Gebruikelijke zege Robert Vos

SIBCULO - Robert Vos gaat zelden naar een concours waar hij geen rubriek op zijn naam schrijft. Ook bij het CSI 2 van Sibculo heeft hij zijn gebruikelijke overwinning alweer te pakken. Met de twaalfjarige bruine merrie Jungfru Hastak van de stoeterij van Ludo Philippaerts was de Wierdenaar een kleine seconde rapper dan de Rus Vladimir Beletskiy met Quppydam des Horts. Daan van Geel nam op forsere afstand de derde plek voor zijn rekening met Boris. 

Kim Bekhuis was met Royal Esquido goed voor de vierde prijs en werd direct gevolgd door Hilde Woudstra met Titania. Mareille van Geel bezette met Baron de zevende positie, Suus Kuyten met Viking de achtste en Maureen Bonder met Velcaro de tiende.

De finale van de Medium Tour werd een prooi voor Mario Maintz met Lycando. Remco Been kwam met zijn dertienjarige Lumen Ulady (v. Guidam x Wellington) precies drietiende seconde te kort tegen de Duitser. Achter de Pool Adam Grzegorzewski met Karino eindigde Angelique Hoorn met Abalgaa als vierde en Mareille van Geel met Highland Looks als vijfde. Ook Jurgen Stenfert met Opium d'Ancaume (zevende), Niels Nanning met Belrose (negende) en Eric ten Cate met Whoops (tiende) waarin voorin de uitslag te vinden.

Net als Robert Vos boekte ook Jeroen Dubbeldam zaterdag een zege op de terreinen van de Altena Stables. Met de achtjarige Boemerrang (v. Namelus R x Mermus R) was de Weerseloër niet bij te houden voor de concurrentie. Dat lukte Putri Hamidjojo met Ina Fabiena nog het best, al moest hj al bijna twee volle seconden toegeven. Jurgen Stenfert had als derde met Cabiellero zelfs ruim 5,5 tel nodig om door de finish te geraken.

De plekken vijf tot en met negen waren voor achtereenvolgens Gerco Schröder met Iceman de Muze, Robert Vos met Wilco B, Annelies Vorsselmans met Falaise de Muze, Annet Willems met Nirvana en Michiel Brusse met Chardon. 

Meer Springen

»
Hippisch Geesteren brengt van woensdag 20 tot en met zondag 24 augustus vijf dagen lang vanaf 8.00 uur springsport op alle niveaus. Dit keer dus voor... (17-08-2025)
»
Bij het momenteel ontbreken van een voorzitter verdeelt Rob Scherphof de taken van preses van PSV Sint Joris samen met de andere bestuursleden Robert... (16-08-2025)
»
STEGEREN – Steven en zoon Stef Veldhuis heersten vrijdag in de hoogste rubrieken tijdens het concours van de Heideruiters op de terreinen van de... (16-08-2025)
»
TUBBERGEN – De Schröder Masterclass is een garantie voor spektakel. De 24ste editie van het evenement op het Tubbergse stadhuisplein voor de... (12-08-2025)
»
TUBBERGEN – Het plein voor de Pancratius Basiliek in Tubbergen was op de maandag tijdens de Schröder Masterclass gebruikelijk het domein voor de... (12-08-2025)
»
HOUTEN – Amke Bekhuis presteerde zondag uitstekend met de tweede plaats in de strijd om de Grote Prijs van het CSI2* in Houten. Met haar tienjarige... (12-08-2025)
»
TUBBERGEN – Het venijn in de strijd om de Ladies Cup tijdens de 24ste editie van de Schröder Materclass zat zaterdag weer eens in de... (10-08-2025)
»
Organisaties van sportieve evenementen drijven doorgaans in hoge mate op de inzet van vrijwilligers. Ze vormen vaak het cement van het bouwwerk, dat... (09-08-2025)
»
HOUTEN – Gerco Schröder is aardig op dreef bij het CSI in Houten. Met zijn negenjarige vosruin Chactula PS (v. Exelero 2) bezette hij vrijdag de... (08-08-2025)
»
DUBLIN – Willem Greve won vrijdag met de foutloos gebleven springruiters van TeamNL met overmacht en overtuiging de landenwedstrijd van het... (08-08-2025)
»
Hij moest er aardig wat jaren op wachten, maar in 2024 mocht Bas van der Aa zich als winnaar laten huldigen van de Schröder Masterclass, waar hij al... (08-08-2025)
»
Terwijl de ruitertop zich opmaakt voor spectaculaire sport is er op dinsdagmiddag (12 augustus bij de Schröder Masterclass volop ruimte voor jonge... (07-08-2025)
»
HAAKSBERGEN – Eric ten Cate liet er woensdag geen misverstand over bestaat wie de sterkste was in de hoogste klassen tijdens het Sectolin springen in... (07-08-2025)
»
Legendarisch. Zo mag het traditionele ruiterbal inmiddels wel worden genoemd. Elk jaar barst het feest los, na afloop van de Grote Prijs van... (06-08-2025)
»
HAAKSBERGEN - Meteen al nadat de vosmerrie Porsche Knight (v. Komme Casall TN x Verdi) in maart bij hem op stal kwam, had Steven Veldhuis een goed... (05-08-2025)
»
De piste van de Schröder Masterclass is op maandagavond het podium waarop deelnemers van de Golden Oldies schitteren als vanouds. Als... (05-08-2025)
»
De strijd om de Salta Hobby Horse Cup is op zondag 10 augustus een nieuw onderdeel van de Schröder Masterclass. Deelnemers springen met een... (03-08-2025)
»
LATTROP – Stijn Roelink steeg zaterdag letterlijk naar grote hoogte. Op zijn elfjarige ruin Joyride (v. Denzel van ’t Meulenhof) overwon hij in de... (03-08-2025)
»
Wat ooit begon als een spannende wedstrijddag op haar pony is voor Lisa Spikkert (29) uitgegroeid tot een belangrijke rol binnen de organisatie van... (02-08-2025)
»
LATTROP – De strijd om de Grote Prijs van Het Pandoer draaide vrijdag tijdens het concours van De Grensruiters in Lattrop uit op een bijna compleet... (02-08-2025)