'GOUDEN' CINDY KOSSE MIDDELPUNT FEESTJE ROSSRUITERS VOOR PRIJSWINNAARS NK

Kampioene op handen gedragen

Op de foto wordt kampioene Cindy Kosse op handen gedragen door (vanaf links) haar clubgenotes Femke Meenhuis, Feline Horn en Pia-Luise Steggink 

ROSSUM – Voor PSV De Rossruiters was het zondag reden voor een feestje. In de manege aan de Tramweg werden vier leden van de vereniging in het zonnetje gezet omdat ze in Ermelo in de prijzen vielen tijdens de nationale titelstrijd springen (indoor) van de KNHS. Veel leden van De Rossruiters waren in de kantine van de manege getuige van de huldiging.

Middelpunt in de feestvreugde was de twaalfjarige Cindy Kosse, die ruim een week eerder met haar veertienjarige pony KSH Gucci het Nederlands kampioenschap in de wacht sleepte. Met de zwarte ruin was ze de beste in de rubriek over 80 centimeter. In dezelfde wedstrijd haalde Feline Horn het podium net niet met haar twintigjarige pony William. Op de bruine ruin eindigde ze als vierde.

Afgelopen weekend haalde Pia-Luise Steggink hetzelfde resultaat in de door de Tubbergse Lisa Schröder met Mama Mia Piccobello Z gewonnen rubriek over 1,00 meter voor paarden met haar zevenjarige bruine merrie License to Jump Minka. Femke Meenhuis sloot het kampioenschap over 1,20 meter af met een elfde plaats op de elf jaar oude Humphrey DDD, wat ook haar een prijs opleverde.

Pim van Benthem
Bij de titelstrijd van de KNHS voor ponyruiters veroverde ook Pim van Benthem uit Lattrop (foto hiernaast) goud. Hij won met de achttienjarige bruine merrie Gentle Touch de klasse over 0,80 meter in categorie DE. Feline Scherphof uit Vriezenveen veroverde zilver in de klasse over 0,70 centimeter in categorie AB met de vijftien jaar oude zwarte ruin Binky. Suus Braamhaar uit Enter greep het brons over 1,00 meter in categorie DE met de tienjarige bruine merrie Garcia.

Meer Springen

»
LYON – Willem Greve is prima op dreef tijdens het CSI5* Equita Lyon. De nationaal kampioen uit Markelo zegevierde vrijdag in de rubriek over 1,50... (01-11-2025)
»
WIERDEN – Roderick van den Engh was donderdag tijdens Indoor Wierden veruit de beste ruiter in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen. Met zijn... (31-10-2025)
»
LEEUWARDEN – In de schaduw van Willem Greve en Hessel Hoekstra, die succesvol acteerden in het CSI3*, deden Jessie en Evi Wiefferink afgelopen week... (29-10-2025)
»
ERMELO– De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft twee talentvolle paarden vastgelegd die daarmee in ieder geval tot en met het WK in Aken 2026... (27-10-2025)
»
DENEKAMP – Dafne Helthuis schreef vrijdag tijdens Euregio Indoor Denekamp het masterspringen op haar naam. Met haar elfjarige vosmerrie Joanna bleef... (27-10-2025)
»
LEEUWARDEN – Willem Greve kan ook dit Jaar terugkijken op een prima optreden tijdens het CSI3* Indoor Friesland. De nationaal kampioen uit Markelo... (26-10-2025)
»
DENEKAMP – Stijn Roelink was dinsdag de baas in de hoogste rubrieken van Euregio Indoor Denekamp. De Lattropper won met respectievelijk Diamond en... (23-10-2025)
»
DENEKAMP – Joël Lustenberger schreef zaterdag tijdens de GMB Wintercompetitie de rubriek voor vijf- en zesjarige paarden over twee fasen op zijn naam... (21-10-2025)
»
HELLENDOORN – Claudia Morsink tekende zaterdag voor de enige Twentse zege in de eerste wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics van... (19-10-2025)
»
OLIVA – Willem Greve schreef zondag de Grote Prijs van de Mediterranean Equestrian Tour in  het Spaanse Oliva over 1,50 meter op zijn naam. (12-10-2025)
»
LUTTENBERG – Edwin Oosterbroek is geen ruiter die geregeld als winnaar voor de prijsuitreiking wordt opgeroepen. Tijdens het indoor Haverspringen in... (07-10-2025)
»
GORLA MINORE – Mart IJland en Jasmin Seppälä-Geerink deden afgelopen weekend beiden een forse greep in de prijzenpot tijdens het CSI in het... (07-10-2025)
»
Hessel Hoekstra boekte prima resultaten in de eerste week van de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva. Hij sloot die zondag af met een... (06-10-2025)
»
SAASVELD – Het kon vrijdag niet op voor Steven Veldhuis tijdens Jumping Indoor Saasveld. De Haaksbergenaar regeerde als een vorst en zegevierde in de... (03-10-2025)
»
SAASVELD – Stef Veldhuis was woensdag de absolute uitblinker op de eerste dag van Jumping Indoor Saasveld. De jonge Haaksbergenaar zegevierde over 1,... (02-10-2025)
»
SAASVELD - De herfst is in aantocht en dat betekent dat de springruiters zich weer verplaatsen naar binnen. De eerst wedstrijd in deze regio is... (25-09-2025)
»
RIESENBECK – Annelies Vorsselmans reisde zondag met een fijn gevoel terug naar Weerselo na haar optreden tijdens het CSI5* in het Duitse Riesenbeck.... (15-09-2025)
»
KRONENBERG – Willem Greve deed van zich spreken tijdens het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg. De nationaal kampioen boekte onder meer een zege in de... (14-09-2025)
»
TUBBERGEN – In zijn woning in Tubbergen is deze week Bernard Schröder op 91-jarige leeftijd overleden. De vader van de broers Ben, Wim en Gerco... (12-09-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate ging dinsdag net als een jaar eerder aan de haal met de zege in de finale van de TCN Jumping Tour. De ruiter uit Geesteren... (09-09-2025)