Oude Weernink net voor Veldhuis

SAASVELD - Ellen Oude Weernink toonde zich de sterkste in groep 1  van de klasse L tijdens Indoor Saasveld. Met Zazou bleef ze met haar tijd van 37,43 seconde in de barrage routinier Henk Veldhuis met Aregina vierhonderdste seconde voor (37,47). Thomas Krone legde met Bokendy beslag op de derde plek (38,11).  

Met 85,5 stijlpunt was Sabine Teggeler maandag met Calina oppermachtig in groep 3 van de klasse B. Noortje Harmsen kwam met Donadoni uit op precies 80 punten, terwijl Yvet Oude Hendriksman zich met Desperado met 78 puntenn tevreden moest stellen.

Lieke Ophof zette met Denver TS de tweede groep naar haar hand met 80,5 stijlpunt. Marieke ten Elsen greep de rol van runner-up met Bindorada (79,5), Veronique Morsink verzekerde zich van de derde positie.
Joey Lansink had zondag al groep 1 op zijn naam geschreven met Dizibanta (80). Hij bleef Romee Wagenar met Zarina (78) en Evelien Klaassen met Okidoki (73,5) voor.

Indoor Saasveld duurt nog tot en met zondag 14 oktober. De Molenruiters hebben de Ankerhal weer omgetoverd tot een gezellige manege in herfstsferen. De parcourbouwers Gerrit Willemsen en Jan Laarhuis zorgen voor fraaie springparcoursen, die garant staan voor mooie springsport. Ruiters uit heel Twente en omstreken verschijnen aan de start.

Op dinsdag 9 oktober krijgen de ruiters in de klasse L nog een keer de kans om te starten als ze nog niet op zondag hebben gereden.

Woensdagavond worden de hindernissen opgetrokken voor de klasse M. Er prijken op dit moment al vele combinaties op de startlijst. En als laatsten zullen de combinaties in de klasse Z en ZZ op donderdagavond strijden om de hoogste eer. De finales worden verreden op vrijdag 12 oktober. 

Hierna ziet het er voor de paarden op en is het de beurt aan de jonge deelnemers. Op zaterdag 13 oktober is er de mogelijkheid om te oefenen voor de ponyruiters.  Hier kunnen ook de ruitertjes die nog niet deelnemen aan de officiële wedstrijden een parcours rijden. De rubrieken in de klassen B t/m ZZ voor de pony’s worden verreden op zondag 14  oktober.  

Door de week zal er ’s avonds om 18.00 uur begonnen worden met de wedstrijden en in het weekend om 09.00 uur. Er zullen ook dit jaar weer mooie ereprijzen ter beschikking worden gesteld voor de winnaars. Het belooft een heel drukke week vol paardensport te worden, want de deelname is overweldigend groot. Iedereen is van harte welkom in manege De Ankerhal. Tijdens het hele evenement is de entree gratis.

Verdere informatie is te vinden op www.molenruiters-saasveld.nl  of www.startlijsten.nl

Resterend programma
Dinsdag 9 oktober - 18.00 uur klasse L
Woensdag 10 oktober - 18.30 uur  klasse M
Donderdag 11 oktober - 18.30 uur klasse Z en ZZ
Vrijdag 12 oktober - 18.30 uur Finales klasse B en L
Zaterdag 13 oktober - 9.30 Oefenspringen pony’s
Zondag 14 oktober - 9.30 uur Pony’s klasse B, L, M en Z

Meer Springen

»
RIESENBECK – Annelies Vorsselmans reisde zondag met een fijn gevoel terug naar Weerselo na haar optreden tijdens het CSI5* in het Duitse Riesenbeck.... (15-09-2025)
»
KRONENBERG – Willem Greve deed van zich spreken tijdens het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg. De nationaal kampioen boekte onder meer een zege in de... (14-09-2025)
»
TUBBERGEN – In zijn woning in Tubbergen is deze week Bernard Schröder op 91-jarige leeftijd overleden. De vader van de broers Ben, Wim en Gerco... (12-09-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate ging dinsdag net als een jaar eerder aan de haal met de zege in de finale van de TCN Jumping Tour. De ruiter uit Geesteren... (09-09-2025)
»
DEURNE – Mart IJland grossierde afgelopen weekend in prijzen tijdens de Summer Tour en de finales voor Young Horses op het Equestrian Estate in... (08-09-2025)
»
LANGEVEEN – Van de steeds zeldzamer wordende concoursen op graspistes is dat van de Molenruiters in Langeveen een fraai overgebleven pareltje. Dat... (07-09-2025)
»
LANGEVEEN – Er gaat bijna geen concours voorbij waar hij aanwezig is, of Hessel Hoekstra slaagt er wel in minimaal één rubriek winnend af te sluiten... (06-09-2025)
»
BRUSSEL – Gerben Morsink kijkt met gemengde gevoelens terug op het afgelopen weekend, waarin hij deelnam aan de Stephex Masters in Brussel. Tegenover... (02-09-2025)
»
VEENINGEN – Het kan niet op voor Hessel Hoekstra. Ook in de hoofdrubriek van Outdoor Zuidwolde greep de ruiter van Stal Wiefferink de hoofdprijs. (31-08-2025)
»
VEENINGEN – Twee dagen na zijn fraaie zege in Veeningen over 1,40 meter met twee fasen mocht Willem Greve zich vrijdag opnieuw als winnaar laten... (29-08-2025)
»
ZUIDWOLDE - Willem Greve kende woensdag een puike start bij Outdoor Zuidwolde. In de wedstrijd over 1,40 meter met twee fasen eindigde Greve als... (29-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Een dag na zijn eclatante overwinning in de Grote Prijs van Geesteren was Hessel Hoekstra opnieuw de complete concurrentie de baas.... (26-08-2025)
»
VRAGENDER – Jennifer Munsterhuis toonde zaterdag tijdens Outdoor Vragender geen medelijden met haar tegenstanders in de rubriek over 1,35 meter. Met... (25-08-2025)
»
VALKENSWAARD - Frank Schuttert mocht zondag de eerste prijs in ontvangst nemen na de strijd om de Grote Prijs van het CSI2* over 1,45 meter met... (25-08-2025)
»
TUBBERGEN – De eerste editie van Hippisch Geesteren op de accommodatie van de BWG Stables in Tubbergen leverde zondag in de strijd om de Grote Prijs... (24-08-2025)
»
TUBBERGEN – Lars Schröder boekte vrijdag én zaterdag tijdens Hippisch Geesteren een mooie zege op het voor hem vertrouwde terrein van de BWG Stables... (23-08-2025)
»
VALKENSWAARD – Willem Greve beleefde een uitstekend verlopen vrijdag tijdens het evenement voor de Global Champions Tour op de terreinen van Jan Tops... (22-08-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra voegde donderdag nog maar eens een overwinning toe aan zijn ondertussen al best lange erelijst. Tijdens Hippisch Twente... (21-08-2025)