OOK IN OMMEN NAAR EEN OVERWINNING, NU MET INDENDO. WILLEM GREVE STERK IN KNOKKE

Eric ten Cate voort op goede weg.

Foto Eric ten Cate © Kiek4Fun

OMMEN – Eric ten Cate gaat voort op de goede weg. In Ommen boekte de ruiter uit Geesteren donderdag alweer een overwinning. Met de negenjarige donkerbruine ruin Indendo (v. Q. Breitling LS zegevierde hij in de rubriek over 1,35 meter op tijd voor het het CSI1*. 

Ten Cate was meer dan twee volle seconden sneller dan nummer twee Tom Schellekens op de bruine ruin Infinity. Eiken Sato pakte de derde plaats met Contino-Quick PS. 

Remco Been bezette met de tienjarige bruine ruin Bridgetown Z (v. Big Star Jr. Kz) een van de twee tweede plaatsen in de proef over 1,40 meter met twee fasen voor de Medium Tour van het CSI3*. Eric ten Cate met de negenjarige bruine ruin Ivoor (v. Eldorado van de Zeshoek) en Conor Drain met de tienjarige voshengst Cristo (v. Cellestial) verdeelden de derde prijzen. 

Hessel Hoekstra werd met de tienjarige vosruin Helsinki (v. VDL Zirocco Blue) zesde in de zwaarste rubriek van de dag over 1,50 meter op tijd. De winst was voor de Japanner Eiken Sato met Calouso.
Op het traject over 1,30 meter tegen de klok was Quinten ter Harmsel goed voor de zesde positie met de twaalf jaar oude merrie Frizzle Zizzle. Hessel Hoekstra werd negende met de zesjarige vosruin VDL Legodermus Pp.

Willem Greve
In het Belgische Knokke tekende Willem Greve voor een prima tweede plaats in de rubriek over 1,50 meter direct op tijd voor het CSI5*. Met de tienjarige bruine hengst Highway M TN (v. Eldorado van de Zeshoek) kon de Markeloër alleen niet op tegen de voor Zweden uitkomende Henrik von Eckermann met de bruine merrie Iliana.

Meer Springen

ALMELO – De Almelose Ruiterdagen zijn woensdag alsnog vroegtijdig afgebroken. De te verwachten enorme hitte van deze dagen heeft de organisatie... (25-06-2026)
ROTTERDAM – Willem Greve lag lang op koers om net als in 2023 de Grote Prijs van Rotterdam te winnen. Hij finishte uiteindelijk als derde met zijn... (21-06-2026)
ROTTERDAM – Annelies Vorsselmans eindigde zaterdag verdienstelijk als tweede in de rubriek over 1,50 meter met barrage tijdens het CHIO Rotterdam. (20-06-2026)
ROTTERDAM – Na de winst vorig jaar was er vrijdagavond een vijfde plaats voor de springruiters van TeamNL in de Longines League of Nations van... (19-06-2026)
VRAGENDER – Met een derde plaats in de strijd om de Grote Prijs van Outdoor Gelderland tekende Hessel Hoekstra zondag met zijn twaalf jaar oude... (14-06-2026)
VRAGENDER – Willem Greve bleef zaterdag tijdens het CSI3* Outdoor Gelderland niet ver verwijderd van de zege in de rubriek over 1,40 meter op tijd. (14-06-2026)
VRAGENDER – Hessel Hoekstra is goed van start gegaan bij Outdoor Gelderland. Op de terreinen van PSC Lichtenvoorde in Vragender eindigde de ruiter... (12-06-2026)
SANKT GALLEN – Annelies Vorsselmans kan terugkijken op een voor haar goed verlopen optreden tijdens het internationale topconcours in het Zwitserse... (08-06-2026)
TUBBERGEN – Bas van der Aa sloot zondag een voor hem al zeer geslaagde tweede editie van Jumping Schröder Twente als een ware grootmeester af. (07-06-2026)
TUBBERGEN – Meike Zwartjens kwam zaterdag als laatste aan de start voor de finale van de Medium Tour van het CSI2* Jumping Schröder Tubbergen over 1,... (06-06-2026)
TUBBERGEN - De Olympic Dream Auction bleek vrijdagavond tijdens Jumping Schröder Twente een schot in de roos.  (06-06-2026)
TUBBERGEN –  Door ook de tweede kwalificatie voor de strijd om de Grote Prijs in winst om te zetten, ging Bas van der Aa vrijdag met Gaen op... (06-06-2026)
TUBBERGEN – Bas van der Aa maakte donderdag tijdens Jumping Schröder Twente indruk tijdens de rubriek over 1,45 meter op tijd, de eerste kwalificatie... (04-06-2026)
TUBBERGEN – Jennifer Munsterhuis was woensdag dicht bij de zege in de toprubriek van de eerste dag van Jumping Schroder Twente. Met de KWPN-merrie... (04-06-2026)
Evenementen als Jumping Schröder zouden niet kunnen blijven bestaan als ze niet worden ondersteund door een redelijk aantal onontbeerlijke sponsors.... (02-06-2026)
RAALTE – Met een eerste en een tweede plaats heerste Eric ten Cate vrijdag in de rubriek over 1,30 meter tijdens het Horka Concours in Raalte. De... (01-06-2026)
Nathan Greftenhuis mag met recht de ‘meesterknecht’ van de BWG Stables worden genoemd. Alweer achttien jaar is de Tubbergenaar als trouwe kracht... (31-05-2026)
VEENINGEN – Wesley ter Harmsel presteerde zaterdag prima als lid van het Nederlandse team young riders tijdens het CH De Wolden. (30-05-2026)
Net als vorig jaar staat tijdens Jumping Schröder weer een veiling van veulens en jonge springpaarden van topverervers op het programma.  (30-05-2026)
De regionale ruitertop gaat op zondag 7 juni een poging wagen de zege in de Grote Prijs van het CSI2* Jumping Schröder Twente weer in Twente te... (29-05-2026)