Greve en Woudstra doen het prima

MOORSELE - Willem Greve en Hilde Woudstra waren prima op dreef tijdens het CSI van Moorsele. De Diepenheimer werd zondag met Sonate keurig derde in de Grote Prijs (1,45 meter), ondanks een springfout in de barrage. Alleen de Belgische winnaar Sam Polleunis met Elias P en de Arabier Kamal Bahamdar met Delphi deden het met twee foutloze ritten beter. Greve werd met Abitibi Blues ook al derde in de twee fasenwedstrijd voor jonge paarden (1,20/1,30 meter), waarin Caroline Müller met Chardonnay als elfde eindigde. 

Müller pakte een twaalfde plaats in de twee fasenrubriek over 1,35 meter. In het tweede deel van het traject maakte ze met Challtago twee springfouten. Hilde Woudstra noteerde met Opala een elfde stek in de rubriek over 1,25 meter.

De amazone uit Daarle had ook de dagen ervoor al puik werk afgeleverd. Ze reed diverse keren in de prijzen. Vrijdag legde ze met Opala beslag op de zesde plaats in de twee fasenrubriek over 1,20 meter, werd ze vierde met Adios in de twee fasenwedstrijd voor jonge paarden en vijfde met Titania in de eerste kwalificatie voor de Grote Prijs over 1,40 meter. Ze voegde er zaterdag met Opala een vijfde plek op het parcours over 1,20 meter en een zesde met Adios in de klasse over 1,20/1,30 meter aan toe. In de tweede kwalificatie finishte Woudstra als dertiende na twee nulrondes.

Caroline Müller stuurde zaterdag Chelltago naar de vijfde positie in de wedstrijd over 1,30 meter met barrage en werd met Chardonnay elfde in de extra omloop van de rubriek over 1,20 meter op tijd voor jonge paarden. In de afsluitende
klasse over 1,35 meter (twee fasen) plaatste ze zich zondag met Chelltago voor de barrage. Na twee springfouten sloot ze die als twaalfde af. 

Meer Springen

»
De strijd om de Salta Hobby Horse Cup is op zondag 10 augustus een nieuw onderdeel van de Schröder Masterclass. Deelnemers springen met een... (03-08-2025)
»
LATTROP – Stijn Roelink steeg zaterdag letterlijk naar grote hoogte. Op zijn elfjarige ruin Joyride (v. Denzel van ’t Meulenhof) overwon hij in de... (03-08-2025)
»
Wat ooit begon als een spannende wedstrijddag op haar pony is voor Lisa Spikkert (29) uitgegroeid tot een belangrijke rol binnen de organisatie van... (02-08-2025)
»
LATTROP – De strijd om de Grote Prijs van Het Pandoer draaide vrijdag tijdens het concours van De Grensruiters in Lattrop uit op een bijna compleet... (02-08-2025)
»
Al vanaf de allereerste editie is Gerrit Echtermeijer een vertrouwd gezicht in en rond de piste van de Schröder Masterclass. Niet als ruiter of... (01-08-2025)
»
Samen met haar imponerend springende schimmelmerrie Mama Mia Picobello vormt Lisa Schröder al geruime tijd een schier onklopbare combinatie. Het duo... (31-07-2025)
»
Droom je van een toekomst in de paardensport? Dan kun je niet vroeg genoeg beginnen. Dat weten de zussen Fleur (10) en Lauren (7) Haselbekke uit... (30-07-2025)
»
Ruud Droste is alweer acht jaar voorzitter van de organisatie van de Schröder Masterclass, die dit jaar van 9 tot en met 12 augustus de 24ste editie ... (29-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Jasmin Seppälä maakte zaterdag een sterke indruk tijdens het CSI Zuidwolde. Met haar achtjarige bruine merrie Attention Z (v. Atomic Z)... (28-07-2025)
»
VALKENSWAARD – Met een machtige barragerit stelde Willem Greve zondag met de veertienjarige bruine hengst Grandorado TN NOP (v. Eldorado van de... (27-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Thjimen Vos behaalde donderdag met de vijftienjarige bruine ruin Feliek-H (v. Azteca VDL) onder het zadel een mooie derde plaats in de... (25-07-2025)
»
DIEPENHEIM – Meike Zwartjens mocht zich dinsdagavond laten kronen tot winnares van de zesde editie van het Masterspringen in Diepenheim. De amazone... (22-07-2025)
»
DIEPENHEIM – Bij SV Diepenheim staat dinsdagavond de zesde editie van het masterspringen op het programma. Vorig jaar greep Hessel Hoekstra de... (21-07-2025)
»
BENTELO – Lars Schröder was zaterdag afgetekend de sterkste in de toprubriek over 1,30/1,35 meter tijdens de eerste wedstrijd voor de Twentse... (21-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Mart IJland was zondag de aanvoerder van vijf regioruiters, die tijdens de strijd om de Grote Prijs van het CSI1* in Zuidwolde een plek... (21-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Mart IJland was zondag de aanvoerder van vijf regioruiters, die tijdens de strijd om de Grote Prijs van het CSI1* in Zuidwolde een plek... (21-07-2025)
»
LA CORUNA - De climax van het EK springen vond zondag plaats met de individuele finale. De 30-jarige Kim Emmen begon vanaf de veertiende plek aan... (20-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Twentse combinaties beleefden vrijdag een topdag tijdens het CH De Wolden. Liefst vier rubrieken leverden een zege op voor ruiters uit... (19-07-2025)
»
LA CORUNA – Kim Emmen en Willem Greve rukten vrijdag tijdens het EK in La Coruna op naar de posities veertien en vijftien in het individuele... (18-07-2025)
»
LA CORUNA – Mede door foutloze ritten van Willem Greve met Pretty Woman van ’t Paradijs en Kim Emmen met Imagine NOP steeg het springteam van... (17-07-2025)