Greve voorkomt herhaling Bruggink

TUBBERGEN - Willem Greve voorkwam dinsdag dat Gert-Jan Bruggink net als vorig opnieuw met de winst aan de haal ging na de Schröder Masterclass in Tubbergen. De Diepenheimer noteerde met Athene Z de snelste tijd en die was zelfs voor Bruggink met Volendam als laatste van de elf starters in de barrage niet te verbeteren. Sjaak Sleiderink eiste met Up to Date, die hij voor deze gelegenheid van collega Maximillian Weisthaupt in bruikleen had, de derde plaats op, Merle Tasche eindigde voor eigen publiek keurig als vierde met La Toya.

Het ondanks de gestaag neervallende regen druk bezochte evenement in hartje Tubbergen werd voor de elfde keer gehouden. Greve won met zijn zege een bedrag van duizend euro en mocht tevens een scooter mee naar huis nemen.

Willem Greve genoot ervan. "Het is jammer dat het zo regende, maar verder is het geweldig hier. Een hoop mensen, veel spektakel, het heeft wel wat. De mensen zijn heel enthousiast en maken er echt iets van. Het wordt elk jaar beter. Neem nou die bodem, super gewoon. En als je dan wint, is het natuurlijk helemaal mooi. Vorig jaar stonden Gert-Jan, Sjaak en ik ook op het podium, alleen eindigden ze toen nog voor me."

Een dag eerder had Jan Weersink met Granada al de Masterclass voor veertigplussers op zijn naam geschreven. Weersink verwees in de barrage Jos Luttikhuis met Priamos en Louis Nieuwhuis met Miss Ottie naar de plaatsen twee en drie.
 
Uitslag Schröder Masterclass
1. Willem Greve - Athene Z 0-28,14
2. Gert-Jan Bruggink - Volendam 0-28,96
3. Sjaak Sleiderink - Up to Date 0-29,69
4. Merle Tasche - La Toya 0-31,43
5. Ben Schröder - Whatever 4-32,82

Uitslag Masterclass 40plus
1. Jan Weersink - Granada  0-29,10
2. Jos Luttikhuis - Priamos 0-30,23
3. Louis Nieuwhuis - Miss Ottie 0-30,86
4. Frank Wiefferink - Volvo’s Starlet 0-31,35
5. Rudi Schroder - Bello 4-29,44

Meer Springen

»
RIESENBECK – Annelies Vorsselmans reisde zondag met een fijn gevoel terug naar Weerselo na haar optreden tijdens het CSI5* in het Duitse Riesenbeck.... (15-09-2025)
»
KRONENBERG – Willem Greve deed van zich spreken tijdens het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg. De nationaal kampioen boekte onder meer een zege in de... (14-09-2025)
»
TUBBERGEN – In zijn woning in Tubbergen is deze week Bernard Schröder op 91-jarige leeftijd overleden. De vader van de broers Ben, Wim en Gerco... (12-09-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate ging dinsdag net als een jaar eerder aan de haal met de zege in de finale van de TCN Jumping Tour. De ruiter uit Geesteren... (09-09-2025)
»
DEURNE – Mart IJland grossierde afgelopen weekend in prijzen tijdens de Summer Tour en de finales voor Young Horses op het Equestrian Estate in... (08-09-2025)
»
LANGEVEEN – Van de steeds zeldzamer wordende concoursen op graspistes is dat van de Molenruiters in Langeveen een fraai overgebleven pareltje. Dat... (07-09-2025)
»
LANGEVEEN – Er gaat bijna geen concours voorbij waar hij aanwezig is, of Hessel Hoekstra slaagt er wel in minimaal één rubriek winnend af te sluiten... (06-09-2025)
»
BRUSSEL – Gerben Morsink kijkt met gemengde gevoelens terug op het afgelopen weekend, waarin hij deelnam aan de Stephex Masters in Brussel. Tegenover... (02-09-2025)
»
VEENINGEN – Het kan niet op voor Hessel Hoekstra. Ook in de hoofdrubriek van Outdoor Zuidwolde greep de ruiter van Stal Wiefferink de hoofdprijs. (31-08-2025)
»
VEENINGEN – Twee dagen na zijn fraaie zege in Veeningen over 1,40 meter met twee fasen mocht Willem Greve zich vrijdag opnieuw als winnaar laten... (29-08-2025)
»
ZUIDWOLDE - Willem Greve kende woensdag een puike start bij Outdoor Zuidwolde. In de wedstrijd over 1,40 meter met twee fasen eindigde Greve als... (29-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Een dag na zijn eclatante overwinning in de Grote Prijs van Geesteren was Hessel Hoekstra opnieuw de complete concurrentie de baas.... (26-08-2025)
»
VRAGENDER – Jennifer Munsterhuis toonde zaterdag tijdens Outdoor Vragender geen medelijden met haar tegenstanders in de rubriek over 1,35 meter. Met... (25-08-2025)
»
VALKENSWAARD - Frank Schuttert mocht zondag de eerste prijs in ontvangst nemen na de strijd om de Grote Prijs van het CSI2* over 1,45 meter met... (25-08-2025)
»
TUBBERGEN – De eerste editie van Hippisch Geesteren op de accommodatie van de BWG Stables in Tubbergen leverde zondag in de strijd om de Grote Prijs... (24-08-2025)
»
TUBBERGEN – Lars Schröder boekte vrijdag én zaterdag tijdens Hippisch Geesteren een mooie zege op het voor hem vertrouwde terrein van de BWG Stables... (23-08-2025)
»
VALKENSWAARD – Willem Greve beleefde een uitstekend verlopen vrijdag tijdens het evenement voor de Global Champions Tour op de terreinen van Jan Tops... (22-08-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra voegde donderdag nog maar eens een overwinning toe aan zijn ondertussen al best lange erelijst. Tijdens Hippisch Twente... (21-08-2025)