JONGE AMAZONE UIT WIERDEN PAKT ZEGE OVER 1,35 METER BIJ ’T OALE SPOOR

Evi Wiefferink sterk in Hellendoorn

Foto Evi Wiefferink met Iregina Elton © Fototrailer

HELLENDOORN – Evi Wiefferink trok vrijdag bij manege ’t Oale Spoor in Hellendoorn de zege naar zich toe tijdens de rubriek over 1,35 meter. Met de negenjarige schimmelmerrie Iregina Elton (v. Elton) was de jeugdige amazone uit Wierden Jochen Munsterhuis op Jaguar 0,16 seconde te snel af. Isabelle van Bommel werd derde met Hazelhorst I.

Een dag eerder ging de winst over deze hoogte naar Pim Mulder met BCO Ibylle. Rianne Nalis gaf met Just Impression maar 0,24 seconde op hem toe. Jochen Munsterhuis werd derde met Jaguar.
Voor Pim Mulder was het de tweede zege van de dag, want ook over 1,30 meter duldde hij -met Powderpuff- niemand voor zich. Maud Wiefferink finishte als tweede met Killing Girl GR en Berber Dijkman met Jetset als derde. De vierde en vijfde prijs waren voor Lars Wigger met respectievelijk Investment IB en Juwel SFN.

Frank Buitenhuis
Op Frank Buitenhuis met Guardian stond vrijdag geen maat in de proef over 1,30 meter. De Holtenaar snelde de concurrentie ver vooruit. Nummer twee Berber Dijkman gaf met Jerez-S meer dan drie seconden toe. Achter Valeria Gineva met Gladiator en Stefan Mol met Caesar VDA werd Gerco Schröder vijfde op Savarona. 

Maud Wiefferink nam met Killing Girl GR de rubriek over 1,20 van donderdag voor haar rekening. Herman Koorman met Agranta en Jennifer Munsterhuis met Pebble Beach bleven maar een fractie van een seconde bij haar achter. Jennifer Munsterhuis was vrijdag met Pebble Beach duidelijk de sterkste in de rubriek over 1,20 meter. Stefan Mol met Karina JWB en Lars Schröder met Dynamite TN bleven nog het dichtst in haar buurt.

De laatste heerste vrijdag met Dark & Bright en Dynamite TN over 1,10 meter met een eerste en een tweede plek. Maud Wiefferink was met Kan ’t Zat als derde de beste van de rest. Donderdag overdag zegevierde Jesse Berkers met Jack Blue H in deze klasse. Hij werd gevolgd door Nina Dubbeldam met Canberra. Henri Stegeman met Maserati en Rianne Nalis met Lagoloma SDO deelden de derde plek. 
Isa-Bo Caspers won de avondrubriek met Elyah. Danieke Berends bleef net als zij foutloos met Iniësta Shizzle en Marjolein Noeverman werd derde ondanks een springfout op Evitha. 

Joost Luttikhuis veroverde vrijdag van de foutloze deelnemers met Noaber van de Wolfsslenke de meeste stijlpunten(82) over 1,00 meter. Susan Wiefferink kreeg er met Eldjump du Bust 80 toebedeeld en Bas Haarhuis met Marquez 77,5. 
Met 80 stijlpunten liet Danieke Berends zich op Iniësta Shizzle het best zien op donderdagavond. Ook Kim van Dartel met My Lady D (75) en Isa-Bo Caspers met Mister Diamant (72,5) konden daar niet tegenop. 
 

Meer Springen

»
VRAGENDER – De eerste drie dagen van Outdoor Gelderland leverden evenveel Twentse zeges op. Joanne Wes won woensdag de rubriek over 1,35 meter voor... (13-06-2025)
»
TUBBERGEN – Drie Twentse springtoppers moesten het zondag uiteindelijk afleggen tegen een ontketende Friezin in de strijd om de Grote Prijs van... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Een Grote Prijs winnen is mooi. Als je dat ook nog eens kunt doen in je eigen gemeente maakt dat het extra leuk. Eric ten Cate deed het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Voor Lars Schröder en Matt Garrigan was de strijd om de Grote Prijs van Twente zondag hun laatste concours bij hun huidige werkgever.... (08-06-2025)
»
DRAMMEN – Thijmen Vos eindigde zaterdag met het Nederlandse team knap als derde bij de wedstrijd voor de EEF Nations Cup in het Noorse Drammen.... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – De absolute hoofdrol op de voorlaatste dag van Jumping Schröder Twente was zaterdag voor Iris Michels. De 22-jarige amazone uit het... (08-06-2025)
»
TUBBERGEN – Jeroen Dubbeldam troefde vrijdag dertien concurrenten af in de strijd om de zege in de tweede kwalificatie voor de Grote Prijs van CSI2*... (06-06-2025)
»
TUBBERGEN – Daan van Geel schreef vrijdag tijdens CSI2* Jumping Schröder Twente de rubriek over 1,45 meter op tijd op zijn naam. De ruiter uit het... (05-06-2025)
»
TUBBERGEN – Twee van de drie zeges in de rubrieken op de eerste dag van Jumping Schröder Twente werden woensdag opgeëist door deelnemers uit de... (05-06-2025)
»
Toen Rik en Tom Leuveld werden benaderd om een rol te spelen bij Jumping Schröder Twente hoefden de broers uit Borne niet lang na te denken. “Het is... (04-06-2025)
»
De regionale oud-winnaars van Jumping Schröder waren in het verleden niet alleen enthousiast over hun zeges, maar zijn dat nu zeker net zoveel over... (03-06-2025)
»
Al vele jaren bestaat er een hechte band tussen de broers Schröder en Huiskes-Kokkeler. Het autobedrijf is ook nu weer een van de hoofdsponsors van... (02-06-2025)
»
VEENINGEN – Meike Zwartjens was afgelopen weekend tijdens de internationale wedstrijden voor de jeugd in het Drentse Veeningen goed voor twee zeges... (02-06-2025)
»
EINDHOVEN – Willem Greve kwam zondag 0,22 seconde te laat door de finish om de Grote Prijs van het CSI3* in Eindoven aan zijn erelijst te mogen... (01-06-2025)
»
Horst in ’t Veld, de nieuwe voorzitter van Jumping Schröder, is bepaald niet onbekend met de hippische wereld. Hij groeide op in Lemselo, de... (01-06-2025)
»
Het nieuw aan het programma toegevoegde onderdeel Haring & Hoefgetrappel moet tijdens Jumping Schröder Twente een mooi bedrag opleveren voor twee... (31-05-2025)
»
Met de terugkeer na zes jaar van de internationale status is Jumping Schröder van woensdag 4 tot en met zondag 8 juni verzekerd van een zeer sterk... (30-05-2025)
»
Burgemeester Anko Postma van Tubbergen, sinds september 2023 in functie in het ambt, is enthousiast over de nieuwe opzet van Jumping Schröder. Het is... (29-05-2025)
»
Tom Brinkman is samen met Gerco Schröder verantwoordelijk voor het invullen van de wedstrijdorganisatie van Jumping Schröder Tubbergen. De... (28-05-2025)
»
Thijmen Vos was goed in vorm tijdens het CSI in Riesenbeck. De ruiter uit Wierden boekte donderdag een fraaie zege over 1,40 meter op tijd met zijn... (25-05-2025)