TIJDENS WINTER SPRINGEN VAN DE HERTRUITERS IN ’T OALE SPOOR IN HELLENDOORN

Onvervalste trilogie voor Pim Mulder

Pim Mulder op archieffoto

HELLENDOORN – Pim Mulder tekende donderdag en vrijdag met drie zeges voor een onvervalste trilogie tijdens het Winter Springen in manege ’t Oale Spoor in Hellendoorn.

De ruiter uit Dalfsen schreef onder meer vrijdag de twee topproeven over 1,35 en 1,30 meter op zijn naam. In de zwaarste klasse was hij met Calou L Z de sterkste en verwees hij Pernilla Josse met Korhaya II Z en Meike Zwartjens met Denzel Tivoli Z naar de tweede en derde plaats. Over 1,30 meter had Mulder op Lothagravin het meest te duchten van Hans van der Kolk, die met respectievelijk Kyara en Akarad Tivoli Z tweede en derde werd.

Donderdag was Pim Mulder met Karrera al de beste over 1,20 meter. Toen waren Veronique Morsink met Habina Z en Joke Dijk met Lommers van ’t Ommerveld zijn grootste concurrenten. 

Jan Diepman klopte donderdag met Mon Belle M Pim Mulder op Jetset nog overtuigend in de klasse over 1,30 meter. Coen van Haarst mocht zich met Kelascha V&V als derde melden voor de prijsuitreiking. 

Josta van Straaten heerst vrijdag over 1,20 meter door met Leuchelle-S eerste en met Kelleza-S tweede te worden. Triin Bergmann finishte als derde met Nicky B.

Colin Zwartjens imponeerde vrijdag in de proef over 1,10 meter. Hij werd eerste met Galatea, derde met Emylana BTL Z en vierde met Merelyn Lente. De tweede plek was voor Jan Diepman met Mona Lisa O.

Ook de deelnemers over 1,00 meter op stijl kwamen beide dagen aan bod. Donderdag was de zege voor Matty den Boer op Orelia V met 82 punten. Remco van Dijke volgde als tweede met Otis (80) en Joke Dijk als derde met Owen van ’t Ommerveld. Vrijdag was Judith Vermeulen-Vetker veel te sterk voor de rest van het veld. Met Othello WV kwam ze tot 82,5 punt. Dat waren er vijf meer dan Noa Grevinga met Manita (77,5) en zeven meer dan Loes Schwieters met Mango (75,5).

Meer Springen

»
POZNAN – Hessel Hoekstra maakte zondag een prima indruk in de strijd om de Grote Prijs tijdens de Cavaliada Tour in het Poolse Poznan over 1,50 meter... (10-12-2025)
»
A CORUÑA – Willem Greve blijft schitteren op absoluut topniveau. Zondag zegevierde hij met zijn topmerrie Pretty Woman van ’t Paradijs (v. Vigo d’... (07-12-2025)
»
SAASVELD – Het scenario kon niet beter zijn. Een voorzitter die zich de hele week de benen uit het lijf loopt en toch nog even de tijd vindt om op... (07-12-2025)
»
SAASVELD – Noëlle Klokman stal vrijdagavond de show tijdens de Grote Prijs van de Twentse Ruiterdagen in  Saasveld. In de barrage van de wedstrijd... (06-12-2025)
»
SAASVELD – Eric ten Cate was woensdag in de Ankerhal van Saasveld na een spannend verlopen wedstrijd met twee fasen de lachende winnaar na de rubriek... (03-12-2025)
»
VRAGENDER – Met onder het zadel onder meer een van zijn recente troeven Sir Minka Z presenteerde Willem Greve zich afgelopen weekend uitstekend... (03-12-2025)
»
VRAGENDER – Beide zeges in de finales van de GMB Jonge Paarden Competitie in Vragender werden afgelopen weekend en prooi voor Twentse combinaties. (03-12-2025)
»
PRAAG – In de schaduw van het prestigieuze concours van de Global Champions Tour in Praag boekte Lars Schröder met de elfjarige schimmelruin Jaguar (... (24-11-2025)
»
BATHMEN - In de vierde wedstrijd van de GMB Jonge Springpaarden Competitie gingen de overwinningen zaterdag naar Steven Veldhuis en Mart IJland. (24-11-2025)
»
SAASVELD – De volle zussen Lunette en Nanette van de Marijenhoeve (v. Zirocco Blue VDL) bezorgden Enola Mulder woensdag beide een zege op de eerste... (21-11-2025)
»
STUTTGART - Willem Greve won zondag met zijn tienjarige merrie Pretty Woman van ’t Paradijs NOP in Stuttgart op indrukwekkende wijze de vierde... (16-11-2025)
»
MARIËNHEEM – Gerben Morsink maakte zaterdag in Mariënheem in de derde wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics een einde aan de... (16-11-2025)
»
MAASTRICHT – Hessel Hoekstra presenteerde zich zaterdag en zondag drie keer in het voorste gelid tijdens het CSI4* Jumping Indoor Maastricht. (09-11-2025)
»
LUTTENBERG – Drie Twentse combinaties vormden zaterdag de helft van de overgebleven kandidaten voor de zege in de Grote Prijs van de Roelofsen Horse... (08-11-2025)
»
SAMORIN – Mart IJland beleefde een mooie zondag in het Slowaakse Samorin. Hoogtepunt van de dag was zijn overwinning in de finale van de Big Tour... (03-11-2025)
»
WIERDEN – De strijd om de Grote Prijs van Indoor Wierden draaide zaterdag uit op een mooi succes voor ruiters die actief zijn voor stallen uit de... (02-11-2025)
»
LYON – Willem Greve is prima op dreef tijdens het CSI5* Equita Lyon. De nationaal kampioen uit Markelo zegevierde vrijdag in de rubriek over 1,50... (01-11-2025)
»
WIERDEN – Roderick van den Engh was donderdag tijdens Indoor Wierden veruit de beste ruiter in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen. Met zijn... (31-10-2025)
»
LEEUWARDEN – In de schaduw van Willem Greve en Hessel Hoekstra, die succesvol acteerden in het CSI3*, deden Jessie en Evi Wiefferink afgelopen week... (29-10-2025)
»
ERMELO– De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft twee talentvolle paarden vastgelegd die daarmee in ieder geval tot en met het WK in Aken 2026... (27-10-2025)