STEVEN VELDHUIS OOK IN SAASVELD AAN DE WINNENDE HAND

Prachtige zege Lars Schröder in RAI

Foto Lars Schröder met Colando © Ashley Claus

AMSTERDAM – Lars Schröder schreef donderdag tijdens Jumping Amsterdam in de RAI een prachtige overwinning bij op zijn erelijst met zijn zege in de nationale finale over 1,35 meter.
 

Met zijn dertienjarige bruine Oldenburger Colando (v. Contarghos) was de jonge Tubbergenaar bijna een volle seconde sneller dan nummer twee Benny Wagenaar op Kerenia. De zoon van Ben Schröder was een van de vier deelnemers die ook in de barrage foutloos bleef.
In de wedstrijd over 1,40 meter legde Hessel Hoekstra met zijn elfjarige bruine merrie Helena van Perbeemd beslag op de tiende plaats.

SAS Saasveld
Een dag eerder werd Hoekstra met Just Impression nog tweede over 1,35 meter tijdens het springen in de Ankerhal van Saasveld. Pim Mulder was hem te snel af met Koekoek’s Cornet. De derde plek was voor Sander Geerink met Monica OA. 

De winst over 1,30 meter ging naar Eva Oude Wolcherink met La Rosso Lady. Ze had een ruime voorsprong op Pim Mulder met Cleveland Z en Olivia Pleysier met Itos S. Sanne ter Haar werd vierde met Champ Z, Sander Geerink vijfde met Jacobus S.

Steven Veldhuis was twee keer de sterkste in Saasveld. De Haaksbergenaar won over 1,20 meter met Condios CC Z met een straatlengte voorsprong op Olivia Pleysier met E-Clinton. Jasmin Seppälä bezette de derde plek met Zadoc Adelheid Z.

Met Neralsina won Veldhuis ook over 1,10 meter. Nuri Dijks bleef met Ambassador slechts 0,27 seconde bij hem achter. Puck Haverkate nam met Dorus de derde positie voor haar rekening. 
Pia Blaauwgeers-Brinkman bleef op Desert Rose met 77,5 stijlpunt haar enige concurrente Jogé Nijhof met Holette (75) voor. Zelf werd ze met Narcos ook derde (72,5).  

Meer Springen

»
OMMEN – Tot en met zondag is Het Overijsselse Ommen 430 internationale springpaarden rijker. Alle deelnemende ruiters uit binnen- en buitenland zijn... (09-07-2025)
»
HAAKSBERGEN – Een noodlottige misstap in de wei heeft plotseling een einde gemaakt aan het leven van de 21-jarige tophengst Carambole (v. Cassini I x... (07-07-2025)
»
AKEN –Het EK springen in La Coruna gaat alsnog aan de neus van Hessel Hoekstra voorbij. De reservecombinatie Michael Greeve en Denver schuift door... (06-07-2025)
»
AKEN – Hessel Hoekstra is zijn eerste CHIO Aken begonnen met een vorstelijk optreden. De ruiter uit Enter opende het toernooi dinsdag met een keurige... (02-07-2025)
»
OMMEN - Zoveel inschrijvingen van deelnemers dat het toezeggen van de ruiters bijna een grotere opgave is dan het organiseren van het internationaal... (01-07-2025)
»
ERMELO – Bondscoach Wout-Jan van der Schans heeft Willem Greve en Hessel Hoekstra aangewezen als deelnemers aan het Europees kampioenschap springen,... (30-06-2025)
»
KRONENBERG – Jeroen Dubbeldam hoefde zondag in de strijd om de Grote Prijs De Peelbergen over 1,45 meter met zijn tienjarige bruine ruin Kentucky N (... (30-06-2025)
»
HEETEN – Jarno Hesselink was zaterdag niet te kloppen in de rubriek over 1,30/1,35 meter met twee fasen tijdens het concours hippique in Heeten. Met... (30-06-2025)
»
BOEDAPEST - Met de derde plaats in de halve finale in Boedapest plaatsten de springruiters van TeamNL met Gert-Jan Bruggink in de gelederen, zich... (27-06-2025)
»
ENTER – Hessel Hoekstra voelt zich vereerd dat hij net als nationaal kampioen Willem Greve deel mag uitmaken van het team, dat Nederland van dinsdag... (27-06-2025)
»
ALMELO – De strijd om de Grote Prijs van de Almelose Ruiterdagen eindigde zaterdag in een fraaie zege voor Kim Bekhuis. Met haar elfjarige bruine... (21-06-2025)
»
ROTTERDAM - De springruiters van TeamNL boekten een fantastische overwinning in de derde wedstrijd van de FEI Longines League of Nations van dit... (20-06-2025)
»
ALMELO – Hessel Hoekstra sloeg tijdens de Almelose Ruiterdagen meteen twee keer toe op de eerste dag van de wedstrijden voor paarden. Met Kratos won... (17-06-2025)
»
VRAGENDER – De eerste drie dagen van Outdoor Gelderland leverden evenveel Twentse zeges op. Joanne Wes won woensdag de rubriek over 1,35 meter voor... (13-06-2025)
»
TUBBERGEN – Drie Twentse springtoppers moesten het zondag uiteindelijk afleggen tegen een ontketende Friezin in de strijd om de Grote Prijs van... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Een Grote Prijs winnen is mooi. Als je dat ook nog eens kunt doen in je eigen gemeente maakt dat het extra leuk. Eric ten Cate deed het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Voor Lars Schröder en Matt Garrigan was de strijd om de Grote Prijs van Twente zondag hun laatste concours bij hun huidige werkgever.... (08-06-2025)
»
DRAMMEN – Thijmen Vos eindigde zaterdag met het Nederlandse team knap als derde bij de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in het Noorse Drammen.... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – De absolute hoofdrol op de voorlaatste dag van Jumping Schröder Twente was zaterdag voor Iris Michels. De 22-jarige amazone uit het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Jeroen Dubbeldam troefde vrijdag dertien concurrenten af in de strijd om de zege in de tweede kwalificatie voor de Grote Prijs van CSI2*... (06-06-2025)