Hoofdrol Bjorn Egberink in Luttenberg

LUTTENBERG - Bjorn Egberink greep zaterdag met Hemmelhorst Zana de hoofdrol in de rubriek Z tijdens het indoorconcours van Luttenberg. De winnaar van de Twentecup was in de barrage met eenn tijd van 42,15 seconde meer dan twee tellen rapper dan Judith Vetker met Vidweis (44,33). Michael Greeve eindigde met Shelana als derde in 44,63 seconde.

In de tweede groep van klasse M was Egberink met Hemmelhorst Cannon en Hemmelhorst Adonis goed voor een tweede en vierde plaats. Hij moest in deze categorie Judith Vetker met Pixelle voorrang verlenen.

Kimberley Winsingh toonde zich zondag oppermachtig in groep 1 van klasse L. Met Armani was ze royaal sneller dan de concurrentie. Pia Brinkman volgde op 4,2 seconde van Winsingh als derde met Amazing Girl.
Tamara (met Zazou) en Sharon Zonnebeld met Warsteiner deelden de lakens uit in groep 2. Achter het duo eindigde Bjorn te Lintelo met Let's do It als derde.
Hans Brugman noteerde een tweede plaats met Zaidolin in de klasse L van zaterdag. In de andere groep haalde Anke Blauwgeers met Zairone dezelfde klassering.

Dianne Biemolt was de sterkste in een van de rubrieken in klasse B op zondag. Jan Gohl van De Hemmelhorst reikte tot de derde plek. In een andere rubriek veroverde Susan Booijink met Arona een tweede positie. Achter haar kwamen Jeroen Wolterink met Amigo en Renske Geertman als nummers drie en vier in de uitslag.

Ook voor Jessica Teunis met Indorana Jones was er een tweede plaats in een van de wedstrijden voor de B-ruiters. Sanne Veldhuis tenslotte werd tweede met Bibi in een rubriek voor de klasse BB.

Foto Bjorn Egberink van Dinand Buisman/TC Tubantia

Meer Springen

»
AKEN –Het EK springen in La Coruna gaat alsnog aan de neus van Hessel Hoekstra voorbij. De reservecombinatie Michael Greeve en Denver schuift door... (06-07-2025)
»
AKEN – Hessel Hoekstra is zijn eerste CHIO Aken begonnen met een vorstelijk optreden. De ruiter uit Enter opende het toernooi dinsdag met een keurige... (02-07-2025)
»
OMMEN - Zoveel inschrijvingen van deelnemers dat het toezeggen van de ruiters bijna een grotere opgave is dan het organiseren van het internationaal... (01-07-2025)
»
ERMELO – Bondscoach Wout-Jan van der Schans heeft Willem Greve en Hessel Hoekstra aangewezen als deelnemers aan het Europees kampioenschap springen,... (30-06-2025)
»
KRONENBERG – Jeroen Dubbeldam hoefde zondag in de strijd om de Grote Prijs De Peelbergen over 1,45 meter met zijn tienjarige bruine ruin Kentucky N (... (30-06-2025)
»
HEETEN – Jarno Hesselink was zaterdag niet te kloppen in de rubriek over 1,30/1,35 meter met twee fasen tijdens het concours hippique in Heeten. Met... (30-06-2025)
»
BOEDAPEST - Met de derde plaats in de halve finale in Boedapest plaatsten de springruiters van TeamNL met Gert-Jan Bruggink in de gelederen, zich... (27-06-2025)
»
ENTER – Hessel Hoekstra voelt zich vereerd dat hij net als nationaal kampioen Willem Greve deel mag uitmaken van het team, dat Nederland van dinsdag... (27-06-2025)
»
ALMELO – De strijd om de Grote Prijs van de Almelose Ruiterdagen eindigde zaterdag in een fraaie zege voor Kim Bekhuis. Met haar elfjarige bruine... (21-06-2025)
»
ROTTERDAM - De springruiters van TeamNL boekten een fantastische overwinning in de derde wedstrijd van de FEI Longines League of Nations van dit... (20-06-2025)
»
ALMELO – Hessel Hoekstra sloeg tijdens de Almelose Ruiterdagen meteen twee keer toe op de eerste dag van de wedstrijden voor paarden. Met Kratos won... (17-06-2025)
»
VRAGENDER – De eerste drie dagen van Outdoor Gelderland leverden evenveel Twentse zeges op. Joanne Wes won woensdag de rubriek over 1,35 meter voor... (13-06-2025)
»
TUBBERGEN – Drie Twentse springtoppers moesten het zondag uiteindelijk afleggen tegen een ontketende Friezin in de strijd om de Grote Prijs van... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Een Grote Prijs winnen is mooi. Als je dat ook nog eens kunt doen in je eigen gemeente maakt dat het extra leuk. Eric ten Cate deed het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Voor Lars Schröder en Matt Garrigan was de strijd om de Grote Prijs van Twente zondag hun laatste concours bij hun huidige werkgever.... (08-06-2025)
»
DRAMMEN – Thijmen Vos eindigde zaterdag met het Nederlandse team knap als derde bij de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in het Noorse Drammen.... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – De absolute hoofdrol op de voorlaatste dag van Jumping Schröder Twente was zaterdag voor Iris Michels. De 22-jarige amazone uit het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Jeroen Dubbeldam troefde vrijdag dertien concurrenten af in de strijd om de zege in de tweede kwalificatie voor de Grote Prijs van CSI2*... (06-06-2025)
»
TUBBERGEN – Daan van Geel schreef vrijdag tijdens CSI2* Jumping Schröder Twente de rubriek over 1,45 meter op tijd op zijn naam. De ruiter uit het... (05-06-2025)
»
TUBBERGEN – Twee van de drie zeges in de rubrieken op de eerste dag van Jumping Schröder Twente werden woensdag opgeëist door deelnemers uit de... (05-06-2025)