Mosman voor Morsink in Rossum

ROSSUM - Gijs Mosman heeft zondag tijdens het concours hippique in Rossum het springen in zowel de klasse M als de klasse Z/ZZ gewonnen. In de zwaarste rubriek troefde hij met Wiggy (foto) in de barrage Gerben Morsink met Zemilion af. Mosman maakte een springfout in de extra omloop, Morsink twee. Met Alina pakte de Enschedeer de winst in de klasse M. Hij was de enige van de drie starters in de barrage, die voor de tweede keer foutloos bleef. 

Evelien Walkot en Arno van den Burg permitteerden zich een springfout. Gijs Mosman plaatste zich ook met Wiggy voor de extra omloop, maar besloot zijn paard daarvoor te sparen.
Iris Oude Ophuis was met Bas veruit de snelste foutloze deelnemer in de klasse L. Op een kleine vierenhalve seconde eindigde Edwin Oosterbroek met Tuinpoints Zariska als tweede. Tess Oude Veldhuis eiste de derde plek op met Varise.

Anouk Zwiers kreeg de meeste stijlpunten in de klasse B. Met Balito veroverde ze in de eerste groep 54 punten. Lieke Ophof kwam met Carlos tot 51,5 punt, Lieke Hofman moest als nummer drie met Talieta tevreden zijn met 45,5 punt. Daan Brunink was de sterkste in de tweede groep. Met 51,5 had hij een nipte voorsprong op Joy Meckelenkamp met Bibelot (51). Gijs Brunink werd derde met Chanel Z (47).

Het springen voor 40-plussers leverde winst op voor Jos Luttikhuis met Priamos. Hij ging Harry Holsbeek met Bongiorno en Wim Koekoek met Next vooraf.   

UITSLAG

Meer Springen

»
SAASVELD - De herfst is in aantocht en dat betekent dat de springruiters zich weer verplaatsen naar binnen. De eerst wedstrijd in deze regio is... (25-09-2025)
»
RIESENBECK – Annelies Vorsselmans reisde zondag met een fijn gevoel terug naar Weerselo na haar optreden tijdens het CSI5* in het Duitse Riesenbeck.... (15-09-2025)
»
KRONENBERG – Willem Greve deed van zich spreken tijdens het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg. De nationaal kampioen boekte onder meer een zege in de... (14-09-2025)
»
TUBBERGEN – In zijn woning in Tubbergen is deze week Bernard Schröder op 91-jarige leeftijd overleden. De vader van de broers Ben, Wim en Gerco... (12-09-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate ging dinsdag net als een jaar eerder aan de haal met de zege in de finale van de TCN Jumping Tour. De ruiter uit Geesteren... (09-09-2025)
»
DEURNE – Mart IJland grossierde afgelopen weekend in prijzen tijdens de Summer Tour en de finales voor Young Horses op het Equestrian Estate in... (08-09-2025)
»
LANGEVEEN – Van de steeds zeldzamer wordende concoursen op graspistes is dat van de Molenruiters in Langeveen een fraai overgebleven pareltje. Dat... (07-09-2025)
»
LANGEVEEN – Er gaat bijna geen concours voorbij waar hij aanwezig is, of Hessel Hoekstra slaagt er wel in minimaal één rubriek winnend af te sluiten... (06-09-2025)
»
BRUSSEL – Gerben Morsink kijkt met gemengde gevoelens terug op het afgelopen weekend, waarin hij deelnam aan de Stephex Masters in Brussel. Tegenover... (02-09-2025)
»
VEENINGEN – Het kan niet op voor Hessel Hoekstra. Ook in de hoofdrubriek van Outdoor Zuidwolde greep de ruiter van Stal Wiefferink de hoofdprijs. (31-08-2025)
»
VEENINGEN – Twee dagen na zijn fraaie zege in Veeningen over 1,40 meter met twee fasen mocht Willem Greve zich vrijdag opnieuw als winnaar laten... (29-08-2025)
»
ZUIDWOLDE - Willem Greve kende woensdag een puike start bij Outdoor Zuidwolde. In de wedstrijd over 1,40 meter met twee fasen eindigde Greve als... (29-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Een dag na zijn eclatante overwinning in de Grote Prijs van Geesteren was Hessel Hoekstra opnieuw de complete concurrentie de baas.... (26-08-2025)
»
VRAGENDER – Jennifer Munsterhuis toonde zaterdag tijdens Outdoor Vragender geen medelijden met haar tegenstanders in de rubriek over 1,35 meter. Met... (25-08-2025)
»
VALKENSWAARD - Frank Schuttert mocht zondag de eerste prijs in ontvangst nemen na de strijd om de Grote Prijs van het CSI2* over 1,45 meter met... (25-08-2025)
»
TUBBERGEN – De eerste editie van Hippisch Geesteren op de accommodatie van de BWG Stables in Tubbergen leverde zondag in de strijd om de Grote Prijs... (24-08-2025)
»
TUBBERGEN – Lars Schröder boekte vrijdag én zaterdag tijdens Hippisch Geesteren een mooie zege op het voor hem vertrouwde terrein van de BWG Stables... (23-08-2025)
»
VALKENSWAARD – Willem Greve beleefde een uitstekend verlopen vrijdag tijdens het evenement voor de Global Champions Tour op de terreinen van Jan Tops... (22-08-2025)