Recordbedragen JumpingTalent Sale

AMSTERDAM – De eerste editie van de Jumping Talent Sale, aan de vooravond van Jumping Amsterdam, mocht woensdag met een gemiddelde opbrengst van € 116.142,85 en een totaalbedrag van ruim €2.4 miljoen euro voor de 21 jonge springpaarden een enorm succes worden genoemd. Veilingtopper was Flyer B (v. Unaniem), die voor € 330.000 werd verkocht aan de Griekse Athina Onassis de Miranda en haar Braziliaanse echtgenoot Doda Alvaro Affonso de Miranda Neto.

Voor Daddy Cool (v.Douglas) werd € 300.000 neergeteld door de Russische amazone Maria Madenova. Dakota (v.Carolus II) ging voor € 210.000 naar Turkije.

In totaal werden tien paarden boven een ton verkocht tijdens de springpaardenveiling van Jeroen Dubbeldam, Wim Schröder, Ben Schröder en Mario Everse. “We wisten natuurlijk dat we een goede selectie paarden hadden en de afgelopen weken werd belangstelling getoond uit de hele wereld”, vertelt initiatiefnemer Jeroen Dubbeldam. “Met dit resultaat zijn we ontzettend tevreden, de paarden komen ook bij geweldige stallen terecht.”

Het eerste veilingitem, een ‘Jumping Amsterdammertje’, ontworpen door Atelier Loeviera, bracht € 4.600 op voor het Emma Kinderziekenhuis AMC. De vijfjarige merrie Farah W (v.Cantos) ging als eerste onder de hamer en vertrok voor € 100.000 naar Zwitserland. De Zangersheide goedgekeurde Ermindo-W (v.Singapore) werd afgeslagen voor € 170.000. Babe WZ (v.Big Star) en Indiana van HD (v.Toulon) veranderden beide voor 150.000 van eigenaar. Foudre F (v.Namelus) ging voor € 130.000 naar de Ierse springruiter Shane Breen.

Kijk voor meer informatie op www.jumpingtalentsale.nl 

Meer Springen

Willem Greve toonde zich zondag oppermachtig in de strijd om de Grote Prijs Van de VR Classics in Neumünster. Op het parcours over 1,55 meter van het... (16-02-2026)
OPGLABBEEK - Mart IJland boekte donderdag tijdens het concours in het Belgische Opglabbeek een imponerende zege in de toprubriek over 1,45 meter op... (13-02-2026)
MARIËNHEEM - Met een supersnelle rit reed Gert-Jan Bruggink zaterdag al zijn concurrenten op grote afstand tijdens het concours hippique in... (10-02-2026)
RIESENBECK – Jesse Berkers mag terugkijken op een uiterst succesvol verlopen weekend tijdens het internationale concours hippique van Riesenbeck. (10-02-2026)
SAASVELD – Het springen in de Ankerhal van Saasveld leverde woensdag in de hoogste klassen fraaie zeges op voor Conor Drain met Drake Z over 1,35... (05-02-2026)
AMBT DELDEN – Edwin Oosterbroek sloeg een dubbelslag tijdens Indoor Ambt Delden. De 61-jarige Dinkelruiter zegevierde woensdag op superieure wijze in... (01-02-2026)
AMBT DELDEN – Noëlle Klokman had vrijdag het laatste woord in de strijd om de Grote Prijs van Indoor Ambt Delden. De amazone uit Barchem klopte in de... (31-01-2026)
AMSTERDAM – De Fransman  Julien Epaillard won drie jaar geleden met Donatello d’Auge de Amsterdamse omloop van de Wereldbeker wonnen. Aan dat succes... (25-01-2026)
AMSTERDAM - Frank Schuttert won zaterdag met een zinderende barragerit zijn tweede Grote Prijs van Amsterdam. In 2013 pakte een nog piepjonge Frank... (25-01-2026)
AMSTERDAM - Willem Greve boekte zaterdag in der Amsterdamse RAI een prachtige overwinning. Met zijn vijftien jaar oude bruine hengst Grandorado TN... (24-01-2026)
SAASVELD – Hessel Hoekstra was vrijdag de baas in de strijd om de Grote Prijs van het concours van St. Hubertus. In de hoofdrubriek bleek de ruiter... (17-01-2026)
MÜNSTER – Nog nooit in de rijke historie van het CSI in Münster won een Nederlander het Championat  van die stad. Tot Gerben Morsink de ban brak. Met... (12-01-2026)
BASEL - Kim Emmen schreef dit weekend in Basel geschiedenis. Met haar machtige schimmelruin Imagine NOP werd ze vrijdagavond voor het eerst winnaar... (12-01-2026)
GRONINGEN - Steven Veldhuis en Annelies Vorsselmans eindigden zaterdag keurig als tweede en derde in de strijd om de Grote Prijs van het IICH... (11-01-2026)
GEESTEREN (G) – De veertienjarige bruine hengst Highway TN (v. Eldorado van de Zeshoek) is voor de rest van dit jaar verhuurd aan de Amerikaanse... (10-01-2026)
GRONINGEN – Mart IJland boekte donderdag een fraaie zege in de eerste kwalificatie voor de Grote Prijs van het IICH Groningen. Met zijn elfjarige... (09-01-2026)
MARIENHEEM – Het duo Veldhuis liet zich tijdens de Sallandse Ruiterdagen weer eens van zijn beste kant zien. Vader Steven en zoon  Stef bezetten... (07-01-2026)
WIERDEN – Cindy Kosse vertolkte de absolute hoofdrol tijdens het Kerstindoor in Wierden. In manege De Vossenbos eiste de talentvolle amazone in de... (05-01-2026)
GRONINGEN – Jesse Berkers en Joanne Wes sloten zaterdag de nationale versie van het indoor concours hippique in Groningen af met prima prestaties.... (04-01-2026)
MECHELEN – Met een vijfde plaats in de zevende wedstrijd van de reeks heroverde Willem Greve maandag in Mechelen de koppositie op de ranglijst van de... (31-12-2025)