GP Stockholm voor Gerco Schröder

STOCKHOLM - In de Grote Prijs van Stockholm waren Gerco Schröder (Tubbergen) en Callahan de enige foutloze combinatie in de barrage. Daarmee verdienden zij een Volkswagen. De tweede plaats was voor de Zweedse Angelica Augustson met Mic Mac du Tillard, terwijl de derde plek was weggelegd voor de Fransman Kevin Staut met Quismy des Vaux HDC.

De eerste manche van de Grote Prijs was niet bovenmatig zwaar, want van de 18 starters bleven maar liefst acht combinaties foutloos. "De barrage was lastig door de dubbelsprong. Die moesten we vanuit een rechtwending iets terugdraaiend springen, waardoor daar relatief gezien veel fouten op werden gemaakt. Ik moest als vierde in de barrage van start en omdat Callahan erg scherp was kon ik niet alle risico's nemen die ik misschien wilde. Daardoor was mijn overwinning ook voor mij toch iets verrassend", vertelde Gerco.

Callahan is tien jaar oud en reeds geruime tijd bij Schröder onder het zadel. "Callahan is een paard met heel veel kwaliteiten als springpaard en daarom heb ik hem ruim de tijd gegeven om naar dit niveau toe te groeien. Dat rustig aan doen betaalde zich nu uit in een eerste zege in een grote prijs op vijf sterren niveau." (Bron KNHS)

Uitslag Grote Prijs Stockholm
 1) Gerco Schröder - Callahan (Contendro x For Pleasure) - 0 / 0 - 37.55
 2) Angelica Augustsson (Zwe) - Mic Mac du Tillard (Cruising x Galoubet A) - 0 / 4 - 33.68
 3) Kevin Staut (Fra) - Quismy des Vaux HDC (Dollar de la Pierre x Super de Bourriere) - 0 / 4 / 35.38.

Meer Springen

»
WIERDEN – Hessel Hoekstra en Wesley ter Harmsel van Stal Wiefferink sprongen er donderdag uit in de hoofdrubriek over 1,40 meter op de eerste dag van... (09-05-2025)
»
MANNHEIM – Zoe Osterhoff boekte dinsdag een mooi succes in de Grote Prijs van Mannheim over 1,60 meter met barrage. De Duitse amazone van Stal De... (07-05-2025)
»
DEURNE – Lars Schröder imponeerde de afgelopen dagen tijdens het Riders Festival op de terreinen van Green Valley Estate in Deurne. De jonge... (05-05-2025)
»
ERMELO – Op de twee slotdagen van het CSI1* op het sportcentrum van de KNHS in Ermelo waren er overwinningen voor Jeroen Dubbeldam over 1,35 meter... (05-05-2025)
»
MANNHEIM - Hessel Hoekstra was zondag een van de beste Nederlandse ruiters tijdens de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in Mannheim. De ruiter van... (05-05-2025)
»
ERMELO – Matt Garrigan met de elfjarige bruine merrie Grace V (v. London) en Anke Bekhuis met de vijftien jaar oude ruin Acuero (v. Acorado,... (03-05-2025)
»
SAASVELD -  Het vrij springen van maandag in Saasveld draaide voor Emily Sanders uit op een bijzondere avond. De Hengelose won met twee loten... (30-04-2025)
»
SAASVELD – De vierjarige bruine ruin Ribolensky (v. Ibolensky x Action Breaker x Canturano I) werd maandag in de prima gevulde Ankerhal te Saasveld... (29-04-2025)
»
HAGEN – Annelies Vorsselmans legde zondag beslag op een fraaie tweede plaats in de strijd om de Grote Prijs van het toernooi Horses & Dreams... (28-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve hield op de laatste dag van het NK springen in Deurne zijn hoofd koel. De titelverdediger en koploper na twee onderdelen was... (27-04-2025)
»
DEURNE - Meike Zwartjens veroverde zondag brons in het NK voor young riders. De amazone uit Raalte had voldoende aan een vijfde plaats op de slotdag... (27-04-2025)
»
DEURNE – Uitgerekend bij de strijd om de nationale springtitel meldde Gert-Jan Bruggink zich vrijdag nadrukkelijk terug aan het front. Met een knappe... (26-04-2025)
»
DEURNE – Met Willem Greve op goudkoers, Hessel Hoekstra op de vierde en Gert-Jan Bruggink op de zevende plaats gaat hippisch Twente met een hoopvol... (25-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve is de strijd om het nationaal kampioenschap springen in Deurne foutloos begonnen. De titelverdediger sloot het eerste onderdeel... (24-04-2025)
»
DEURNE – Willem Greve verdedigt vanaf donderdag in Deurne zijn nationale titel bij de springruiters. Dit keer niet met Grandorado TN NOP, waarmee hij... (23-04-2025)
»
SAASVELD – De Ankerhal in Saasveld is maandagavond 28 april weer het toneel van de jaarlijkse finaleavond vrij springen van de Rijpaarden... (23-04-2025)
»
BUSTO ARSIZIO - Jennifer Munsterhuis kijkt ‘onwijs blij’ terug op haar prestaties tijdens haar twee weken durende verblijf bij het concours in het... (21-04-2025)
»
TUBBERGEN – Hessel Hoekstra beleefde vrijdag een topdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen. In Tubbergen zegevierde hij eerst in de... (18-04-2025)
»
TUBBERGEN – Don Willemsen scoorde donderdag tijdens het concours van Het Twentse Ros Albergen de meeste stijlpunten in de rubriek voor vijfjarige... (18-04-2025)
»
De organisatie van het concours hippique van PSV Het Twente Ros kan ook dit keer weer een beroep doen op de onmisbare medewerking van de scouts van... (16-04-2025)