GP Lichtenvoorde voor Bjorn Egberink

LICHTENVOORDE - Bjorn Egberink heeft wel iets met het paardensportcentrum in Lichtenvoorde. De ruiter Holten triomfeerde in het net begonnen jaar in de hoofdrubriek van het nieuwjaarsconcours. Zaterdag was Egberink opnieuw de sterkste, nu met Bentley in de Grote Prijs over 1,40 meter. De Holtenaar presteerde dat nota bene als eerste starter in de barrage. De concurrenten beten zich allemaal stuk op zijn tijd. 

Veronique Morsink met Bellina en Fred van Straaten met Zabelle-S waren de naaste achtervolgers van Egberink. Achter hen werd Gerbert te Koppele vierde met Watch Me, Lisa Everts zesde met Archem B, Gijs Mosman met Lady Luidam zevende en Vicky Helthuis met Chappeau achtste.

Mareille van Geel moest in de klasse Z/ZZ met Chakato alleen winnaar Jelmer Hoekstra op Zem-Zamiche voor laten gaan. Edwin Klokman hield met Vevina Gerben Morsink op Clintino van de derde prijs af.

Veronique Morsink presteerde geweldig in de klasse M. In beide groep was ze de sterkste met achtereenvolgens Dakina II en Dersey. Beide merries zijn zes jaar en gefokt door haar vader. De rest van het veld mocht de overige prijzen verdelen. Judith Vetker met Dolley en Wim Olde Hampsink met Dhalita werden tweede, Annemijn Gaalman met Chanel en Zoi Snels met Rapide du Rouet bezetten de derde plekken.

Liseth Vetker veroverde met Dimanche de tweede positie in de klasse L, waarin Renate Beuving met Champion du Sinaa de rapste was. Roderik Euverman werd derde met Edinus.

Vrijdag al tekende Gerbert te Koppele met Dymendy met de op een na snelste tijd voor een van de eerste prijzen in de klasse L. Thomas Arendsen Raedt was met Möhoeve ET wat rapper. Dafne Helthuis pakte met Arco een van de tweede plaatsen, Gijs Mosman met Duidam een derde stek.

Foto Bjorn Egberink met Bentley van www.fototrailer.nl

Meer Springen

»
POZNAN – Hessel Hoekstra maakte zondag een prima indruk in de strijd om de Grote Prijs tijdens de Cavaliada Tour in het Poolse Poznan over 1,50 meter... (10-12-2025)
»
A CORUÑA – Willem Greve blijft schitteren op absoluut topniveau. Zondag zegevierde hij met zijn topmerrie Pretty Woman van ’t Paradijs (v. Vigo d’... (07-12-2025)
»
SAASVELD – Het scenario kon niet beter zijn. Een voorzitter die zich de hele week de benen uit het lijf loopt en toch nog even de tijd vindt om op... (07-12-2025)
»
SAASVELD – Noëlle Klokman stal vrijdagavond de show tijdens de Grote Prijs van de Twentse Ruiterdagen in  Saasveld. In de barrage van de wedstrijd... (06-12-2025)
»
SAASVELD – Eric ten Cate was woensdag in de Ankerhal van Saasveld na een spannend verlopen wedstrijd met twee fasen de lachende winnaar na de rubriek... (03-12-2025)
»
VRAGENDER – Met onder het zadel onder meer een van zijn recente troeven Sir Minka Z presenteerde Willem Greve zich afgelopen weekend uitstekend... (03-12-2025)
»
VRAGENDER – Beide zeges in de finales van de GMB Jonge Paarden Competitie in Vragender werden afgelopen weekend en prooi voor Twentse combinaties. (03-12-2025)
»
PRAAG – In de schaduw van het prestigieuze concours van de Global Champions Tour in Praag boekte Lars Schröder met de elfjarige schimmelruin Jaguar (... (24-11-2025)
»
BATHMEN - In de vierde wedstrijd van de GMB Jonge Springpaarden Competitie gingen de overwinningen zaterdag naar Steven Veldhuis en Mart IJland. (24-11-2025)
»
SAASVELD – De volle zussen Lunette en Nanette van de Marijenhoeve (v. Zirocco Blue VDL) bezorgden Enola Mulder woensdag beide een zege op de eerste... (21-11-2025)
»
STUTTGART - Willem Greve won zondag met zijn tienjarige merrie Pretty Woman van ’t Paradijs NOP in Stuttgart op indrukwekkende wijze de vierde... (16-11-2025)
»
MARIËNHEEM – Gerben Morsink maakte zaterdag in Mariënheem in de derde wedstrijd van de Roelofsen Horse Trucks Winter Classics een einde aan de... (16-11-2025)
»
MAASTRICHT – Hessel Hoekstra presenteerde zich zaterdag en zondag drie keer in het voorste gelid tijdens het CSI4* Jumping Indoor Maastricht. (09-11-2025)
»
LUTTENBERG – Drie Twentse combinaties vormden zaterdag de helft van de overgebleven kandidaten voor de zege in de Grote Prijs van de Roelofsen Horse... (08-11-2025)
»
SAMORIN – Mart IJland beleefde een mooie zondag in het Slowaakse Samorin. Hoogtepunt van de dag was zijn overwinning in de finale van de Big Tour... (03-11-2025)
»
WIERDEN – De strijd om de Grote Prijs van Indoor Wierden draaide zaterdag uit op een mooi succes voor ruiters die actief zijn voor stallen uit de... (02-11-2025)
»
LYON – Willem Greve is prima op dreef tijdens het CSI5* Equita Lyon. De nationaal kampioen uit Markelo zegevierde vrijdag in de rubriek over 1,50... (01-11-2025)
»
WIERDEN – Roderick van den Engh was donderdag tijdens Indoor Wierden veruit de beste ruiter in de rubriek over 1,30 meter met twee fasen. Met zijn... (31-10-2025)
»
LEEUWARDEN – In de schaduw van Willem Greve en Hessel Hoekstra, die succesvol acteerden in het CSI3*, deden Jessie en Evi Wiefferink afgelopen week... (29-10-2025)
»
ERMELO– De Stichting Nederlands Olympiade Paard heeft twee talentvolle paarden vastgelegd die daarmee in ieder geval tot en met het WK in Aken 2026... (27-10-2025)