Fabienne Roelofsen weer vooraan

OMMEN - De combinatie Fabienne Roelofsen en Hallo Hallo bleek vrijdag ook tijdens CSI3 Ommen weer in goede doen. Met haar bruine ruin (v. Hinault x Calvados) hoefde de amazone uit Raalte, in Geesteren al prima op dreef, in de twee fasenwedstrijd voor jonge paarden alleen Mario Wilson Fernandes en Chiquito voorrang te verlenen. Achter Maikel van der Vleuten met VDL Groep Aristo werd Jesper Romp vierde met Arthos R, terwijl Robert Vos met Uptown Girl als tiende eindigde.

Vos was in het twee fasenspringen voor de Medium Tour met zijn schimmelruin Cupido eerder op de dag vierde geworden.Michiel Brusse met Santana, David McPherson met Vogue en Sören Pedersen met Tailormade Confidence gingen hem vooraf. Jesper Romp sloot deze rubriek met Beau Rubertha R als zevende af.

Gert-Jan Bruggink klasseerde zich met MCB Ulke als tiende in de twee fasenwedstrijd voor de Medium Tour. De eerste drie plaatsen werden bezet door Harry Marshall met Kingdom, Andreas Schou met Quimono de la Roque en Julia Aladushkina met Charis. 

Robert Vos nestelde zich met Another Pleasure op de negende plek in de wedstrijd over 1,50 meter voor de Big Tour. De Wierdenaar bleef ook in de barrage foutloos. Dat lukte Gerben Morsink met Faithfull (dertiende), Sjaak Sleiderink met Zhivago (zeventiende), Caroline Müller met Van Gogh (negentiende), Gerco Schröder met New Orleans (twintigste) en Jos Lansink met Virtuose d'Hyrencourt (23ste) niet. De eerste vier maakten een springfout in de extra rondgang, Lansink twee.

UITSLAGEN CSI3 OMMEN 

Foto Fabienne Roelofsen met Hallo Hallo van www.fototrailer.nl

Meer Springen

»
SAASVELD - De herfst is in aantocht en dat betekent dat de springruiters zich weer verplaatsen naar binnen. De eerst wedstrijd in deze regio is... (25-09-2025)
»
RIESENBECK – Annelies Vorsselmans reisde zondag met een fijn gevoel terug naar Weerselo na haar optreden tijdens het CSI5* in het Duitse Riesenbeck.... (15-09-2025)
»
KRONENBERG – Willem Greve deed van zich spreken tijdens het CSI2* De Peelbergen in Kronenberg. De nationaal kampioen boekte onder meer een zege in de... (14-09-2025)
»
TUBBERGEN – In zijn woning in Tubbergen is deze week Bernard Schröder op 91-jarige leeftijd overleden. De vader van de broers Ben, Wim en Gerco... (12-09-2025)
»
RIJSSEN – Eric ten Cate ging dinsdag net als een jaar eerder aan de haal met de zege in de finale van de TCN Jumping Tour. De ruiter uit Geesteren... (09-09-2025)
»
DEURNE – Mart IJland grossierde afgelopen weekend in prijzen tijdens de Summer Tour en de finales voor Young Horses op het Equestrian Estate in... (08-09-2025)
»
LANGEVEEN – Van de steeds zeldzamer wordende concoursen op graspistes is dat van de Molenruiters in Langeveen een fraai overgebleven pareltje. Dat... (07-09-2025)
»
LANGEVEEN – Er gaat bijna geen concours voorbij waar hij aanwezig is, of Hessel Hoekstra slaagt er wel in minimaal één rubriek winnend af te sluiten... (06-09-2025)
»
BRUSSEL – Gerben Morsink kijkt met gemengde gevoelens terug op het afgelopen weekend, waarin hij deelnam aan de Stephex Masters in Brussel. Tegenover... (02-09-2025)
»
VEENINGEN – Het kan niet op voor Hessel Hoekstra. Ook in de hoofdrubriek van Outdoor Zuidwolde greep de ruiter van Stal Wiefferink de hoofdprijs. (31-08-2025)
»
VEENINGEN – Twee dagen na zijn fraaie zege in Veeningen over 1,40 meter met twee fasen mocht Willem Greve zich vrijdag opnieuw als winnaar laten... (29-08-2025)
»
ZUIDWOLDE - Willem Greve kende woensdag een puike start bij Outdoor Zuidwolde. In de wedstrijd over 1,40 meter met twee fasen eindigde Greve als... (29-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Paarden minnend Twente is een fraai trainingscentrum rijker. De laatste hand moet weliswaar nog worden gelegd aan het Horse Centre... (27-08-2025)
»
VRIEZENVEEN – Een dag na zijn eclatante overwinning in de Grote Prijs van Geesteren was Hessel Hoekstra opnieuw de complete concurrentie de baas.... (26-08-2025)
»
VRAGENDER – Jennifer Munsterhuis toonde zaterdag tijdens Outdoor Vragender geen medelijden met haar tegenstanders in de rubriek over 1,35 meter. Met... (25-08-2025)
»
VALKENSWAARD - Frank Schuttert mocht zondag de eerste prijs in ontvangst nemen na de strijd om de Grote Prijs van het CSI2* over 1,45 meter met... (25-08-2025)
»
TUBBERGEN – De eerste editie van Hippisch Geesteren op de accommodatie van de BWG Stables in Tubbergen leverde zondag in de strijd om de Grote Prijs... (24-08-2025)
»
TUBBERGEN – Lars Schröder boekte vrijdag én zaterdag tijdens Hippisch Geesteren een mooie zege op het voor hem vertrouwde terrein van de BWG Stables... (23-08-2025)
»
VALKENSWAARD – Willem Greve beleefde een uitstekend verlopen vrijdag tijdens het evenement voor de Global Champions Tour op de terreinen van Jan Tops... (22-08-2025)