Laatste hindernis kost Greve zege

HUMLIKON - In de strijd om de Grote Prijs van Humlikon was Willem Greve zondag met Ukato dicht bij de overwinning. Hij was in de barrage met een tijd van 43,24 seconde op een na de snelste en ook rapper dan winnaar Steve Guerdat met Jalisca Solier, die 43,46 nodig had. Maar Greve maakte op de laatste hindernis een springfout en kwam daardoor op de negende plaats uit in plaats van op de eerste.

Willem Greve (foto) bleef zaterdag in het Zwitserse Humlikon dertien concurrenten de baas in de barrage van het parcours over 1,45 meter voor de Medium Tour. De Diepenheimer noteerde met zijn dertienjarige schimmelmerrie Perpetua een tijd van 40,62 seconde en bleef daarmee landgenoot Leopold van Asten met VDL Groep Quinara nipt voor: 40,78. Greve streek met de winst 2750 euro op.

Willem Greve mengde ook zich vrijdag al in de strijd om de prijzen tijdens het CSI van Humlikon. Op Perpetua met Guido Hornesch op Bo de Pomme gedeeld vierde in de rubriek over 1,55 meter. De zege was eveneens een aangelegenheid voor twee ruiters. Otto Steurer met Wirbelwind en William Funnell met Beowulf waren ex aequo de beste. 

Meer Springen

»
DEURNE – Lars Schröder imponeerde de afgelopen dagen tijdens het Riders Festival op de terreinen van Green Valley Estate in Deurne. De jonge... (05-05-2025)
»
ERMELO – Op de twee slotdagen van het CSI1* op het sportcentrum van de KNHS in Ermelo waren er overwinningen voor Jeroen Dubbeldam over 1,35 meter... (05-05-2025)
»
MANNHEIM - Hessel Hoekstra was zondag een van de beste Nederlandse ruiters tijdens de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in Mannheim. De ruiter van... (05-05-2025)
»
ERMELO – Matt Garrigan met de elfjarige bruine merrie Grace V (v. London) en Anke Bekhuis met de vijftien jaar oude ruin Acuero (v. Acorado,... (03-05-2025)
»
SAASVELD -  Het vrij springen van maandag in Saasveld draaide voor Emily Sanders uit op een bijzondere avond. De Hengelose won met twee loten... (30-04-2025)
»
SAASVELD – De vierjarige bruine ruin Ribolensky (v. Ibolensky x Action Breaker x Canturano I) werd maandag in de prima gevulde Ankerhal te Saasveld... (29-04-2025)
»
HAGEN – Annelies Vorsselmans legde zondag beslag op een fraaie tweede plaats in de strijd om de Grote Prijs van het toernooi Horses & Dreams... (28-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve hield op de laatste dag van het NK springen in Deurne zijn hoofd koel. De titelverdediger en koploper na twee onderdelen was... (27-04-2025)
»
DEURNE - Meike Zwartjens veroverde zondag brons in het NK voor young riders. De amazone uit Raalte had voldoende aan een vijfde plaats op de slotdag... (27-04-2025)
»
DEURNE – Uitgerekend bij de strijd om de nationale springtitel meldde Gert-Jan Bruggink zich vrijdag nadrukkelijk terug aan het front. Met een knappe... (26-04-2025)
»
DEURNE – Met Willem Greve op goudkoers, Hessel Hoekstra op de vierde en Gert-Jan Bruggink op de zevende plaats gaat hippisch Twente met een hoopvol... (25-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve is de strijd om het nationaal kampioenschap springen in Deurne foutloos begonnen. De titelverdediger sloot het eerste onderdeel... (24-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve verdedigt vanaf donderdag in Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. Dit keer niet met Grandorado TN NOP, waarmee hij... (23-04-2025)
»
SAASVELD – De Ankerhal in Saasveld is maandagavond 28 april weer het toneel van de jaarlijkse finaleavond vrij springen van de Rijpaarden... (23-04-2025)
»
BUSTO ARSIZIO - Jennifer Munsterhuis kijkt ‘onwijs blij’ terug op haar prestaties tijdens haar twee weken durende verblijf bij het concours in het... (21-04-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra beleefde vrijdag een topdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen. In Tubbergen zegevierde hij eerst in de... (18-04-2025)
»
TUBBERGEN – Don Willemsen scoorde donderdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen de meeste stijlpunten in de rubriek voor vijfjarige... (18-04-2025)
»
De organisatie van het concours hippique van PSV Het Twente Ros kan ook dit keer weer een beroep doen op de onmisbare medewerking van de scouts van... (16-04-2025)
»
TUBBERGEN – Gerben Morsink bleek dinsdag niet te kloppen in de rubriek over 1,35 meter op de eerste dag van het concours hippique van Het Twentse Ros... (16-04-2025)
»
Peter Olthof is tijdens het concours van Het Twentse Ros een van de ruiters uit de nabije omgeving, die zijn zinnen zet op goede prestaties. Voor de... (15-04-2025)