op zijn naam. (12-10-2025)
»
LUTTENBERG – Edwin Oosterbroek is geen ruiter die geregeld als winnaar voor de prijsuitreiking wordt opgeroepen. Tijdens het indoor Haverspringen in... (07-10-2025)
»
GORLA MINORE – Mart IJland en Jasmin Seppälä-Geerink deden afgelopen weekend beiden een forse greep in de prijzenpot tijdens het CSI in het... (07-10-2025)
»
Hessel Hoekstra boekte prima resultaten in de eerste week van de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva. Hij sloot die zondag af met een... (06-10-2025)
»
SAASVELD – Het kon vrijdag niet op voor Steven Veldhuis tijdens Jumping Indoor Saasveld. De Haaksbergenaar regeerde als een vorst en zegevierde in de... (03-10-2025)
»
SAASVELD – Stef Veldhuis was woensdag de absolute uitblinker op de eerste dag van Jumping Indoor Saasveld. De jonge Haaksbergenaar zegevierde over 1,... (02-10-2025)
»
SAASVELD - De herfst is in aantocht en dat betekent dat de springruiters zich weer verplaatsen naar binnen. De eerst wedstrijd in deze regio is... (25-09-2025)
»
RIESENBECK – Annelies Vorsselmans reisde zondag met een fijn gevoel terug naar Weerselo na haar optreden tijdens het CSI5* in het Duitse Riesenbeck.... (15-09-2025)
»
KRONENBERG – Willem Greve deed van zich spreken tijdens het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg. De nationaal kampioen boekte onder meer een zege in de... (14-09-2025)