Greve en Woudstra doen het prima

MOORSELE - Willem Greve en Hilde Woudstra waren prima op dreef tijdens het CSI van Moorsele. De Diepenheimer werd zondag met Sonate keurig derde in de Grote Prijs (1,45 meter), ondanks een springfout in de barrage. Alleen de Belgische winnaar Sam Polleunis met Elias P en de Arabier Kamal Bahamdar met Delphi deden het met twee foutloze ritten beter. Greve werd met Abitibi Blues ook al derde in de twee fasenwedstrijd voor jonge paarden (1,20/1,30 meter), waarin Caroline Müller met Chardonnay als elfde eindigde. 

Müller pakte een twaalfde plaats in de twee fasenrubriek over 1,35 meter. In het tweede deel van het traject maakte ze met Challtago twee springfouten. Hilde Woudstra noteerde met Opala een elfde stek in de rubriek over 1,25 meter.

De amazone uit Daarle had ook de dagen ervoor al puik werk afgeleverd. Ze reed diverse keren in de prijzen. Vrijdag legde ze met Opala beslag op de zesde plaats in de twee fasenrubriek over 1,20 meter, werd ze vierde met Adios in de twee fasenwedstrijd voor jonge paarden en vijfde met Titania in de eerste kwalificatie voor de Grote Prijs over 1,40 meter. Ze voegde er zaterdag met Opala een vijfde plek op het parcours over 1,20 meter en een zesde met Adios in de klasse over 1,20/1,30 meter aan toe. In de tweede kwalificatie finishte Woudstra als dertiende na twee nulrondes.

Caroline Müller stuurde zaterdag Chelltago naar de vijfde positie in de wedstrijd over 1,30 meter met barrage en werd met Chardonnay elfde in de extra omloop van de rubriek over 1,20 meter op tijd voor jonge paarden. In de afsluitende
klasse over 1,35 meter (twee fasen) plaatste ze zich zondag met Chelltago voor de barrage. Na twee springfouten sloot ze die als twaalfde af. 

Meer Springen

MARIËNHEEM - Met een supersnelle rit reed Gert-Jan Bruggink zaterdag al zijn concurrenten op grote afstand tijdens het concours hippique in... (10-02-2026)
RIESENBECK – Jesse Berkers mag terugkijken op een uiterst succesvol verlopen weekend tijdens het internationale concours hippique van Riesenbeck. (10-02-2026)
SAASVELD – Het springen in de Ankerhal van Saasveld leverde woensdag in de hoogste klassen fraaie zeges op voor Conor Drain met Drake Z over 1,35... (05-02-2026)
AMBT DELDEN – Edwin Oosterbroek sloeg een dubbelslag tijdens Indoor Ambt Delden. De 61-jarige Dinkelruiter zegevierde woensdag op superieure wijze in... (01-02-2026)
AMBT DELDEN – Noëlle Klokman had vrijdag het laatste woord in de strijd om de Grote Prijs van Indoor Ambt Delden. De amazone uit Barchem klopte in de... (31-01-2026)
AMSTERDAM – De Fransman  Julien Epaillard won drie jaar geleden met Donatello d’Auge de Amsterdamse omloop van de Wereldbeker wonnen. Aan dat succes... (25-01-2026)
AMSTERDAM - Frank Schuttert won zaterdag met een zinderende barragerit zijn tweede Grote Prijs van Amsterdam. In 2013 pakte een nog piepjonge Frank... (25-01-2026)
AMSTERDAM - Willem Greve boekte zaterdag in der Amsterdamse RAI een prachtige overwinning. Met zijn vijftien jaar oude bruine hengst Grandorado TN... (24-01-2026)
SAASVELD – Hessel Hoekstra was vrijdag de baas in de strijd om de Grote Prijs van het concours van St. Hubertus. In de hoofdrubriek bleek de ruiter... (17-01-2026)
MÜNSTER – Nog nooit in de rijke historie van het CSI in Münster won een Nederlander het Championat  van die stad. Tot Gerben Morsink de ban brak. Met... (12-01-2026)
BASEL - Kim Emmen schreef dit weekend in Basel geschiedenis. Met haar machtige schimmelruin Imagine NOP werd ze vrijdagavond voor het eerst winnaar... (12-01-2026)
GRONINGEN - Steven Veldhuis en Annelies Vorsselmans eindigden zaterdag keurig als tweede en derde in de strijd om de Grote Prijs van het IICH... (11-01-2026)
GEESTEREN (G) – De veertienjarige bruine hengst Highway TN (v. Eldorado van de Zeshoek) is voor de rest van dit jaar verhuurd aan de Amerikaanse... (10-01-2026)
GRONINGEN – Mart IJland boekte donderdag een fraaie zege in de eerste kwalificatie voor de Grote Prijs van het IICH Groningen. Met zijn elfjarige... (09-01-2026)
MARIENHEEM – Het duo Veldhuis liet zich tijdens de Sallandse Ruiterdagen weer eens van zijn beste kant zien. Vader Steven en zoon  Stef bezetten... (07-01-2026)
WIERDEN – Cindy Kosse vertolkte de absolute hoofdrol tijdens het Kerstindoor in Wierden. In manege De Vossenbos eiste de talentvolle amazone in de... (05-01-2026)
GRONINGEN – Jesse Berkers en Joanne Wes sloten zaterdag de nationale versie van het indoor concours hippique in Groningen af met prima prestaties.... (04-01-2026)
MECHELEN – Met een vijfde plaats in de zevende wedstrijd van de reeks heroverde Willem Greve maandag in Mechelen de koppositie op de ranglijst van de... (31-12-2025)
LONDON – Hessel Hoekstra presteerde zaterdag en zondag prima tijdens het CSI5* in Londen. Zowel met zijn elfjarige Holsteiner tophengst Comthago VDL... (21-12-2025)
WIERDEN – Pim Mulder kende zaterdagavond geen genade met de concurrentie in de afsluitende Grote Prijs van  de zevende editie van de Roelofsen Horse... (21-12-2025)