Greve en Woudstra doen het prima

MOORSELE - Willem Greve en Hilde Woudstra waren prima op dreef tijdens het CSI van Moorsele. De Diepenheimer werd zondag met Sonate keurig derde in de Grote Prijs (1,45 meter), ondanks een springfout in de barrage. Alleen de Belgische winnaar Sam Polleunis met Elias P en de Arabier Kamal Bahamdar met Delphi deden het met twee foutloze ritten beter. Greve werd met Abitibi Blues ook al derde in de twee fasenwedstrijd voor jonge paarden (1,20/1,30 meter), waarin Caroline Müller met Chardonnay als elfde eindigde. 

Müller pakte een twaalfde plaats in de twee fasenrubriek over 1,35 meter. In het tweede deel van het traject maakte ze met Challtago twee springfouten. Hilde Woudstra noteerde met Opala een elfde stek in de rubriek over 1,25 meter.

De amazone uit Daarle had ook de dagen ervoor al puik werk afgeleverd. Ze reed diverse keren in de prijzen. Vrijdag legde ze met Opala beslag op de zesde plaats in de twee fasenrubriek over 1,20 meter, werd ze vierde met Adios in de twee fasenwedstrijd voor jonge paarden en vijfde met Titania in de eerste kwalificatie voor de Grote Prijs over 1,40 meter. Ze voegde er zaterdag met Opala een vijfde plek op het parcours over 1,20 meter en een zesde met Adios in de klasse over 1,20/1,30 meter aan toe. In de tweede kwalificatie finishte Woudstra als dertiende na twee nulrondes.

Caroline Müller stuurde zaterdag Chelltago naar de vijfde positie in de wedstrijd over 1,30 meter met barrage en werd met Chardonnay elfde in de extra omloop van de rubriek over 1,20 meter op tijd voor jonge paarden. In de afsluitende
klasse over 1,35 meter (twee fasen) plaatste ze zich zondag met Chelltago voor de barrage. Na twee springfouten sloot ze die als twaalfde af. 

Meer Springen

»
VRAGENDER – De eerste drie dagen van Outdoor Gelderland leverden evenveel Twentse zeges op. Joanne Wes won woensdag de rubriek over 1,35 meter voor... (13-06-2025)
»
TUBBERGEN – Drie Twentse springtoppers moesten het zondag uiteindelijk afleggen tegen een ontketende Friezin in de strijd om de Grote Prijs van... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Een Grote Prijs winnen is mooi. Als je dat ook nog eens kunt doen in je eigen gemeente maakt dat het extra leuk. Eric ten Cate deed het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Voor Lars Schröder en Matt Garrigan was de strijd om de Grote Prijs van Twente zondag hun laatste concours bij hun huidige werkgever.... (08-06-2025)
»
DRAMMEN – Thijmen Vos eindigde zaterdag met het Nederlandse team knap als derde bij de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in het Noorse Drammen.... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – De absolute hoofdrol op de voorlaatste dag van Jumping Schröder Twente was zaterdag voor Iris Michels. De 22-jarige amazone uit het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Jeroen Dubbeldam troefde vrijdag dertien concurrenten af in de strijd om de zege in de tweede kwalificatie voor de Grote Prijs van CSI2*... (06-06-2025)
»
TUBBERGEN – Daan van Geel schreef vrijdag tijdens CSI2* Jumping Schröder Twente de rubriek over 1,45 meter op tijd op zijn naam. De ruiter uit het... (05-06-2025)
»
TUBBERGEN – Twee van de drie zeges in de rubrieken op de eerste dag van Jumping Schröder Twente werden woensdag opgeëist door deelnemers uit de... (05-06-2025)
»
Toen Rik en Tom Leuveld werden benaderd om een rol te spelen bij Jumping Schröder Twente hoefden de broers uit Borne niet lang na te denken. “Het is... (04-06-2025)
»
De regionale oud-winnaars van Jumping Schröder waren in het verleden niet alleen enthousiast over hun zeges, maar zijn dat nu zeker net zoveel over... (03-06-2025)
»
Al vele jaren bestaat er een hechte band tussen de broers Schröder en Huiskes-Kokkeler. Het autobedrijf is ook nu weer een van de hoofdsponsors van... (02-06-2025)
»
VEENINGEN – Meike Zwartjens was afgelopen weekend tijdens de internationale wedstrijden voor de jeugd in het Drentse Veeningen goed voor twee zeges... (02-06-2025)
»
EINDHOVEN – Willem Greve kwam zondag 0,22 seconde te laat door de finish om de Grote Prijs van het CSI3* in Eindoven aan zijn erelijst te mogen... (01-06-2025)
»
Horst in ’t Veld, de nieuwe voorzitter van Jumping Schröder, is bepaald niet onbekend met de hippische wereld. Hij groeide op in Lemselo, de... (01-06-2025)
»
Het nieuw aan het programma toegevoegde onderdeel Haring & Hoefgetrappel moet tijdens Jumping Schröder Twente een mooi bedrag opleveren voor twee... (31-05-2025)
»
Met de terugkeer na zes jaar van de internationale status is Jumping Schröder van woensdag 4 tot en met zondag 8 juni verzekerd van een zeer sterk... (30-05-2025)
»
Burgemeester Anko Postma van Tubbergen, sinds september 2023 in functie in het ambt, is enthousiast over de nieuwe opzet van Jumping Schröder. Het is... (29-05-2025)
»
Tom Brinkman is samen met Gerco Schröder verantwoordelijk voor het invullen van de wedstrijdorganisatie van Jumping Schröder Tubbergen. De... (28-05-2025)
»
Thijmen Vos was goed in vorm tijdens het CSI in Riesenbeck. De ruiter uit Wierden boekte donderdag een fraaie zege over 1,40 meter op tijd met zijn... (25-05-2025)