WIERDENAAR MET HOLLAND VAN DE BISSCHOP IN VALENCIA BESTE IN RANKINGPROEF OVER 1,45 METER

Fraaie zeges voor Been en Greve

Foto Remco Been met Holland van de Bisschop © www.fototrailer.nl

VALENCIA – Remco Been en Willem Greve boekten zaterdag allebei een fraaie zege tijdens de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Valencia.

Remco Been won met zijn dertienjarige bruine hengst Holland van de Bisschop (v. Heartbreaker x Achill/Libero) de rankingproef over 1,45 meter met barrage. Het leverde de Wierdenaar in dienst van Hank Melse het mooie bedrag van 6375 euro op. Been klopte in de rubriek vijftig opponenten.

Willem Greve toonde zich superieur in de rubriek op tijd over 1,45 meter. Met de tienjarige donkere ruin Faro (v. Calvaro FC) bleef de ruiter uit Markelo de Italiaan Giuseppe de Luca met Quatar Donaldson bijna twee volle seconden voor. In een wedstrijd tegen de klok over 1,30 meter legde Remco Been zaterdag met de zes jaar jonge zwarte ruin Jub (v. Elvis ter Putte) beslag op de zesde positie.

Een dag eerder reed Willem Greve met de negenjarige schimmelmerrie Gogo (v. VDL Zirocco Blue) naar de achtste plaats in een kwalificatie voor de Grote Prijs over 1,45 meter. Remco Been eindigde met Jub als vierde over twee fasen (1,25 meter). De Wierdenaar sloot donderdag de kwalificatie voor de hoofdrubriek van zondag (1,45 meter) met de negenjarige bruine ruin Granny Smith Apple (v. Eldorado van de Zeshoek) af op een vierde plek. Met Holland van de Bisschop werd hij vierde over twee fasen (1,40 meter). Willem Greve met Faro noteerde een en zesde stek met Faro in de rubriek over 1,30 meter op tijd en werd zevende over twee fasen (1,10 meter) voor vijfjarige paarden met de zwarte merrie Kairda (v. Emir R), waarmee hij woensdag al zesde was geworden. Remco Been sloot de proef over 1,25 meter op tijd met Jub als zevende af.

Meer Springen

»
Wat ooit begon als een spannende wedstrijddag op haar pony is voor Lisa Spikkert (29) uitgegroeid tot een belangrijke rol binnen de organisatie van... (02-08-2025)
»
LATTROP – De tweede wedstrijd van de Twentse Grascompetitie 2025 draaide vrijdag uit op een bijna compleet feestje voor Stal Wiefferink. Hessel... (02-08-2025)
»
Al vanaf de allereerste editie is Gerrit Echtermeijer een vertrouwd gezicht in en rond de piste van de Schröder Masterclass. Niet als ruiter of... (01-08-2025)
»
Samen met haar imponerend springende schimmelmerrie Mama Mia Picobello vormt Lisa Schröder al geruime tijd een schier onklopbare combinatie. Het duo... (31-07-2025)
»
Droom je van een toekomst in de paardensport? Dan kun je niet vroeg genoeg beginnen. Dat weten de zussen Fleur (10) en Lauren (7) Haselbekke uit... (30-07-2025)
»
Ruud Droste is alweer acht jaar voorzitter van de organisatie van de Schröder Masterclass, die dit jaar van 9 tot en met 12 augustus de 24ste editie ... (29-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Jasmin Seppälä maakte zaterdag een sterke indruk tijdens het CSI Zuidwolde. Met haar achtjarige bruine merrie Attention Z (v. Atomic Z)... (28-07-2025)
»
VALKENSWAARD – Met een machtige barragerit stelde Willem Greve zondag met de veertienjarige bruine hengst Grandorado TN NOP (v. Eldorado van de... (27-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Thjimen Vos behaalde donderdag met de vijftienjarige bruine ruin Feliek-H (v. Azteca VDL) onder het zadel een mooie derde plaats in de... (25-07-2025)
»
DIEPENHEIM – Meike Zwartjens mocht zich dinsdagavond laten kronen tot winnares van de zesde editie van het Masterspringen in Diepenheim. De amazone... (22-07-2025)
»
DIEPENHEIM – Bij SV Diepenheim staat dinsdagavond de zesde editie van het masterspringen op het programma. Vorig jaar greep Hessel Hoekstra de... (21-07-2025)
»
BENTELO – Lars Schröder was zaterdag afgetekend de sterkste in de toprubriek over 1,30/1,35 meter tijdens de eerste wedstrijd voor de Twentse... (21-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Mart IJland was zondag de aanvoerder van vijf regioruiters, die tijdens de strijd om de Grote Prijs van het CSI1* in Zuidwolde een plek... (21-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Mart IJland was zondag de aanvoerder van vijf regioruiters, die tijdens de strijd om de Grote Prijs van het CSI1* in Zuidwolde een plek... (21-07-2025)
»
LA CORUNA - De climax van het EK springen vond zondag plaats met de individuele finale. De 30-jarige Kim Emmen begon vanaf de veertiende plek aan... (20-07-2025)
»
ZUIDWOLDE – Twentse combinaties beleefden vrijdag een topdag tijdens het CH De Wolden. Liefst vier rubrieken leverden een zege op voor ruiters uit... (19-07-2025)
»
LA CORUNA – Kim Emmen en Willem Greve rukten vrijdag tijdens het EK in La Coruna op naar de posities veertien en vijftien in het individuele... (18-07-2025)
»
LA CORUNA – Mede door foutloze ritten van Willem Greve met Pretty Woman van ’t Paradijs en Kim Emmen met Imagine NOP steeg het springteam van... (17-07-2025)
»
BENTELO – Het concours van De Hagmolenruiters in Bentelo is komende weekend het decor van de eerste wedstrijd voor de Twentse grascompetitie. Het... (17-07-2025)
»
LA CORUNA – De Nederlandse springruiters zijn het EK in  het Spaanse La Coruna bescheiden begonnen. In de eerste kwalificatie van de titelstrijd... (17-07-2025)