GOEDE KLASSERINGEN BIJ CONCOURSEN IN OLIVA EN GORLA MINORE

Regioruiters op dreef in buitenland

Hendrik Jan Schuttert

OLIVA/GORLA MINORE - Diverse regioruiters lieten afgelopen weekend bij wedstrijden in het Spaanse Oliva en het Italiaanse Gorla Minore klasseringen in de top tien noteren.

Hendrik Jan Schuttert en Madée Schuttenbeld sloten de week van de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva in stijl af.

Schuttert reed zaterdag naar de derde plaats in de rankingproef over 1,45 meter met zijn tienjarige bruine ruin Good Farming HS (v. Carrera VDL).  Met de negenjarige vosmerrie Hertogin van de Kouberg (v. Den Ham Blue R) eindigde de Ommenaar als negende in de Grote Prijs, die over dezelfde hoogte was uitgeschreven. Met Farmers Girl voegde hij in het weekend nog een tiende plek in de rubriek over 1,35 meter op tijd toe aan zijn statistieken.

Madée Schuttenbeld werd met haar dertienjarige bruine ruin Piccolo R (v. Fentauer Z) tweede op een progressief parcours over 1,30 meter en vijfde in een rubriek op tijd over 1,30 meter.

In het Italiaanse Gorla Minore boekten Wilton en Lucas Porter, Jeroen Dubbeldam en Mart IJland klasseringen in de top tien. Wilton Porter eindigde vrijdag met de bruine ruin Janacek D (v. Quasimodo van de Molendreef) als derde in de rubriek voor zevenjarige paarden. Daarin werd zijn broer Lucas negende met de schimmelruin Whisker EIS Z (v. Chellano Aplha Z). Wilton Porter reed een dag later met de bruine hengst Sternmarke (v. Stakkato) naar de tiende plek bij de zevenjarige paarden.

Mart IJland tekende zondag in de proef met twee fasen over 1,30 meter voor de vierde positie met de negenjarige bruine ruin Händel (v. Zambesi) en voor de zesde met It’s a Dream VDW. Met Händel was hij een dag eerder al goed voor de negende stek in een zelfde rubriek. Met de schimmelmerrie Kymette E (v. Detroit VDL) werd hij een keer zevende en eenmaal negende bij de zesjarige paarden. 

Jeroen Dubbeldam werd vrijdag zevende over 1,45 meter op tijd met de tienjarige merrie Cosa Nostra (v. Conthargos) en tiende over 1,35 meter (twee fasen) met de acht jaar oude hengst Investment (v. Kannan). Zaterdag liet hij er nog een achtste plek op volgen met de vos Intertoff.

Meer Springen

»
VALKENSWAARD – Willem Greve beleefde een uitstekend verlopen vrijdag tijdens het evenement voor de Global Champions Tour op de terreinen van Jan Tops... (22-08-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra voegde donderdag nog maar eens een overwinning toe aan zijn ondertussen al best lange erelijst. Tijdens Hippisch Twente... (21-08-2025)
»
Vorig jaar was ze er vanwege vakantie niet bij, maar bij de komende editie van Hippisch Geesteren hanteert ze weer enthousiast haar camera. Els ten... (21-08-2025)
»
TUBBERGEN – Albert Nijhof sloeg woensdag een dubbelslag in de toprubriek van Hippisch Geesteren, dat voor het eerst wordt gehouden bij de BWG Stables... (20-08-2025)
»
Al sinds 1 januari 1973 is Rudy Maathuis een trouw lid van Sint Joris. Hij is zo aan de vereniging verknocht, dat er nooit vergeefs een beroep op hem... (20-08-2025)
»
In navolging van de Almelose Ruiterdagen, de Schröder Masterclass én de KNHS omarmt ook Hippisch Geesteren het razendsnel in populariteit groeiende... (19-08-2025)
»
Al tientallen jaren is Marian Boerman een zeer gewaardeerde verschijning bij concoursen binnen de gemeente Tubbergen. Dat is ze nog steeds, ook nu ze... (18-08-2025)
»
Hippisch Geesteren brengt van woensdag 20 tot en met zondag 24 augustus vijf dagen lang vanaf 8.00 uur springsport op alle niveaus. Dit keer dus voor... (17-08-2025)
»
Bij het momenteel ontbreken van een voorzitter verdeelt Rob Scherphof de taken van preses van PSV Sint Joris samen met de andere bestuursleden Robert... (16-08-2025)
»
STEGEREN – Steven en zoon Stef Veldhuis heersten vrijdag in de hoogste rubrieken tijdens het concours van de Heideruiters op de terreinen van de... (16-08-2025)
»
TUBBERGEN – De Schröder Masterclass is een garantie voor spektakel. De 24ste editie van het evenement op het Tubbergse stadhuisplein voor de... (12-08-2025)
»
TUBBERGEN – Het plein voor de Pancratius Basiliek in Tubbergen was op de maandag tijdens de Schröder Masterclass gebruikelijk het domein voor de... (12-08-2025)
»
HOUTEN – Amke Bekhuis presteerde zondag uitstekend met de tweede plaats in de strijd om de Grote Prijs van het CSI2* in Houten. Met haar tienjarige... (12-08-2025)
»
TUBBERGEN – Het venijn in de strijd om de Ladies Cup tijdens de 24ste editie van de Schröder Materclass zat zaterdag weer eens in de... (10-08-2025)
»
Organisaties van sportieve evenementen drijven doorgaans in hoge mate op de inzet van vrijwilligers. Ze vormen vaak het cement van het bouwwerk, dat... (09-08-2025)
»
HOUTEN – Gerco Schröder is aardig op dreef bij het CSI in Houten. Met zijn negenjarige vosruin Chactula PS (v. Exelero 2) bezette hij vrijdag de... (08-08-2025)
»
DUBLIN – Willem Greve won vrijdag met de foutloos gebleven springruiters van TeamNL met overmacht en overtuiging de landenwedstrijd van het... (08-08-2025)
»
Hij moest er aardig wat jaren op wachten, maar in 2024 mocht Bas van der Aa zich als winnaar laten huldigen van de Schröder Masterclass, waar hij al... (08-08-2025)
»
Terwijl de ruitertop zich opmaakt voor spectaculaire sport is er op dinsdagmiddag (12 augustus bij de Schröder Masterclass volop ruimte voor jonge... (07-08-2025)
»
HAAKSBERGEN – Eric ten Cate liet er woensdag geen misverstand over bestaat wie de sterkste was in de hoogste klassen tijdens het Sectolin springen in... (07-08-2025)