Makkinga voorin bij CH De Wolden

VEENINGEN - Anne-Liza Makkinga was donderdag met Boeve's Montreux goed voor een van de twee tweede plaatsen in de rubriek over 1,40 meter tijdens CH De Wolden in het Drentse Veeningen. In de tweede springweek van het evenement trof ze het niet, dat Dennis van den Brink weer eens een bijna ongenaakbare dag had. De jeugdige ruiter uit Nijkerkerveen eiste niet alleen de twee eerste prijzen in deze klasse op met Royal Dream en Royal Queen, maar won ook nog twee van de andere drie rubrieken.  

Sjaak Sleiderink was in de zwaarste wedstrijd van de dag goed voor een van de derde prijzen met BMC Angel Rose. De Denekamper hoopt overigens vanaf komende week de training te hervatten met BMC Laksha de Breve, die tijdens het EK voor de jeugd in Portugal geblesseerd afhaakte. "Een lichte knieblessure", meldt Sleiderink, "het viel gelukkig mee."
Met BMC Wizzerd TN werd Sleiderink ook nog een keer zesde, terwijl Rob Scherphof met Val d'Isere een van de negende posities opeiste.

In een wedstrijd op snelheid over 1,30 meter pakte Kirsten Rikkert met Sorrento een van de derde plekken. Anne-Liza Makkinga was met Winnipeg een van de nummers vier, Anouk Winkel met Blue Devil een van de winnaars van de vijfde prijzen en Bart Haselbekke met Wigeunerin een van de nummers zeven. Het was de enige rubriek die niet door Dennis van den Brink werd gewonnen. Jessica Timgren met South Shore en Michael Greeve met Quality waren de snelsten.

Sander Geerink werd met Zaza derde in de door Van den Brink met Ultra gewonnen rubriek voor jonge paarden over twee fasen. Demi Dijks eindigde met Ameno als vierde, Daan van Geel met Atanja als dertiende, Anne-Liza Makkinga met Zorro als veertiende, Ben Schröder met Zamoerai als negentiende en Frank Buitenhuis met Zo Special als twintigste.

In de Small Tour (1,20 op tijd) was Denis van den Brink niet te kloppen met Valente. Henri Stegeman legde met Arlibet beslag op de tiende plek, Hendrik Jan Schuttert werd vijftiende met Zalsa.

   

Meer Springen

»
MAASTRICHT – Hessel Hoekstra presenteerde zich zaterdag en zondag drie keer in het voorste gelid tijdens het CSI4* Jumping Indoor Maastricht. (09-11-2025)
»
LUTTENBERG – Drie Twentse combinaties vormden zaterdag de helft van de overgebleven kandidaten voor de zege in de Grote Prijs van de Roelofsen Horse... (08-11-2025)
»
SAMORIN – Mart IJland beleefde een mooie zondag in het Slowaakse Samorin. Hoogtepunt van de dag was zijn overwinning in de finale van de Big Tour... (03-11-2025)
»
WIERDEN – De strijd om de Grote Prijs van Indoor Wierden draaide zaterdag uit op een mooi succes voor ruiters die actief zijn voor stallen uit de... (02-11-2025)
»
LYON – Willem Greve is prima op dreef tijdens het CSI5* Equita Lyon. De nationaal kampioen uit Markelo zegevierde vrijdag in de rubriek over 1,50... (01-11-2025)
»
WIERDEN – Roderick van den Engh was donderdag tijdens Indoor Wierden veruit de beste ruiter in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen. Met zijn... (31-10-2025)
»
LEEUWARDEN – In de schaduw van Willem Greve en Hessel Hoekstra, die succesvol acteerden in het CSI3*, deden Jessie en Evi Wiefferink afgelopen week... (29-10-2025)
»
ERMELO– De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft twee talentvolle paarden vastgelegd die daarmee in ieder geval tot en met het WK in Aken 2026... (27-10-2025)
»
DENEKAMP – Dafne Helthuis schreef vrijdag tijdens Euregio Indoor Denekamp het masterspringen op haar naam. Met haar elfjarige vosmerrie Joanna bleef... (27-10-2025)
»
LEEUWARDEN – Willem Greve kan ook dit Jaar terugkijken op een prima optreden tijdens het CSI3* Indoor Friesland. De nationaal kampioen uit Markelo... (26-10-2025)
»
DENEKAMP – Stijn Roelink was dinsdag de baas in de hoogste rubrieken van Euregio Indoor Denekamp. De Lattropper won met respectievelijk Diamond en... (23-10-2025)
»
DENEKAMP – Joël Lustenberger schreef zaterdag tijdens de GMB Wintercompetitie de rubriek voor vijf- en zesjarige paarden over twee fasen op zijn naam... (21-10-2025)
»
HELLENDOORN – Claudia Morsink tekende zaterdag voor de enige Twentse zege in de eerste wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics van... (19-10-2025)
»
OLIVA – Willem Greve schreef zondag de Grote Prijs van de Mediterranean Equestrian Tour in  het Spaanse Oliva over 1,50 meter op zijn naam. (12-10-2025)
»
LUTTENBERG – Edwin Oosterbroek is geen ruiter die geregeld als winnaar voor de prijsuitreiking wordt opgeroepen. Tijdens het indoor Haverspringen in... (07-10-2025)
»
GORLA MINORE – Mart IJland en Jasmin Seppälä-Geerink deden afgelopen weekend beiden een forse greep in de prijzenpot tijdens het CSI in het... (07-10-2025)
»
Hessel Hoekstra boekte prima resultaten in de eerste week van de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva. Hij sloot die zondag af met een... (06-10-2025)
»
SAASVELD – Het kon vrijdag niet op voor Steven Veldhuis tijdens Jumping Indoor Saasveld. De Haaksbergenaar regeerde als een vorst en zegevierde in de... (03-10-2025)
»
SAASVELD – Stef Veldhuis was woensdag de absolute uitblinker op de eerste dag van Jumping Indoor Saasveld. De jonge Haaksbergenaar zegevierde over 1,... (02-10-2025)
»
SAASVELD - De herfst is in aantocht en dat betekent dat de springruiters zich weer verplaatsen naar binnen. De eerst wedstrijd in deze regio is... (25-09-2025)